Doradztwo importowe

 • Import z Chin pośrednik - fullbax-maszyny.pl

  Import z Chin pośrednik - fullbax-maszyny.pl

  Jeżeli jesteś zainteresowany sprowadzeniem z Chin do Polski maszyn niezbędnych w Twojej firmie, to Twoją uwagę z pewnością przyciągnie niezwykle atrakcyjna oferta firmy Fullbax. Specjalizujemy się w obsłudze importu z Chin. Jesteśmy doświadczonym pośrednikiem, z którego usług skorzystały już dziesiątki klientów. Nie zwlekaj, wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

  Data dodania: 28 10 2021 szczegóły wpisu
 • Import z Chin

  Import z Chin

  Sprowadzasz towar z Chin i co za tym idzie, potrzebujesz zaufanej pomocy? Zastanawiasz się nad tym, której firmie warto zaufać? W takich okolicznościach dobrym wyborem jest fullbax.pl.

  Zadajesz sobie pytanie, co przemawia za działalnością? Na pewno trzeba mieć na uwadze, że na ogół pomagamy od A do Z (także nic nas nie zaskoczy).
  Można również dodać, że zajmujemy się także niestandardowymi zleceniami (chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom).

  Więcej informacji można znaleźć na stronie działalności.

  Data dodania: 15 10 2019 szczegóły wpisu
 • Import z Chin, transport z Chin

  Import z Chin, transport z Chin

  JCC International Trade jest pomostem łączącym wschód z zachodem, Chiny z Polską. Wielu importerów z Chin, producentów, handlowców z Polski poszukuje kontaktów w Chinach, znalezienie dostawcy nie jest trudne, ale często pojawiają się inne problemy, związane z transportem, kontrolą jakości w Chinach, analizą cen, określonym terminem realizacji. JCC Int. Trade jest po to, aby wykluczać takie problemy, minimalizować ryzyko i w pełni kontrolować Państwa zamówienia na bieżąco w Chinach. Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bardziej Państwa partnerem w imporcie z Chin, wspólnikiem, możemy zaprosić Państwa do odwiedzenia dostawców w Chinach, otrzymujecie Państwo oryginalne dokumenty od producentów. JCC Int. Trade traktuje każde zapytanie, zamówienie indywidualnie dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się importu z Chin, nie martwią się o jakość, ani o czas realizacji. JCC stanowi gwarancję Państwa sukcesu w Chinach. Dla nas liczy się Jakość, Cena produktu i Czas realizacji.

  Data dodania: 26 04 2013 szczegóły wpisu
 • Sprowadzanie towarów z Chin - importuj-zarabiaj.pl

  Sprowadzanie towarów z Chin - importuj-zarabiaj.pl

  Jeśli są Państwo zainteresowani importem z Chin zachęcamy do zapoznania się z profesjonalnymi działaniami naszej firmy. W ramach naszych przedsięwzięć umożliwiamy obsługę importu w ramach negocjacji cenowych dotyczących towarów oraz ich produkcji. Nasze działania są kompleksowe. Wykonujemy określenie formy sfinansowania przedpłaty, doboru spółki transportowej, trybu dostarczenia ładunku oraz daty. Zajmujemy się strategiami celnymi. We kooperacji z chińskimi klientami posiadamy dużo lat doświadczeń. W tym czasie nabyliśmy wiedzę o charakterystycznej kulturze chińskiej, co pozwala nam nawiązywać właściwe stosunki i organizować efektywne działania biznesowe. Zapraszamy do korzystnej i owocnej kooperacji z nami!

  Data dodania: 30 03 2013 szczegóły wpisu
 • Import Chiny

  Import Chiny

  www.datalawltd.com, to witryna internetowa kierowana do biznesmenów, którzy zainteresowani są usługami handlowymi na chińskim rynku. Wymieniony wortal przedstawia różnorodną i ciekawą ofertę firmy, która składa się z paru elementów. Możemy tu wyróżnić: consulting w celu przygotowania strategii handlowych, produkcja różnorodnych towarów na terenie Chin, nadzór jakości tego asortymentu i certyfikacje, pozyskiwanie dostawców. Strona www.datalawltd.com została przygotowana w taki sposób, aby każdy klient mógł bez trudu znaleźć frapujące go wiadomości.

  Data dodania: 01 10 2012 szczegóły wpisu
 • Targi w Kantonie - targi w Chinach

  Targi w Kantonie - targi w Chinach

  Wiele przedsiębiorców słyszało o możliwościach w Chinach jednak nie wie jak zacząć Import z Chin. Portal ChinskieTargi.pl powstała z myślą o importerach którzy dopiero rozpoczynają współprace z Chinami lub już importują od jakiegoś czasu . Portal ChinskieTargi.pl jest listą targów handlowych w Chinach. Przed importem towarów, warto odwiedzić Targi w Chinach oraz Targi Kantońskie zanim zaimportujemy towar z Chin. W serwisie istnieje możliwość wyszukania targów po kategorii. Importer może pogrupować wyniki zgodnie z interesującą go branżą przykładowo: biżuteria, elektronika, zabawki, chemikalia, tekstylia, kamień, dobra luksusowe, wnętrza, sanitaria dobra luksusowe, budownictwo, ceramika, artykuły spożywcze, części samochodowe, naczynia, opakowania, stal, przemysł ciężki, hi-tech. Przy współpracy z Chińską Republiką Ludową ważny jest osobisty kontakt, dzięki niemu mamy pewność że mamy do czynienia z prawdziwą firmą a nie agentem prowadzącym jedno osobową działalność, wyjazd na targi handlowe w Chinach to z pewnością ważna część procesu importu. Wierzymy że serwis będzie się rozrastał i okaże się pomocny dla polskich importerów. Będąc w Chinach przed zamówienie polecamy aby Sprawdzić Firmę w Chinach. Czekamy również na Państwa uwagi i pomysły.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
 • Wyszukanie dostawców z Chin

  Wyszukanie dostawców z Chin

  Platforma ChinskieFirmy.pl powstała z myślą o przedsiębiorcach, importujących z Chin jak i tych którzy dopiero zaczynają Import z Chin lub mają doświadczenie w tej dziedzinie. Strona ChinskieFirmy.pl zajmuje się Wyszukaniem firm i dostawców z Chin na potrzeby importera. Dzięki Stronie przedsiębiorca może zaoszczędzić Czas i pieniądze gdyż dostarczamy mu w czasie do 72 godzin roboczych raport zawierający listę spółek z którymi można współpracować. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w znajdowaniu firm w Chinach. Naszym atutem jest szybkość realizacji zamówienia oraz to że mamy własne lokalne biura w Chinach, nasi wykwalifikowani pracownicy mówią po chińsku. Zlecenie znalezienia spółki jest tańszym i szybszym rozwiązaniem niż wyjazd na Targi handlowe w Chinach i bezpieczniejszym niż szukanie interesującego nas towaru na portalach b2b na których bardzo często możemy spotkać się z oszustami podszywającymi się pod chińskie fabryki. Raporty są sporządzane przez nasze biura w Chinach, przez naszych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe jak i kulturowe z lokalnym biznesem na miejscu w Chinach.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
 • Targi w Chinach - pomoc przy imporcie z Chin

  Targi w Chinach - pomoc przy imporcie z Chin

  Nie ważne, czy zastanawiasz się nad importem z Chin czy jesteś już doświadczonym importerem lub masz swój oddział firmy w Chinach, a może po prostu chcesz uzyskać wizę do Chin lub szukasz chińskich wystaw? Izba Handlowa Polsko - Chińska pomaga w kontaktach z chińskimi firmami. Nasze oddziały w Państwie Środka wraz z wyszkoloną kadrą, tłumaczami języka chińskiego pomagamy biznesmenom zajmującym się chińskim importem jak i exportem do Chin. Chiny to bardzo duży rynek wewnętrzny, z setkami przedsiębiorcami produkujących każdą rzecz. Jest to przeogromny rynek zbytu dla naszych produktów. Posiada najliczniejszą liczbę nabywców. Zawsze powtarzamy chińskim importerom, że chiński import to nie jednorazowe zamówienie a długi proces. Aby zakupy z Chin były udane znaczenie ma wiele czynników takich jak wybór wiarygodnej firmy z Państwa Środka, zdobycie wszelkich wymaganych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż produktów z Chin. profesjonalną pomocą służymy przy imporcie z Chin.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
 • Import z Chin

  Import z Chin

  Zawsze przypominamy chińskim importerom, że chiński import to nie jednorazowe zamówienie a długotrwały proces. Aby import z Chin okazał się sukcesem, zależy od wielu czynników, przykładowo jak wyszukanie odpowiedniej firmy z Chin, zdobycie wszelkich wymaganych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprzedaż w Europie Wiele przedsiębiorców zastanawia się jak zacząć import z Chin? Jak wyszukać fabrykę w Chinach. Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach wystawy organizowane są bardzo często. Każdy z importerów znajdzie poszukiwane firmy z Chin na chińskich targach. Po wyszukaniu chińskiej fabryki trzeba sprawdzić czy to nie oszust z Chin. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są to hurtownie sprawdzone, często firmy oszuści lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk. Dlatego dzięki stronie chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy z etapów importu z Chin. Sprawdzić możemy kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to producent czy pośrednik? Czy firma chińska posiada wszystkie wymagane certyfikaty, certyfikat ISO oraz dokumenty eksportowe? Trzeba wiedzieć, że import z Chin opiera się na zasadach przedpłaty dlatego pewność, że chińska firma jest zarejestrowany jest najważniejsza dla bezpiecznego importu od chińskiej firmy. Nasze biura przygotowują raport handlowy - nt. chińskiej firmy. Trwa to tylko 72 godzin.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu

Doradztwo importowe - nowa strona:

Adres: