Galeria - Tryptyki.pl

Galeria - Tryptyki.pl

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Nowoczesne obrazy do wnętrz. Około 1500 wzorów prosto od producenta, wysoka jakość, krótkie terminy.Nie wiesz, czy obraz będzie pasował do Twojego wnętrza?

Nic prostszego, możemy to sprawdzić! Wyślij do nas zdjęcie swojego wnętrza (pokoju, biura), podaj symbol obrazu, który Cie interesuje, a my zrobimy symulację. Zdjęcie wnętrza proszę wysłać na adres info@tryptyki.pl, do 24 godz. roboczych odeślemy Ci nałożony obraz na zdjęcie Twojego wnętrza.


podobne strony:
 • Projektowanie, aranżacja, dekorowanie wnętrz

  Zajmuję się projektowaniem, aranżacją i dekorowaniem przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Swoim klientom doradzam na każdym etapie prac- od pomiarów pomieszczenia, wykonania rzutów, przez poradę, propozycję aranżacji, aż po realizację projektu wraz z nadzorem prac budowlanych. Mam świadomość dużej odpowiedzialności pracy projektanta, który zaczynając od kartki papieru, ołówka i swojej wyobraźni w efekcie tworzy wnętrze, w które inspiruje i pozytywnie wpływa na zachowania i emocje. W mojej pracy najważniejszy jest dobry pomysł, znajomość rynku wnętrzarskiego oraz sprawdzeni wykonawcy. Tylko efektywna współpraca z dobrą ekipą remontową pozwala na pomyślną realizację oryginalnych i często trudnych rozwiązań wnętrzarskich. Pracuję na terenie woj. śląskiego, głównie Katowic, Chorzowa i miast ościennych

 • Projektowanie i aranżacja wnętrz Łódź, Warszawa

  Projektowanie wnętrz to moja podstawowa działalność. Łódź i Warszawa to główne lokalizacje projektów ale w obszarze zainteresowań są również miasta położone w pobliżu Łodzi: Pabianice, Zgierz, Zduńska Wola czy Bełchatów. Inspiracji zawsze szukam w naturze, ale ostateczny kształt projektu, dobór kolorystyki i detali zależy wyłącznie od charakteru i trybu życia Inwestora, jego stylu i upodobań. Inaczej będzie wyglądać mieszkanie kawalera, inaczej mieszkanie czteroosobowej rodziny, jeszcze inaczej mieszkanie osób starszych. To co jest dobre dla jednych niekoniecznie jest do zaakceptowania przez drugich. Jestem w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Współpracuję również ze wspaniałymi fachowcami i specjalistami, którzy wspierają mnie przy rozwiązywaniu trudnych tematów i w bezpośrednim wykonawstwie. Dlatego każde wnętrze zaprojektowane przeze mnie jest niepowtarzalne, oryginalne i nade wszystko funkcjonalne. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i wizualizacji przykładowych projektów.
  Mam nadzieję, że moja oferta zachęci Państwa do kontaktu.

  aranżacje wnętrz Łódź
  projektowanie wnętrz Łódź
  projektowanie wnętrz Warszawa

 • Projektowanie wnętrz Kołobrzeg

  Pracownia wnętrz Katarzyna Kucyga oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz, aranżacji przestrzeni i zagospodarowywania pomieszczeń najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży, dziesiątki zadowolonych firm i klientów indywidualnych, wsparcie najnowszymi możliwościami jakie daje obecna technologia oraz przede wszystkim rzetelność i oryginalność każdego pojedynczego projektu.