Doradztwo rolnicze

 • Doradztwo rolnicze, usługi leśne - SOLARIS Masiarz

  Doradztwo rolnicze, usługi leśne - SOLARIS Masiarz

  Jesteśmy firmą, która od 20 lat działa na rynku polskim. Oferujemy doradztwo rolnicze w szerokim zakresie. Nasza działalność to przede wszystkim usługi leśne, w szczególności zalesianie, a także szacowanie szkód łowieckich. Jeśli interesuje Państwa zalesianie gruntów porolnych, to możemy zaoferować lustrację oraz analizę terenu. Cały proces odbywa się zgodnie z zaleceniami ARiMR oraz Lasów Państwowych.

  Jest to bardzo precyzyjna i szybka metoda, którą wykorzystujemy także przy mapowaniu terenu i kontrolowaniu obszarów rolnych i leśnych. Z drona możemy wykonać profesjonalne zdjęcia i nagrania gruntów rolnych i leśnych w najwyższej rozdzielczości. Nasze doradztwo rolnicze obejmuje opracowywanie i wdrażanie programów rolno – środowiskowych.

  Data dodania: 30 12 2021 szczegóły wpisu
 • PolishAGRI jęczmień

  PolishAGRI jęczmień

  Jesteśmy firmą, która para się kompleksowym wsparciem dla rolnictwa w bardzo wielu różnych zakresach. Między innymi nasza oferta obejmuje skupowanie zbóż, rzepaku a także innych płodów rolnych. Współpracę zawsze staramy się podejmować na uczciwych a także przejrzystych zasadach. Gwarantuje to zadowolenie każdego z naszych konsumentów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaadoptować się do wymagań, które stawiają nam klienci. Posiadamy obsadę pracowników, którzy na pewno mają możliwość dobrze podejść do wszystkich klientów. Podjęcie z nami kooperacji na sto procent na sens.

  Data dodania: 27 05 2016 szczegóły wpisu
 • FreshMazovia.com - usługi doradcze dla rolnictwa

  FreshMazovia.com - usługi doradcze dla rolnictwa

  FreshMazovia.com - usługi doradcze dla rolnictwa. Pomagamy wdrażać systemy jakości w branży rolno-spożywczej. Prowadzimy szkolenia z zakresu integrowanej produkcji, szkolenia chemizacyjne, wdrażamy systemy jakości EurepGAP, GLOBALGAP wersja 4, IP, LocalGAP, PFA, HACCP, IFS, BRC, ISO 9001, ISO 22000. Świadczymy również usługi badania produktu, gleby i atestacje opryskiwaczy. Doradztwo produkcyjne - Cross compliance

  Data dodania: 19 11 2012 szczegóły wpisu
 • Raport oddziaływania na środowisko

  Raport oddziaływania na środowisko

  EKOTON jest bezapelacyjnym liderem w przygotowywaniu wniosków o dostanie pozwoleń zintegrowanych (IPPC), raport oddziaływania na środowisko (OOŚ), audytów ekologicznych, programów utylizacji azbestu, a oprócz tego strategii rozwoju turystyki.

  Firma istnieje na rynku od 1998 roku i jest obecna na terenie większości województw naszego państwa. Klientami spółki są, m.in.: Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. MARPOL S.A PMB S.A. Texaco Polska Sp. z o.o. instytucje międzynarodowe, takiej jak: ONZ oraz samorządy terytorialne wszystkich szczebli.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.ekoton.pl.

  Data dodania: 29 01 2011 szczegóły wpisu
 • Raport oddziaływania na środowisko, farmy wiatrowe

  Raport oddziaływania na środowisko, farmy wiatrowe

  Nasza firma jest polską podmiotem świadczącym specjalistyczne usługi z dziedziny inżynierii i ochrony środowiska naturalnego. Oferujemy obszerny zakres usług dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych a także klientów indywidualnych. Realizujemy projekty, dokumentacje, analizy z zakresu ochrony środowiska i rekultywacji. Zmierzamy do osiągnięcia najwyższej jakości w wykonywaniu usług powiązanych z ochroną środowiska w kraju przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Specjalizujemy się w doradztwie i raportowaniu negatywnego oddziaływania na środowisko przyrodnicze firm i zakładów przemysłowych. Wykonujemy specjalistyczne analizy i pomiary dla przyszłych inwestorów w odnawialne źródła energii.
  Doświadczony zespół ULTIMATE PROJECT złożony jest z inżynierów, wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach ochrony przyrody.

  Data dodania: 29 10 2010 szczegóły wpisu

Doradztwo rolnicze - nowa strona:

Adres: