Tapicerskie materiały, usługi

 • MAGAB Materiały tapicerskie Kraków

  MAGAB Materiały tapicerskie Kraków

  W Kalwarii Zebrzydowskiej znajduje się siedziba firmy F.H. MAGAB. Jest to bezpośredni importer tkanin obiciowych od najlepszych producentów. Współpracujemy przede wszystkim z zakładami tapicerskimi i salonami meblowymi. W naszej szerokiej ofercie posiadamy duży wybór kolorów i wzorów a nasze wyroby wykonane są ze skóry naturalnej, pluszu, ekoskóry, plecionki, tkanin pikowanych czy też wielu innych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachową poradę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą jak i szczegółami dotyczącymi działalności firmy, które zamieszczone są na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2016 szczegóły wpisu
 • ANTEX hurtownia materiałów obiciowych

  ANTEX hurtownia materiałów obiciowych

  W Baranowie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa Antex, oferującej bogaty wachlarz materiałów tapicerskich. Oferuje ona szeroki wachlarz towarów pochodzących jedynie od najlepszych producentów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówione tkaniny będą nie tylko ładne, ale w szczególności wytrzymałe. Pośród oferowanych akcesoriów czeka na Państwa bogactwo deseni i kolorów oferowanych tkanin, a też akcesoriów do nich przeznaczonych. Do tego, by każdy znalazł tu materiał i wzór odpowiedni dla siebie, hurtownia regularnie uzupełnia swój asortyment o kolejne pozycje. Aby zapoznać się z kompletnym wachlarzem usług hurtowni, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 03 2016 szczegóły wpisu
 • Tapicerstwo

  Tapicerstwo

  Przedsiębiorstwo Tapicerstwo Meblowe, którego siedziba zlokalizowana jest w Markach, proponuje świadczenia powiązane z odnawianiem mebli. W skład naszych usług wchodzi tapicerowanie oraz renowacja. Mamy duży staż pracy w sektorze. Gwarantujemy doskonałą klasę każdej przeprowadzonej usługi. Wykorzystujemy doskonałej jakości materiały, które cechuje wieloletnia trwałość. Oferujemy klientom dużą liczbę wzorów a także kolorów tkanin. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Zatrudniamy doskonale przygotowanych pracowników.

  Data dodania: 10 11 2015 szczegóły wpisu
 • ARTMEB

  ARTMEB

  najlepszej jakości tkaniny obiciowe tylko u nas - hurtowni tapicerskiej ARTMEB z siedzibą w Warszawie. Od lat dbamy o najwyższą jakość usług, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Troszczymy się o potrzeby naszych zleceniodawców i od razu odpowiadamy na rosnące wymagania - zarówno ich, jak i rynku. Mamy świadomość konkurencyjności branży, dlatego też nie pozwalamy sobie nawet na najmniejszy brak fachowości. Polecamy nasze tkaniny, pianki i skóry. Wszystkie wyróżnia dobra jakość oraz estetyka. Zapraszamy do zakupów przedstawicieli przedsiębiorstw oraz klientów detalicznych. Szczegóły na stronie internetowej, do odwiedzin której, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 08 2015 szczegóły wpisu
 • Mobilny Tapicer

  Mobilny Tapicer

  Firma zajmuje się projektowaniem mebli w oparciu o własne doświadczenia i opinie ekspertów, a także mając na uwadze uwagi klientów. Wśród usług znajdziemy także wymianę zużytej tapicerki lub jej odnowienie poprzez wyczyszczenie, czy uzupełnienie braków w materiale. Mobilny Tapicer świadczy również usługi w zakresie tapicerstwa samochodowego, tak aby wnętrze auta przypominało to jak wyglądał tuż po wyjeździe z salonu.

  Data dodania: 30 04 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Tapicerskie materiały, usługi - nowa strona:

Adres: