Anteny

 • Montaż Anten Łódź

  Montaż Anten Łódź

  Przedstawiamy Państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych na terenie Łodzi i miejscowości okolicznych. Uzupełnieniem oferty jest sprawnie i fachowo działający serwis anten. Wysoka jakość naszych usług poparta jest kilkunastoletnim doświadczeniem w fachu i obecności w branży. Nasze działania są kompleksowe i wielostronne, ponieważ nie tylko montujemy anteny, ale również systemy monitoringu i alarmowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 07 2016 szczegóły wpisu
 • CELTRON montaż anten Wrocław

  CELTRON montaż anten Wrocław

  Wiemy doskonale jak wymagający są nasi Klienci. Dlatego firma Celtron ponad wszystko stawia jakość usług, które oferuje. Wykonujemy nie tylko profesjonalny montaż anten ale również posiadamy bardzo sprawnie, szybko i rzeczowo działający serwis anten. Dzięki temu posiadamy bardzo wysoką kompleksowość naszych usług. Dzięki nam ustawianie anten nie będzie już w żaden sposób Państwa problemem. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwolą osiągnąć bardzo duże korzyści, dzięki którym otrzymacie Państwo wysoką jakość obrazu i dźwięku.

  Data dodania: 13 03 2014 szczegóły wpisu
 • Montaż i ustawianie anten satelitarnych Bydgoszcz

  Montaż i ustawianie anten satelitarnych Bydgoszcz

  Oferujemy państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych na terenie Bydgoszczy oraz okolic. W skład naszych usług wchodzą między innymi:
  - montaż anten satelitarnych wszystkich platform cyfrowych: nc+, Cyfrowy Polsat, Videostrada TP, Telewizja na kartę, telewizja Trwam.
  - ustawianie anten satelitarnych na satelitę Hotbird lub Astra,
  modernizacja i serwis instalacji antenowych
  - Instalacja Anten DVB-T
  Do naszej pracy używamy profesjonalnych mierników i narzędzi.

  Oferujemy najwyższą jakość usług oraz najniższe ceny.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 02 2014 szczegóły wpisu
 • STANTV Lublin - montaż anten

  STANTV Lublin - montaż anten

  Stanisław Jaroszyński zakładając przed kilku laty jednoosobową firmę montującą anteny satelitarne nie spodziewał się sukcesu który stał się jego udziałem w ostatnim czasie. Czerwiec ubiegłego roku to czas kiedy analogowa telewizja zostaje wyłączona Stanisław ma swoje istne żniwa w zakresie instalacji anten na terenie Lublina i okolic. Przeszło kilkaset montaży w ciągu miesiąca sprawiło że zatrudniał do pomocy jednego ze swoich znajomych. Staś nie spoczął na laurach lecz poszedł za ciosem. Tego wyrazem jest właśnie strona wizytówka internetowa jego firmy która ma na celu promować jego usługi czyli instalacje anten w kierunku szerszej grupy odbiorców korzystających z internetu.

  Data dodania: 22 11 2013 szczegóły wpisu
 • Montaż i ustawianie anten Warszawa i okolice

  Montaż i ustawianie anten Warszawa i okolice

  Technikasat-firma usługowa działająca w zakresie usług RTV-SAT. Zajmuję się montażem i ustawianiem anten satelitarnych i naziemnych DVB-T oraz radiowych. Pomagam też w wieszaniu i montażu TV,modernizacjach i serwisie istniejących instalacji antenowych i audio-video. Oferuję pełen Profesjonalizm czyli solidność i dokładność w wykonywanej Usłudze, a także Najniższe ceny! Pracuję na fachowym sprzęcie pomiarowym dzięki czemu antena będzie idealnie ustawiona.. Zapewniam wszystkie niezbędne akcesoria takie jak: anteny, wysięgniki, kabel i wiele innych. Pracuję na terenie Warszawy i okolic czyli np: Piaseczno, Nadarzyn, Otwock itd. Zapraszam na stronę.

  Data dodania: 04 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Anteny - nowa strona:

Adres: