Tłoczenie płyt CD/DVD - X-Disc.pl

Tłoczenie płyt CD/DVD - X-Disc.pl


XDiSC to profesjonalna wytwórnia płytowa, która oferuje wysokiej jakości produkcję płyt DVD, idealne dla klientów poszukujących efektywnych rozwiązań do dystrybucji swoich filmów, kursów wideo czy innych treści multimedialnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik tłoczenia i szerokiej gamie opcji personalizacji, każda płyta DVD z naszego zakładu wyróżnia się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, co zapewnia odbiorcom najlepsze wrażenia.Podobne strony
 • Okładki dvd CoverVil

  CoverVil zapraszamy, jeśli okładki to tylko u nas, posiadamy ogromną bazę okładek. Wszystkie okładki są w wyśmienitej jakości posiadamy ponad 14.000 okładek wykonanych przez grafików współpracujących z przedmiotowym serwisem. Codziennie nowe tytuły okładek do filmów, seriali i bajek! U nas je nigdzie możesz zamówić własne okładki na swoje płyty dvd lub blu-ray. Okładki są wykonywane na bieżąco, jeśli nie posiadamy szukanej przez ciebie okładki będziesz miał możliwość jej zamówienia. Zarejestruj się w Okładki dvd CoverVil i zobacz co potrafimy!

 • Produkujemy, tłoczymy płyty CD, DVD

  Jeśli poszukujesz zaawansowanej drukarni płyt DVD, wskocz na naszą stronę www. Muzik Strefa to grupa osób pałająca się tworzeniem graficznym i nadrukiem na płytach CD oraz DVD. Nasza oferta jest niesamowicie kompleksowa i zawiera tłoczenie płyt DVD a także nadruki na płytach CD i DVD. Na rynku jesteśmy wiele lat i posiadamy ogromne doświadczenie. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia naszej strony www. Nasze doświadczenie pozwala na spełnienie każdego oczekiwania, wystarczy się jedynie skontaktować.

 • Przegrywanie kaset vhs na dvd Toruń

  Służby przegrywania vhs na dvd Toruń znajdziesz w nielicznych lokalizacjach w tej aglomeracji. Jedną z instytucji która zawodowo zajmuje się tą usługą jest Sak Computer Systems z placówką na pograniczu miasta. Zachowaj osobiste wspomnienia już teraz zanim Twoje kasety vhs skończoną funkcjonować i zgłoś się do nas, a nagramy je na płyty dvd. Mamy należyty, wyszukany sprzęt jakie zatrzyma najlepszą praktyczną jakość Twoich nagrań na płytach dvd. Wszystkie z nich w dalszym ciągu będziesz mógł odtworzyć w samowolnym narzędziu jakie usługuje dvd. Wpisując w wyszukiwarce vhs na dvd na pewno znajdziesz firmową stronę internetową, gdzie pozyskasz wszystkie niezbędne informacje kontaktowe jak i cennik firmowych służb. Na domiar tego w naszej spółce masz możliwość skorzystać z serwisu komputerowego lub innych posług informatycznych przez nas oferowanych. Niskie ceny, fachowa obsługa oraz pełen profesjonalizm to zabezpieczenie którą Tobie daje Sak Computer Systems. Przy przegrywanie kaset vhs użyczymy dowolnemu nabywcy również wiadomości jaki będzie całkowity koszt służby jak i ile czasu zajmie całkowity proces.Przegrywanie vhs na dvd to właściwie osobliwa posługa w tej aglomeracji. Mało która spółka świadczy ją w nim bo nie jest na tyle popularna by warto było w nią inwestować pieniądze. Narzędzia wymagane do skopiowania kasety na krążek dvd to właściwie solidny wydatek, z tej racji firma Sak Computer Systems, jedna z branż oferuje je jako posługa poboczna w swojej specjalności. W firmie najczęściej trudnimy się serwisowaniem pecetów jak również komputerów przenośnych, w podobny sposób dojeżdżamy do kontrahentów jak i ugaszczamy ich w firmowej jednostce. Przegrywanie vhs na dvd świadczone przez naszą organizację daje Ci możliwość zatrzymania swoich wspomnień jakie nagrałeś na kasety w swoich młodych latach. Dzisiaj już się raczej nie wykorzystuje z kamer na vhs ponieważ jest to zwyczajnie stara technologia, a kamery zwykle posiadają teraz zintegrowaną pamięć, którą spokojnie mamy możliwość podpiąć do komputera za pomocą USB. W zależności od porcji kaset vhs na dvd, które mamy do przegrania, będziemy pożądać więcej okresu na dokonanie zadania.

 • Tłocznia CD

  Rok 1991 to chwila, kiedy na polskim rynku pojawiła się firma TAKT. W początkowym okresie działalności firmy produkowano kasety magnetofonowe, które jednak szybko zostały wyparte przez płyty. W związku z tym w 1997 roku w firmie pojawiła się pierwsza tłocznia CD, a rok później tłocznia DVD. Tłocznia CD, jak i DVD spowodowała nic innego jak poszerzenie oferty o tłoczenie płyt CD i DVD. W celu zapewnienia kompleksowych usług firma świadczy również usługi z zakresu premasteringu, druku książek, czy produkcji opakowań kartonowych.

 • Płyty cd - nośniki danych

  CDR S.C. - sprzedaż nośników multimedialnych takich jak: płyty DVD, CD różnych akcesoriów związanych z nośnikami danych: pudełka, koperty, etui, segregatory itd. oraz akcesoriów i podzespołów komputerowych typu: klawiatury, myszy, słuchawki, głośniki. CDR Nośniki posiada też w ofercie duży asortyment urządzeń fiskalnych od sprawdzonych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • Przegrywanie VHS na DVD

  Nieraz myślę, jak to jest, że ludzie tak duże znaczenie przywiązuje do tego, aby nagrać siebie na imprezie aby później o tym zapomnieć. Myślimy, jak to będzie super oglądać siebie za kilka lat. Najczęściej jednak ochota skończyła się po pierwszym oglądaniu, a taśmy na których były zarejestrowana wartościowe dla Ciebie zdarzenia powędrowały w kąt. Ale skoro widzisz ten tekst, może je odnajdziesz. Jeżeli tak, to pamiętaj o 12cm.pl. Pomożemy Ci przenieść ich treść na płyty DVD, abyś jeszcze raz mógł cieszyć się tamtymi chwilami, ale teraz w nowszym wydaniu.Jeżeli znalazłeś w ustronnym miejscu Twoje stare kasety, i przypomiałeś sobie, ze są tam cenne nagrania, to odśwież je, zamieniając analogowy sygnał na cyfrową jakość. Zrobisz to dzięki nam. Zapraszamy do przesłania kaset VHS, my zajmiemy się resztą.

 • Tłoczenie płyt CD, Tłoczenie płyt DVD - Produkcja

  Tłoczenie płyt CD, DVD, Kopiowanie płyt CD, DVD, Duplikacja, Authoring, Mastering, Postprodukcja, Opakowania na płyty, Ecopack, Digipack, Plastikowe, Kartonowe, Papierowe, Foliowe, Opakowania CD, Opakowania DVD, Druk poligrafii.

  Oferujemy: tłoczenie płyt CD i DVD, kopiowanie płyt CD i DVD, nadruki na płytach oraz kopiowanie płyt, po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksową obsługę, polegającą na przygotowaniu indywidualnego projektu na potrzeby Państwa produkcji.

 • Nadruki na płytach CD i DVD - repliqmedia.com

  Szukasz firmy, która zajmuje się tłoczeniem płyt DVD i CD? Repliq Media działa z powodzeniem w branży od wielu lat. Zrealizowaliśmy do tej pory bardzo ciekawe, twórcze projekty, które pozwalają nam się stale rozwijać. Działamy w zgodzie z naturą, umożliwiając wybór materiałów biodegradowalnych na opakowania do wytwarzanych płyt. Dzięki nam naniesiesz wysokiej jakości nadruk na płytę – pomożemy w przygotowaniu projektu graficznego.