Doradztwo online

 • Luksusowe towary - doradzamy co kupić

  Luksusowe towary - doradzamy co kupić

  Interesują cię wysokiej jakości towary i najlepsze przedmioty? Szukasz rzetelnych recenzji produktów, które uchodzą za takie wysokiej jakości? Chcesz podnieść swój prestiż dzięki wyjątkowym przedmiotom i usługom?
  Zachęcamy cię do czytania naszego portalu, a znajdziesz na nim wiele ciekawych wiadomości na temat najlepszych dostępnych w kraju produktów i usług. Dzięki naszym informacjom będziesz mógł nabyć przedmiot bez obaw o to że nie spełni on twoich oczekiwań.

  Data dodania: 16 02 2016 szczegóły wpisu
 • Porady internetowe - porada.edu.pl

  Porady internetowe - porada.edu.pl

  Strona internetowa, na której każdy użytkownik internetu znajdzie odpowiedzi na najbardziej nurtujące go pytania. Nie boimy się żadnego tematu, pomagamy w każdym temacie, chętnie sugerujemy się komentarzami czytelników w celu wybrania najbardziej interesujących dla nich tematów. Chętnie pomożemy w każdej sprawie, prosimy o kontakt, gwarantujemy że częste zapytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 08 2015 szczegóły wpisu
 • Asystent Zakupowy online

  Asystent Zakupowy online

  Nowatorska usługa online Asystent Zakupowy to interaktywny projekt pomagający w zakupach przez internet – 24 godziny na dobę, także poprzez telefon komórkowy. Użytkownik wybiera jedną spośród trzydziestu kategorii produktów, samodzielnie określa preferencje, nakreśla orientacyjną cenę – a internetowy doradca sporządza dla niego listę ofert najbardziej dopasowanych do jego oczekiwań i potrzeb. Łatwość obsługi i oszczędność czasu sprawiają, że Asystent wprowadza nas w nowy wymiar zakupów przez sieć.

  Data dodania: 23 01 2014 szczegóły wpisu
 • Wiza na Białoruś

  Wiza na Białoruś

  WisaSerwis - profesjonalne usługi konsularne oraz pośrednictwo wizowe na Białoruś, USA, Wietnamu, Chin, Indii, Dubaju, Iranu, Rosji oraz do innych krajów. Pomagamy uzyskać wizę turystyczną oraz służbową, pojedynczą i wielokrotną dla firm, biur podróży, a także klientów indywidualnych. Jako jedni z nielicznych oferujemy system gwarancyjny, jeśli nie otrzymają Państwo wizy to zwracamy wszelkie koszty. Dokładamy wszelkich starań alby ułatwić Państwu wszelkie formalności.

  Data dodania: 13 10 2012 szczegóły wpisu
 • Statystyka

  Statystyka

  Świadczymy usługi doradcze online w zakresie porad ze statystyki oraz analizy danych. W zakres usług wchodzi szeroki wachlarz porad eksperckich i specjalistycznych dotyczących statystyki w medycynie i biologii oraz naukach pokrewnych. Ponadto nasi specjaliści są w stanie wykonać większość zgłoszonych obliczeń w dobrym czasie, który najczęściej zadowala naszych klientów. Wystarczy spojrzeć na opinie pod naszą ofertą na stronie głównej o statystyce.

  Data dodania: 23 08 2012 szczegóły wpisu
 • DobroRadownik - praktyczne porady online

  DobroRadownik - praktyczne porady online

  DobroRadownik to serwis internetowy z praktycznymi poradami dla każdego. W codziennym życiu robimy mniej lub bardziej czasochłonnych rzeczy. Opierając się o doświadczenie innych możemy wykonywać zaplanowane zadania dużo szybciej. Na tej stronie praktyczne informacje znajdą dla siebie wszyscy domownicy. Pani domu dowie się jak oszczędzić pieniądze podczas codziennych zakupów. Miłośnicy samochodowego majsterkowania poznają porady związane z motoryzacją, a domowi komputerowcy poznają odpowiedzi na często zadawane pytania związane z obsługą komputera. Ponadto w serwisie znajdują się porady związane z gotowaniem, zdrowiem i urodą a także pomysłami jak wykorzystać zużytą rzecz po raz kolejny.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • System online

  System online

  Posiadając swoją działalność gospodarczą kluczowym elementem coraz częściej staje się zarządzanie personelem. Tak naprawdę obojętnie czym - zarządzanie - jest istotą optymalnej spółki. Lecz jaki środek do celu będzie optymalny? My wiemy - z pomocą przybywa nasz system – mTask. Gwarantujemy poprawną wspólną pracę w ramach interesu. Zaufaj naszemu systemowi – przetestuj go, podejmij decyzję. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 szczegóły wpisu
 • Aktuariusz, kalkulator rezerw|halley.pl

  Aktuariusz, kalkulator rezerw|halley.pl

  Oblicz za darmo rezerwy na świadczenia pracownicze online !! Kalkulator napisany przez aktuariusza. Rezerwy na świadczenia pracownicze tj. rezerwy na nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne zgodnie z MSR 19 i KSR 6.

  Po samodzielnym wykonaniu orientacyjnych obliczeń na naszej stronie, możecie Państwo zdecydować się na dokładne wyznaczenie wartości rezerw pracowniczych. Aktuariusz przygotuje wówczas szczegółowy raport ze wszystkimi założeniami aktuarialnymi opatrzony podpisem. Licencjonowany aktuariusz chętnie wyznaczy dla Państwa także wszystkie te rezerwy pracownicze, których nasz kalkulator rezerw nie oblicza automatycznie (np. na nagrody jubileuszowe).

  Data dodania: 22 06 2010 szczegóły wpisu

Doradztwo online - nowa strona:

Adres: