OGRODY - Projektowanie ogrodów, Lublin, woj. lubelskie

OGRODY - Projektowanie ogrodów, Lublin, woj. lubelskie

Ocena: 3.7/10 (28 głosów)Oferujemy profesjonalną realizację inwestycji związanych z architekturą krajobrazu: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów a także aranżacja terenów zieleni przy firmach. Zaprojektowanie i stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do zadań łatwych. Czasami warto więc prace te powierzyć profesjonalistom. Oferujemy kompleksowe projekty ogrodów, zarówno pod względem doboru roślinnego, jak i wyposażenia w elementy wodne, systemy nawodnienia i oświetlenia, ścieżki ogrodowe oraz małą architekturę ogrodową, w taki sposób, aby Państwa ogród wraz z domem stanowił harmonijną i funkcjonalną całość. Architektura krajobrazu, w tym urządzanie ogrodów to nie tylko nasza codzienna praca, ale przede wszystkim pasja, w którą wkładamy całe serce. Przy wykonywaniu projektów ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, staramy się aby nasze ogrody były dopasowane do indywidualnego stylu życia i charakteru domowników oraz pięknie wkomponowane w otoczenie.
W ofercie naszej firmy m.in.: oczka wodne i strumyki, ogrody skalne, ścieżki i murki ogrodowe, systemy nawadniające, trawniki, usługi ogrodnicze oraz kompleksowa pielęgnacja ogrodów. Obszar działalności to głównie Lublin i woj. lubelskie. Na tworzone przez nas ogrody udzielamy rocznej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Podobne strony
 • MAURESKA Pracownia Architektury Krajobrazu

  Zajmujemy się profesjonalnym opracowywaniem i realizacją projektów różnych form terenów zieleni. Posiadamy gruntowną znajomość tematyki związanej z dziedziną ogrodnictwa i architektury krajobrazu zdobytą na studiach. Doświadczenie w branży zawdzięczamy wieloletniej pracy z ogrodami oraz współpracy ze znanymi markami na rynku. Łączymy pasję ogrodniczą z artystyczną wrażliwością, a naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i harmonijnego środowiska wkomponowanego w otaczający krajobraz. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz poszukujemy nowych rozwiązań, by dotrzymać kroku najnowszym światowym trendom i sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

 • Architektura krajobrazu, projektowanie ogrodów - Ewelina Zgódka

  Strona domowa architektki krajobrazu Eweliny Zgódki, na której przedstawiono osobę autorki. Strona zwiera przykładowe projekty. Oferta projektowa zawiera: projektowanie parków i zieleńców, projektowanie ogrodów przydomowych, projektowanie zieleni na osiedlach mieszkaniowych, projektowanie placów zabaw, projektowanie terenu przy szkołach oraz przedszkolach, projektowanie przestrzeni publicznych w miastach (plac, ciągi piesze), projektowanie zieleni przy terenach usługowych (centra handlowe, budynki biurowe), projektowanie otoczenia miejsc historycznych, projektowanie zieleni na terenach ośrodków wypoczynkowych, projektowanie terenów sportowych (park sportowy), projektowanie zieleni przy drogach, projekty zielonych dachów, rewaloryzacja zabytkowych ogrodów. Architektura krajobrazu jest nie tylko profesją Eweliny Zgódki, ale także pasją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że nasze ogrody są unikatowe i niepowtarzalne. Podczas pracy projektowej przywiązujemy szczególną wagę do wyboru materiału roślinnego odpowiedniego do konkretnych warunków klimatycznych oraz glebowych. Nasza dewiza: dobrze zaprojektowany ogród powinien sprawiać wrażenie, jakby istniał w danym miejscu od zawsze.

 • Selva Pracownia Architektury Krajobrazu Wrocław

  Selva P.A.K. Wrocław. Wykonujemy: 1) projektowanie terenów zielonych, 2) wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów, 3) przeprowadzanie inwentaryzacji dendrologicznych (drzew). Naszą specjalizacją jest dendrologia. Wykonujemy wszelakie inwentaryzacje dendrologiczne, operaty dendrologiczne i opinie dotyczące stanu fitosanitarnego (zdrowotnego) drzew, także zimą. Z zakresu chirurgii drzew (dendrologicznej) oferujemy usługi: wycinki i pielęgnacji drzewostanu, wycinkę krzewów i zarośli, przygotowanie terenu pod budowę.

 • Nowoczesny Dom i Ogród

  Firma Green-Bud z lublina to przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się produkcją elementów małej architektury jak również projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Firma oferuje również wykonawstwo i montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz usługi minikoparką z możliwością wynajmu z operatorem lub bez. Firma oferuje projekt i montaż dekoracji świątecznych na zewnątrz budynków. Firma Green-Bud oferuje pełen zakres prac pielęgnacyjnych nasadzeń, konserwacje elementów małej architektury. Oferuje również prace wykończeniowe i remontowe. Celem Firmy Green-Bud jest tworzenie niepowtarzalnych produktów oraz profesjonalne wykonanie i montaż.

 • HibnerStudio - Pracownia Architektury Krajobrazu

  Pracownia architektury krajobrazu HibnerStudio zajmuje się projektowaniem terenów zieleni: ogrodów przydomowych, placów miejskich, parków, zieleni we wnętrzach, zagospodarowanie osiedli, placów zabaw, firm. Strona zawiera artykuły o tematyce: architektura krajobrazu, mała architektura, projekty ogrodów przydomowych, przestrzeni publicznej, tematyka ogrodnicza, pielęgnacja roślin, artykuły, parki współczesne, zieleńce, place miejskie, woda w ogrodzie, ogrody tematyczne, pracownia architektury krajobrazu, hibnerstudio, street art. Zapraszam do współpracy.

 • Architekt Warszawa

  Architekt Warszawa - Jeżeli pragniesz mieć fenomenalny projekt domu odmienny niż dostępne na wielu portalach a także dostosowany szczegółowo do Twojego wyimaginowania to wchodząc na tą stronę będziesz posiadał możliwość poznać ofertę jaką opisuje profesjonalny architekt warszawa realizujący akurat tego typu zamówienia potrafiący na dodatek sporządzić na wyjątkowe pragnienie projekt wnętrz. O ile istotny jest dla Ciebie również ogród to na tej stronie wyszukasz również ofertę na najlepszej klasy projekt ogrodu. Łącząc te usługi w całość zdołasz się stać właścicielem najpiękniejszego domu o idealnym wnętrzu a także z ślicznym ogrodem.

 • Producent elementów małej architektury

  Trudnimy się produkowaniem akcesoriów w zakresie tak zwanej małej architektury. Przeprowadzamy sprzedaż ławek żeliwnych oraz mebli odpornych na ciężkie warunki pogodowe. W naszym katalogu znajdą Państwo bardzo różne typy słupków, jak też odporne na ulewę stojaki, bądź sprzęt fitness dedykowany dla parków.Przedsiębiorstwo mieści się w Rokiciny Podhalańskich 203a. Szczegóły - 18 26 91 300.

  Oferujemy:
  - ławki żeliwne
  - ławki metalowe
  - stoły
  - kosze uliczne
  - kosze uliczne wolnostojące
  - donice
  - słupki
  - słupy do znaków
  - tablice informacyjne
  - stojaki na rowery
  - kraty i Osłony na drzewa
  - kosze i Stojaki na worki na śmieci
  - pojemniki
  - sprzęt sportowy-Fitness.

 • Erzetka Ogrody Rzeszów

  Pracownia Architektury Krajobrazu ERZETKA działa od roku 2000. Projektujemy, realizujemy i modernizujemy ogrody. Nasze projekty cechuje prostota, elegancja i wysoka funkcjonalność. Wykonujemy w pełni profesjonalne projekty ogrodów i terenów zieleni, kompleksowe realizacje ogrodów i modernizacje. Na naszej stronie znajdziesz galerię projektów, zdjęcia realizacji oraz porady na temat sposobów zagospodarowanie i aranżacji przestrzeni zielenią.

 • Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

  Gardenia Sp. z o.o.- Projektujemy oraz budujemy, a także pielęgnujemy tereny zieleni. Ponadto budujemy kompleksowo zielone dachy. Wykonujemy dachy ekstensywne, które wykonane są z mało wymagających roślin oraz dachy ekstensywne na których można posadzić dowolne rośliny. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne m.in. koszenie, wycinki drzew, aeracja, wertykulacja. Wykonujemy również inwentaryzacje dentrologiczne.

 • Sztuka Krajobrazu

  Sztuka Krajobrazu jest portalem internetowym ukierunkowanym na profesjonalistów z branży architektury krajobrazu oraz urbanistyki.
  Czytelnicy, na co dzień zajmujący się aranżacją ogrodów oraz zagospodarowaniem przestrzeni publicznej maja możliwość zainspirowania się projektami innych pracowni architektury krajobrazu oraz zaczerpnięcia wskazówek z licznych poradników dostępnych bezpłatnie w serwisie.
  Portal gromadzi najświeższe informacje zarówno z polskiej, jak i zagranicznej architektury krajobrazu. Dostępne są realizacje użyteczności publicznej oraz prywatnej.
  Dla osób zawodowo zajmujących się tą tematyką, dostępne są również oferty pracy oraz informacje o aktualnych konkursach oraz przetargach.
  Sztuka Krajobrazu to miejsce pierwszego wyboru dla architektów krajobrazu. Wartościowe informacje dostępne są zarówno dla osób poszukujących informacji, jak i dla pracowni, które chcą podzielić się swoimi pracami.