Telewizja satelitarna - sprzęt, instalacja

 • Serwis i montaż anten nc+

  Serwis i montaż anten nc+

  Telewizja nc+ to najbardziej rozwinięta technologicznie platforma cyfrowa w Polsce. W ofercie znajdują się na wyłączność takie kanały jak: Canal+, Ale Kino+, Kuchna+, Planete+, Adventure TV, MTV Live HD, n-sport+ i wiele innych. nc+ to najlepsze ligi europejskie na żywo: Barclays Premier League, Ekstraklasa itd. Dzięki dekoderom cyfrowym odbierzesz kilkaset programów telewizyjnych i radiowych oraz skorzystasz z usług internetowych takich jak nc+go czy HBO GO.

  Serwis cyfra.tv oferuje dostawę i montaż dekoderów oraz anten satelitarnych nc+. Profesjonalni instalatorzy zapewnią kompleksową konfigurację systemów do odbioru telewizji cyfrowej w Twoim domu lub biurze nawet na kilku telewizorach.

  cyfra.tv to także dostęp do szybkiego internetu mobilnego LTE.

  Multiroom nc+ - usługa umożliwiająca odbiór telewizji maksymalnie do 6 odbiorników w ramach jednej umowy.

  Wybierz pakiet i dekoder na stronie cyfra.tv a następnie zadzwoń i zamów zestaw, zostanie Ci dostarczony w ciągu 48 godzin od zamówienia.

  Jeśli nabyłeś zestaw Cyfrowego Polsatu, instalatorzy mogą go również zamontować na Twoje życzenie.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • SATURN monitoring opolskie

  SATURN monitoring opolskie

  W Komprachcicach koło Opola mieści się Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Saturn, jakie od 1991 roku oferuje usługi z branży satelitarnej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem NC+, Telewizji Na Kartę, Telewizji Na Kartę HD i innych. Zakupią u nas Państwo zestawy satelitarne, anteny, gniazda, kable, mierniki, piloty, światłowody, tablety i wiele innych. Nasz serwis prowadzi naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne sprzętu. Serdecznie Państwa zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej zamieściliśmy pełną ofertę oraz więcej informacji.

  Data dodania: 05 11 2015 szczegóły wpisu
 • 22 MM kamery Gdańsk

  22 MM kamery Gdańsk

  W Gdyni znajduje się przedsiębiorstwo 22MM Instalacje Niskoprądowe. Od 1998 roku oferujemy montaż i serwis: instalacji antenowych, domofonów, wideo domofonów, sieci komputerowych, instalacji teleinformatycznych, instalacji alarmowych, TV dozorowo - przemysłowej oraz projektowanie i tworzenie mini sieci kablowych. Nasze usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych, instytucji, wspólnot oraz przedsiębiorstw. Zatrudniamy jedynie sumiennych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 06 2015 szczegóły wpisu
 • SAT-SYSTEM Bartosz Odważny

  SAT-SYSTEM Bartosz Odważny

  SAT-SYSTEM jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje Państwu niezawodne instalacje niskoprądowe, które są kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i hoteli, pensjonatów, wspólnot mieszkaniowych itp. Specjalizujemy się w instalacjach antenowych oraz satelitarnych, wykonujemy systemy audio-video, monitoring cctv, a także instalujemy repeatery GSM/UMTS. Oferujemy systemy płatnej telewizji hotelowej PAY-TV, jak również prowadzimy sprzedaż telewizorów hotelowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

  Data dodania: 25 04 2015 szczegóły wpisu
 • Automatyczne anteny satelitarne

  Automatyczne anteny satelitarne

  AntenyMobilne. pl to dystrybutor zaawansowanych anten do odbioru zasięgu telewizji satelitarnej i naziemnej dla okrętów, statków, jachtów słono i słodkowodnych, ciężarówek.
  Satelitarne anteny jachtowe bez naszej pomocy lokalizują sygnał zadanego satelity. Dlatego w kilkadziesiąt sekund po przybyciu na miejsce możemy cieszyć się telewizją.
  Anteny na kampery ważą niewiele dlatego wręcz perfekcyjnie nadają się do błyskawicznego montażu na miejscu.
  Satelity statkowe samodzielnie śledzą ślad nadajnika za pomocą wyposażonego odbiornika GPS. Dlatego możliwe jest odbieranie telewizji również w trakcie ruchu także przy wzburzonych falach.
  Dodatkowa funkcja AutoSkew pozwala na perfekcyjny odbiór również programów w jakości HD.
  Zapraszamy do nawiązania partnerstwa hurtownie jachtów, proponujemy bardzo korzystne rabaty.
  Najprawdopodobniej jesteśmy jedyną ekipą profesjonalnie montującą czasze automatyczne.

  Data dodania: 09 03 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Telewizja satelitarna - sprzęt, instalacja - nowa strona:

Adres: