Rośliny

 • Tillandsie-hurt.pl

  Tillandsie-hurt.pl

  Tillandsie to niezwykłe rośliny, które do funkcjonowania nie potrzebują ziemi ani wody składniki odżywcze przyjmowane są z powietrza dlatego bez kłopotu można je zamontować w szklanej kuli czy też bezpośrednio na ścianie. Te wspaniałe produkty nazywane przeważnie oplątwami można kupić w sklepie online: tillandsie-hurt.pl. Zapewniamy błyskawiczną wysyłką, korzystne ceny ale także możliwość zakupu gotowego wyjątkowego zestawu jak również samych akcesoriów służących do aranżacji tillandsi.

  Data dodania: 22 11 2017 szczegóły wpisu
 • Poradniki uprawy warzyw, kwiatów i sadów

  Poradniki uprawy warzyw, kwiatów i sadów

  Przeczytaj opublikowane poradniki uprawy roślin uprawianych na działce. Dowiesz się jak przygotować ziemię pod uprawę, najważniejsze zabiegi wraz z terminami, o których nie wolno zapomnieć. Zapoznasz się z wieloma bardzo ważnymi uwagami na temat uprawy interesującej Ciebie rośliny. W bazie artykułów jest obecnie około dwustu szczegółowych opisów uprawy kwiatów, warzyw i roślin sadowniczych. Odwiedź koniecznie stronę dzialka.bazafirmy.pl

  Data dodania: 20 12 2016 szczegóły wpisu
 • Kolorowe pnącza do Twojego ogrodu

  Kolorowe pnącza do Twojego ogrodu

  Jeżeli marzysz o przepięknym ogrodzie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy pnącza takie jak clematisy, milin amerykański, sadzonki winorośli,aktinidie - mini kiwi, borówki amerykańskie oraz inne krzewy owocujące. Starannie wybrane sadzonki gwarantują najwyższą jakość oraz pełną zgodność gatunków co szczególne znaczenie ma w przypadku powojników. Oferujemy również nasiona ziół i traw oraz cebule tulipanów, lilii, jak również specjalistyczne nawozy do oferowanych przez nas roślin. Zajmujemy się również fachowym doradztwem na temat roślin i ogrodów. Dodatkowo gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę roślin.

  Data dodania: 01 10 2016 szczegóły wpisu
 • Ogrod-online.pl - Twój Poradnik Ogrodniczy

  Ogrod-online.pl - Twój Poradnik Ogrodniczy

  Na stronie ogród-online.pl. Znajdziesz tu porady, jak samodzielnie dbać o swój ogród, a załączone fotorelacje z opisami pomogą Ci stworzyć wymarzony ogród. Pielęgnacja ogrodu to ciężki orzech do zgryzienia. Cięcia, nawożenia, dobór odpowiednich roślin,trawniki czy żywopłoty, wszystko to wymaga stałej opieki. Z działu 'Porady dla ogrodu' dowiesz się jak krok po kroku, w łatwy sposób samodzielnie zająć się pielegnacją swojej przydomowej zieleni.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Aranżacja wnętrz roślinami

  Aranżacja wnętrz roślinami

  Bettiflower zajmuje się aranżacją wnętrz roślinami. Dzięki nam w waszych biurach i firmach będzie pracowało się jeszcze przyjemniej. Spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających klientów tworzący kompozycje kwiatowe i stroiki jakich dotąd nikt nie widział. Wypełnimy wasze wnętrza roślinami, którym najbardziej odpowiadają warunki w nich panujące. Służymy zawsze pomocą w doborze odpowiednich roślin i donic oraz podzielimy się swoją fachową wiedzą.

  Data dodania: 27 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Rośliny - nowa strona:

Adres: