Doradztwo importowe

 • Import z Chin, transport z Chin

  Import z Chin, transport z Chin

  JCC International Trade jest pomostem łączącym wschód z zachodem, Chiny z Polską. Wielu importerów z Chin, producentów, handlowców z Polski poszukuje kontaktów w Chinach, znalezienie dostawcy nie jest trudne, ale często pojawiają się inne problemy, związane z transportem, kontrolą jakości w Chinach, analizą cen, określonym terminem realizacji. JCC Int. Trade jest po to, aby wykluczać takie problemy, minimalizować ryzyko i w pełni kontrolować Państwa zamówienia na bieżąco w Chinach. Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bardziej Państwa partnerem w imporcie z Chin, wspólnikiem, możemy zaprosić Państwa do odwiedzenia dostawców w Chinach, otrzymujecie Państwo oryginalne dokumenty od producentów. JCC Int. Trade traktuje każde zapytanie, zamówienie indywidualnie dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się importu z Chin, nie martwią się o jakość, ani o czas realizacji. JCC stanowi gwarancję Państwa sukcesu w Chinach. Dla nas liczy się Jakość, Cena produktu i Czas realizacji.

  Data dodania: 26 04 2013 szczegóły wpisu
 • Sprowadzanie towarów z Chin - importuj-zarabiaj.pl

  Sprowadzanie towarów z Chin - importuj-zarabiaj.pl

  Jeśli są Państwo zainteresowani importem z Chin zachęcamy do zapoznania się z profesjonalnymi działaniami naszej firmy. W ramach naszych przedsięwzięć umożliwiamy obsługę importu w ramach negocjacji cenowych dotyczących towarów oraz ich produkcji. Nasze działania są kompleksowe. Wykonujemy określenie formy sfinansowania przedpłaty, doboru spółki transportowej, trybu dostarczenia ładunku oraz daty. Zajmujemy się strategiami celnymi. We kooperacji z chińskimi klientami posiadamy dużo lat doświadczeń. W tym czasie nabyliśmy wiedzę o charakterystycznej kulturze chińskiej, co pozwala nam nawiązywać właściwe stosunki i organizować efektywne działania biznesowe. Zapraszamy do korzystnej i owocnej kooperacji z nami!

  Data dodania: 30 03 2013 szczegóły wpisu
 • Import Chiny

  Import Chiny

  www.datalawltd.com, to witryna internetowa kierowana do biznesmenów, którzy zainteresowani są usługami handlowymi na chińskim rynku. Wymieniony wortal przedstawia różnorodną i ciekawą ofertę firmy, która składa się z paru elementów. Możemy tu wyróżnić: consulting w celu przygotowania strategii handlowych, produkcja różnorodnych towarów na terenie Chin, nadzór jakości tego asortymentu i certyfikacje, pozyskiwanie dostawców. Strona www.datalawltd.com została przygotowana w taki sposób, aby każdy klient mógł bez trudu znaleźć frapujące go wiadomości.

  Data dodania: 01 10 2012 szczegóły wpisu
 • Targi w Kantonie - targi w Chinach

  Targi w Kantonie - targi w Chinach

  Wiele przedsiębiorców słyszało o możliwościach w Chinach jednak nie wie jak zacząć Import z Chin. Portal ChinskieTargi.pl powstała z myślą o importerach którzy dopiero rozpoczynają współprace z Chinami lub już importują od jakiegoś czasu . Portal ChinskieTargi.pl jest listą targów handlowych w Chinach. Przed importem towarów, warto odwiedzić Targi w Chinach oraz Targi Kantońskie zanim zaimportujemy towar z Chin. W serwisie istnieje możliwość wyszukania targów po kategorii. Importer może pogrupować wyniki zgodnie z interesującą go branżą przykładowo: biżuteria, elektronika, zabawki, chemikalia, tekstylia, kamień, dobra luksusowe, wnętrza, sanitaria dobra luksusowe, budownictwo, ceramika, artykuły spożywcze, części samochodowe, naczynia, opakowania, stal, przemysł ciężki, hi-tech. Przy współpracy z Chińską Republiką Ludową ważny jest osobisty kontakt, dzięki niemu mamy pewność że mamy do czynienia z prawdziwą firmą a nie agentem prowadzącym jedno osobową działalność, wyjazd na targi handlowe w Chinach to z pewnością ważna część procesu importu. Wierzymy że serwis będzie się rozrastał i okaże się pomocny dla polskich importerów. Będąc w Chinach przed zamówienie polecamy aby Sprawdzić Firmę w Chinach. Czekamy również na Państwa uwagi i pomysły.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
 • Wyszukanie dostawców z Chin

  Wyszukanie dostawców z Chin

  Platforma ChinskieFirmy.pl powstała z myślą o przedsiębiorcach, importujących z Chin jak i tych którzy dopiero zaczynają Import z Chin lub mają doświadczenie w tej dziedzinie. Strona ChinskieFirmy.pl zajmuje się Wyszukaniem firm i dostawców z Chin na potrzeby importera. Dzięki Stronie przedsiębiorca może zaoszczędzić Czas i pieniądze gdyż dostarczamy mu w czasie do 72 godzin roboczych raport zawierający listę spółek z którymi można współpracować. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w znajdowaniu firm w Chinach. Naszym atutem jest szybkość realizacji zamówienia oraz to że mamy własne lokalne biura w Chinach, nasi wykwalifikowani pracownicy mówią po chińsku. Zlecenie znalezienia spółki jest tańszym i szybszym rozwiązaniem niż wyjazd na Targi handlowe w Chinach i bezpieczniejszym niż szukanie interesującego nas towaru na portalach b2b na których bardzo często możemy spotkać się z oszustami podszywającymi się pod chińskie fabryki. Raporty są sporządzane przez nasze biura w Chinach, przez naszych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe jak i kulturowe z lokalnym biznesem na miejscu w Chinach.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Doradztwo importowe - nowa strona:

Adres: