Doradztwo patentowe

 • bellepat.pl

  bellepat.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu Kancelarię Prawno-Patentową „BELLEPAT” z Przemyśla. Nasza działalność polega na świadczeniu usług dotyczących ochrony własności intelektualnej i przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące usługi: badania zdolności rejestrowej wzorów przemysłowych, opracowanie dokumentacji patentowej dla europejskich zgłoszeń patentowych i jej wnoszenie do Europejskiego Urzędu Patentowego, wycena wartości znaków towarowych czy wynalazków, przeprowadzanie szkoleń z zakresu prawa własności przemysłowej. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 10 05 2019 szczegóły wpisu
 • www.patentbiuro.pl

  www.patentbiuro.pl

  Nasza firma zajmuje się realizowaniem usług na rynku patentów. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam zapewnić naszym klientom usługi wykonywane zarówno w sposób profesjonalny jak też kompleksowy począwszy od doradztwa, aż po realizowanie ochrony uzyskanych już patentów. Gwarantujemy wykonanie usług ze strony zespołu doświadczonych specjalistów, co pozwala nam gwarantować naszym klientom, że wszystkie usługi będą wykonane rzetelnie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 10 12 2015 szczegóły wpisu
 • Patent Kancelaria rzecznik patentowy

  Patent Kancelaria rzecznik patentowy

  Osoby zainteresowane ochroną własności intelektualnej i prywatnej zapraszamy serdecznie do siedziby Kancelarii Patent, która mieści się w Rybniku przy ulicy Przemysłowej 3. Kancelaria ta mieści się w branży od kilkudziesięciu lat będąc pierwszym w kraju ośrodkiem nastawionym na usługi tego rodzaju. Przez całą swoją działalność współpracowała z wieloma klientami zarówno z kraju jak i zagranicy. Z jej usług korzystały zarówno mniejsze jak i większe przedsiębiorstwa, korporacje, a także placówki naukowe i badawcze, jakim zagwarantowała najlepszą jakość usług. W związku z tym, jeżeli jesteś zainteresowany ochroną prawną dla wynalazków, znaków towarowych, wzorów użytkowych, bądź przemysłowych, powinieneś koniecznie zapoznać się z jej propozycją. Na stronie tej znajdziesz więcej informacji. Serdecznie zapraszamy:

  Data dodania: 15 11 2013 szczegóły wpisu
 • Kancelaria patentowa

  Kancelaria patentowa

  Jarzynka i Wspólnicy to Kancelaria Prawno-Patentowa. Zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dotyczących własności prywatnej oraz przemysłowej. Nasza grupa składa się z profesjonalnych prawników, którzy mają upoważnienia rzecznika patentowego, europejskiego rzecznika patentowego znaków towarowych i wzorów przemysłowych, oraz europejskiego rzecznika patentowego. Dzięki nam można dokonać rejestracji znaku towarowego. Sprawdzamy również zdolność rejestrową wzoru przemysłowego oraz wzoru użytkowego Piastujemy protekcję nad zabezpieczeniem prawa autorskiego oraz zwalczamy nieuczciwą konkurencję. Oferujemy ponadto pomoc dotyczącą uzyskania patentu na wynalazki oraz wzory użytkowe.

  Data dodania: 25 05 2012 szczegóły wpisu

Doradztwo patentowe - nowa strona:

Adres: