Zabudowa balkonów i tarasów

Zabudowa balkonów i tarasów

Ocena: 3.3/10 (32 głosów)TOM-AL Tomasz Łukasik, zabudowa balkonów, zabudowa tarasów, zabudowy loggii, zadaszenia. Działalność naszą prowadzimy na terenie Warszawy i okolic takich jak: Legionowo, Wołomin, Pruszków, Otwock, Konstancin Jeziorna, Kobyłka, Jabłonna, Błonie, Chotomów i inne. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju zabudowy ogrodów zimowych oraz inne usługi związane z konstrukcjami aluminiowymi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.Podobne strony
 • Gabloty aluminiowe, ogłoszeniowe, arabeska

  Produkujemy ekskluzywne gabloty, wykonane z nowoczesnych profili aluminiowych, łączonych systemowo. W naszej ofercie znajdują się gabloty wewnętrzne oraz dodatkowo uszczelnione do zastosowania na zewnątrz. Naścienne oraz wolno stojące. Naszą ofertę kierujemy do spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot, zarządców nieruchomościami, urzędów, miast, gmin, wszelkiego rodzaju instytucji, biur, szkół oraz prywatnych przedsiębiorstw.

 • Producent stolarki aluminiowej

  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo okna oraz drzwi aluminiowe wszelkich typów, fasady aluminiowe oraz ścianki działowe, a także ogrody zimowe i świetliki. Pozostajemy w stałej współpracy z czołówką polskich firm, wykonujących elementy konstrukcji aluminiowych. Dzięki temu możesz być pewien, że nasze produkty stoją na najwyższym poziomie. W zależności od oczekiwań i budżetu proponujemy Państwu do wyboru następujące konstrukcje i stolarkę ALU - ponad 70 różnych rozwiązań fasad, okien, drzwi, konstrukcji przestrzennych.

 • Ślusarka aluminiowa, rozwiązania

  Ślusarka aluminiowa to wszelkiego rodzaju konstrukcje z aluminium. Opeus wytwarza drzwi, fasady i inne produktu. Wyroby nasze w zakresie ślusarka aluminiowa projektujemy w oparciu o sprawdzone w naszych ustaleniach klimatycznych systemy aluminiowe. Wykorzystywane materiały mają wszelkie niezbędne certyfikaty. Dobra, sprawdzona ślusarka aluminiowa to w tej chwili dość szrokie spektrum produkcyjne. Nowoczesna ślusarka aluminiowa to nie tylko drzwi i okna, też fasady i inne konstrukcje stalowe. Ślusarka aluminiowa tworzy drzwi, które są odporne na wypaczenie i wilgoć. Ślusarka aluminiowa i korporacji się tym zajmujące mogą wykonać też same ościeżnice aluminiowe zaś drzwi, które wstawimy będą drewniane. Warto zastanowić się, które będą lepsze. Czy wybierzemy stolarkę i drewno, czy ma możliwość ślusarka aluminiowa - dobre fasady aluminiowe, zaawansowane fasady stalowe. Kilka uzależniony jest od naszych preferencji, niemniej jednak w niektórych przypadkach wybór jest podyktowany konkretnymi potrzebami i warunkami. Ślusarka aluminiowa, rozwiązania z aluminium i firmy, które produkują w tej technologii, wykonają drzwi na właściwie każdy wymiar. Następnie przygotuj wszelkie szczegóły. Ślusarka aluminiowa tworzy też ościeżnice. Przygotuj ościeże, czyli miejsce na nową futrynę. Po wymontowaniu starej framugi mogą zostać nierówności i braki. Uzupełnij braki zaprawą i wstaw nową ościeżnice.

 • Drabiny aluminiowe

  Grupa Faraone, której firma Akala Faraone jest polskim przedstawicielstwem, istnieje na rynku od 1969 roku i od tamtego czasu z powodzeniem rozwinęła swą dziłalność w zakresie oferowania najwyższej klasy sprzętu przeznaczonego do prac na wysokościach. W szczególności firma specjalizuje się w dostarczaniu Klientom drabin i rusztowań aluminiowych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnymi na naszej witrynie internetowej.

 • Maszt aluminiowy

  Serwis masztyaluminiowe.com oferuje Państwu np.: maszty aluminiowe, maszty aluminiowe. Specjalizujemy się aluminiowe maszty kratownicowe. Jeśli szukacie masztów lekkich, a jednocześnie wytrzymałych i solidnych, a przede wszystkim odpornych na działanie środowiska zewnętrznego, to Nasza firma masztyaluminiowe.com ma dla Państwa znakomitą propozycję. Nasze wieże aluminiowe to doskonały wybór - wieże aluminiowe masztyaluminiowe.com.

 • Ścianki biurowe aluminiowe

  Firma Klatt wyspecjalizowała się w dostarczaniu ścianek z aluminium, zwłaszcza na wyposażenie powierzchni biurowych, lecz obsługujemy również klientów indywidualnych. Boksy i ścianki aluminiowe dostarczane przez naszą firmę będą przez długie lata spełniać swoje zadanie.
  Boksy biurowe szklane, jakie mamy przyjemność oferować kupującym są świetnym składnikiem zabudowy wewnątrz pomieszczeń w pomieszczeniach typu call-center. Zapraszamy na naszą stronę.

 • Inco - Wieże, maszty kratownicowe aluminiowe

  PHU Inco - Zajmujemy się produkcją, montażem, transportem, serwisem lekkich konstrukcji metalowych. Wykonujemy wieże wolnostojące (bezodciągowe), maszty aluminiowe kratownice o przekroju trójkąta, moduły długości 4 metry oraz maszty pojedyncze, sektorowe. Wieże jak i maszty służą do wzniesienia urządzeń nadawczo-odbiorczych radiolinii, powiększania zasięgu w sieciach bezprzewodowych, mogą być również wykorzystane pod małe elektrownie wiatrowe, banery reklamowe, jako maszty dla kamer monitoringu czy maszty oświetleniowe. W ofercie posiadamy również kompletne odciągi, kotwy, separatory anten do masztów kratownicowych. Aktualna oferta jest dostępna na stronie. Dla osób fizycznych prowadzimy sprzedaż ratalną na zasadach Santander Consumer Finanse S.A.

 • Alumex. Producent stolarki aluminiowej i PCV aluminiowe ścianki działowe Warszawa

  PPH Alumex, to grupa doświadczonych specjalistów która dysponuje wieloletnie praktyki w budowie podzespołów stalowych i aluminiowych takich jak fasady a także bariery ochronne. Posiadamy niezbędne umiejętności, a także zaawansowane akcesoria do tego, żeby realizować projekty w kłopotliwym terenie. Działamy na naszym rynku od 1995 roku, a przez ten czas wykonaliśmy już pokaźną część inwestycji skierowanych do odbiorców w sektorze budowlanym. Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych a także stolarki z PCW. Jesteśmy terminowi i solidni, wskutek czemu gwarantujemy sprawne i właściwe zakończenie prac. Więcej na WWW.

 • Ladder.pl - Drabiny przegubowe i teleskopowe

  Drabina tak samo zresztą jak i inny sprzęt, musi być przez Nas odpowiednio dobrany w zależności od rodzaju pracy jaki chcemy wykonać. Przed zakupem nowej drabiny warto dowiedzieć się z jakich materiałów została ona wykonana. W Polsce najczęściej kupuje się drabiny teleskopowe, które można łatwo przenosić i po złożeniu przechowywać w garażu. Drabiny przystawne wymagają zazwyczaj solidnego oparcia i nie zawsze można z nich skorzystać. Jeżeli chcemy zmienić żarówkę to drabiny teleskopowe idealnie nam w tym pomogą. Jeżeli mieszkamy w bloku to najlepszym rozwiązaniem jest zakup drabiny aluminiowej. Wybór odpowiedniej drabiny powinien być bardzo dobrze przez Nas przemyślany i zawsze dostosowany do naszych rzeczywistych potrzeb. Przy zakupie drabiny powinnyśmy pamiętać nie tylko o cenie, ale również o komforcie pracy, bezpieczeństwie i dopiero wówczas wybrać odpowiedni model drabiny.

 • www.alukon.krakow.pl konstrukcje aluminiowe

  Szukasz znawców od stolarki okienno-drzwiowej i konstrukcje aluminiowych? Zapraszamy do poznania z ofertą firmy ALUKON z Krakowa, która realizuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu konstrukcji ze szkła i aluminium. Proponujemy nowoczesne, trwałe i eleganckie konstrukcje, które sprawdzą się w różnych obiektach: w bankach, hotelach, biurach, jak również w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Nasze produkty pozwalają na wiele nietypowych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.