Płyta z betonu architektonicznego od VHCT z Wrocławia

Płyta z betonu architektonicznego od VHCT z Wrocławia

Ocena: 2.9/10 (7 głosów)Oryginalna kolekcja płyt z betonu architektonicznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą VHCT - Very High Concrete Technology na naszej stronie internetowej . Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu (55-040 Bielany Wrocławskie) na ulicy Konwaliowej 18. Możecie się z nami skontaktować telefonicznie : +48 781 70 70 74, mailowo oraz przez formularz kontaktowy na stronie.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zapraszamy Serdecznie !Podobne strony
 • Multimedialny dom - dom z wyobraźnią

  Multimedialny Dom to w pełni Cyfrowy Dom - sieć multimedialna XXI wieku w Twoim domu. Telewizja, filmy,muzyka gry bezpieczne i dostępne dla każdego domownika. Konsultacje i wycena za darmo. Dokonujemy projektów od małych sieci komputerowych po duże sieci multimedialne zintegrowane z projektorami i innymi wyświetlaczami w całym domu.
  Ten projekt to również monitoring śpiącego dziecka - teraz zawsze będziesz wiedzieć, co się dzieje w Twoim domu, jak z niego wychodzisz. Poprzez internet będziesz mógł się zalogować i zobaczyć czy Twoja opiekunka wywiązuje się ze swoich zadań. Jeśli lubisz rozrywkę i bezpieczeństwo dla Twoich danych to jesteśmy tym, czego szukasz.
  jak to działa!
  Oferta

 • Mieszkanie - wnętrza - aranżacja - urządzanie

  Budujesz, remontujesz, urządzasz?Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.Łazienka, AGD, pokój, ściany, kolory, okna, drzwi, podłogi, sypialnia, kuchnia, meble, światło.Urządzanie mieszkania, wystój mieszkania, wnętrza, wyposażenie mieszkania, aranżacja wnętrz, jak urządzić mieszkanie, mieszkanie. Pytanie o mieszkanie, portal zawierający szeroki zakres porad i tematów związanych z urządzaniem mieszkań i ich wyposażeniem, remontami oraz innowacjami. Poza tym porady, nowości na rynku, dobre pomysły, forum. Zapraszamy!

 • Projektowanie wnętrz - Warszawa

  Projektantka Karolina Pogorzelska na swojej stronie internetowej maszroom.com przedstawia szczegóły swojej bogatej, atrakcyjnej oferty związanej z projektowaniem wnętrz. Pani Karolina ma duże doświadczenie w branży projektowej. Cechuje ją również pomysłowe podejście do pracy oraz kreatywne nastawienie do każdego, nowego zlecenia. Karolina Pogorzelska projektuje dla osób indywidualnych oraz firm gospodarczych. Służy fachową, doraźną poradą oraz realizuje duże zamówienia. Projektuje ona zarówno małe przestrzenie mieszkalne, jak i duże pomieszczenia biurowe. Chętnie nawiązuje długotrwałą, stałą współpracę. Pani Karolina Pogorzelska zawsze pracuje z pełnym, szczerym zaangażowaniem.

 • Luxinteriors.com.pl

  Firma z branży budowlanej oraz dekoracyjnej zapewnia wykonanie pomysłów reorganizacji wnętrz. Naszym podstawowym zamysłem okazuje się wykonywanie działań ze wyjątkowym przestrzeganiem stosowania artykułów dekoracyjnych. Wyspecjalizowaliśmy się we użyciu wszystkich ozdobnych artykułów budowlanych, jak emalie dekoracyjne, które wraz z wysoką precyzją stosujemy we świadczonej przez nas codziennej pracy, poprzez to zdobyliśmy wielkie grono zadowolonych kontrahentów. Zachęcamy w stronę skorzystania z naszej propozycji. Gwarantujemy zadowolenie ze wypracowanych przez nas działań i atrakcyjne opłaty.

 • Projektowanie wnętrz pod klucz - Mobiliani Design Bydgoszcz

  Mobiliani Design to biuro projektowe zajmujące się pełnym, kompleksowym projektowaniem wnętrz dla klientów z Bydgoszczy i okolic. Mobiliani Design realizuje cały projekt od początku do końca, tj. uwzględniając takie elementy jak: przygotowanie założeń projektu wnętrz, zbadanie potrzeb klienta
  wykonaniu propozycji projektu i aranżacji wnętrza
  wizualizacja wnętrza w nowoczesnym programie 3D
  realizacja projektu wnętrza obejmująca meble pod wymiar, dodatki, pełną aranżację elementów wystroju
  nadzór autorski polegający na czuwania projektanta wnętrz (architekta) nad właściwym realizowaniem projektu

  Dzięki takiej usłudze dostajemy wnętrza zaprojektowane i wykonane ściśle wg projektu, w tzw. realizacji pod klucz. Nie trzeba się wówczas martwić, aby wszystkie założenia i elementy uwzględnione w projekcie, takie jak meble, dekoracje, obrazy, wykończenia, zostały w dokładny sposób uwzględnione w ostatecznym kształcie wnętrza. Mobiliani Design zadba o właściwe wykończenie wnętrza, bez pominięcia niczego istotnego.

  W ramach oferowanych usług projektowych, architekci wnętrz z Mobiliani Design w Bydgoszczy oferują projektowanie wnętrz całego wachlarza pomieszczeń, zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Projektujemy: wnętrza apartamentów
  wnętrza mieszkań
  wnętrza domów
  wnętrza sklepów
  wnętrza restauracji
  wnętrza salonów, butików
  wnętrza hoteli
  wnętrza obiektów o dużej powierzchni.
  Mobiliani Design wyróżnia również duże doświadczenie i zaplecze partnerów biznesowych z Bydgoszczy oraz całej Polski, dzięki czemu może sprawnie i szybko realizować projekty wnętrz. Projekty są przemyślane, odpowiadają nowoczesnym trendom i zachowują wysoką estetykę oraz funkcjonalność pomieszczeń.

  Firma w samej Bydgoszczy od wielu lat współpracuje z dużymi deweloperami, takimi jak Arkada Invest, Budlex, z dostawcami mebli na wymiar, dekoratorami, ekipami specjalizującymi się w remontach i wykończeniach wnętrz pod klucz.

  Mobiliani Design posiada również własne mieszkanie pokazowe w Bydgoszczy przy. ul. Słonecznej 2M/50, w którym można spotkać się celem omówienia wizji projektowej i obejrzenie próbek realizacji i aranżacji wnętrz na żywo, obejmującej takie pomieszczenia jak kuchnia, salon, łazienka, korytarz, garderoba. Więcej szczegółów oraz galerię projektów wnętrz można znaleźć na stronie internetowej firmy.