Doradztwo techniczne

 • Smart Lean

  Smart Lean

  Wprowadzanie solidnych technologii i rozwiązań z zakresu rozwoju firm z zakresu szczupłego zarządzania to specjalność firmy Smart Lean. Posiadając tak pokaźną wiedzę i doświadczenia i projekty zakończone sukcesem zapewniamy obszerne możliwości we wdrażaniu wspomnianych rozwiązań. Stawiając na taką koncepcję zarządzania swoim przedsiębiorstwem można liczyć na wszelkie wzrosty i ogólną poprawę wydajności. Selekcjonujemy stanowcze plany działań pasujące do profilu firmy, pozwala nam to na podjęcie treściwych i skutecznych działań. Prowadzimy audyty dla działu zarządzania produkcją i usługami. Zapewniamy stu p profesjonalizm poparty ogromną wiedzą praktyczną. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego bądź zajrzenia na naszą oficjalną stronę internetową.

  Data dodania: 05 08 2014 szczegóły wpisu
 • Audyt bezpieczeństwa informacji

  Audyt bezpieczeństwa informacji

  Nasza firma specjalizuje się w tematyce ochrony informacji, bezpieczeństwa biznesowego, zabezpieczenia technicznego oraz bezpieczeństwa osób i mienia – jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową z bogatym doświadczeniem. Pomiędzy naszymi usługami znajduje się doradztwo i konsulting w zakresie bezpieczeństwa danych, analiza ryzyka i zagrożeń, tworzenie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo obiektów i danych i wiele więcej.

  Data dodania: 13 11 2013 szczegóły wpisu
 • SpecChem karty charakterystyki mieszanin chemicznych

  SpecChem karty charakterystyki mieszanin chemicznych

  Znajomość najnowszych oraz planowanych poprawek w aktach prawnych traktujących o substancji i mieszanin chemicznych gwarantuje bezpieczeństwo w kierowaniu przedsiębiorstwa wprowadzającego chemikalia na teren Polski. Kooperacja z liderem doradztwa chemicznego, Firmą Konsultingową SpecChem to gwarancja szczęśliwych działań biznesowych, zgodnych z obowiązującymi przepisami.
  Doradztwem chemicznym zajmujemy się zawodowo od 2004 roku. Nasze podstawowe zasięgi funkcjonowania to: realizacja i interpretacja aktualnych aktów prawnych, wykonywanie kart charakterystyki mieszanin chemicznych oraz rejestracja, w ramach udzielonego pełnomocnictwa, produktów biobójczych. Służymy ratunkiem we wszystkich sprawach związanych z produktami chemicznymi. Jesteśmy wysoce konkurencyjni pod kątem jakości usług, cen oraz wyznaczonego czasu realizacji.

  Data dodania: 12 09 2013 szczegóły wpisu
 • Obróbka mechaniczna - doradztwo techniczne

  Obróbka mechaniczna - doradztwo techniczne

  MS Tech-Solutions jest firmą która świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy. Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasze działania są zawsze zorientowane na optymalizacje kosztów naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu i o każdej porze!

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • Ingenium Holding Sp. z o.o. - doradztwo telekomunikacyjne, informatyczne, Call Center

  Ingenium Holding Sp. z o.o. - doradztwo telekomunikacyjne, informatyczne, Call Center

  Doradztwo telekomunikacyjne, informatyczne i Call Center: Dla naszych Klientów świadczymy usługi doradztwa telekomunikacyjnego (dobór operatorów, sprzętu i rozwiązań), informatycznego (optymalizacja TCO, wybór dostawców sprzętu i oprogramowania) i Call Center (zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, efektywne planowanie). Posiadamy bogatą wiedzę, którą lubimy się dzielić. Usługi wdrożeniowe Poza usługami doradztwa, świadczymy również usługi wdrożeniowe rozwiązań zaproponowanych przez nas, lub firmy trzecie. Zbudujemy Call Center lub Dział Sprzedaży Telefonicznej "pod klucz". Dostarczymy wymagany sprzęt i oprogramowanie, zajmiemy się również utrzymaniem powdrożeniowym. Wirtualizacja i Green Computing Technologia wirtualizacji pozwala na znaczące obniżenie kosztów zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz TCO (całkowity koszt pozyskania, instalowania, użytkowania i utrzymywania). Wdrożymy rozwiązania wirtualizacyjne w Państwa firmie. Dlaczego nazywamy się Ingenium i dlaczego mamy takie motto? Nieskromnie przyznamy, iż po prostu posiadamy odpowiednie zdolności, może nawet i talent (z łac. ingenium) oraz, jak żartobliwie określają nas nasi Klienci, jesteśmy geniuszami (z łac. ingenium) bo rozwiążemy każdy problem. Jeśli interesuje Państwa nasze motto, musicie rozpocząć z nami współpracę, aby przekonać się, że nasze pomysły, choć najbardziej szalone, w większości przypadków okazują się trafione. Zatem domieszka szaleństwa towarzyszy nam na co dzień.

  Data dodania: 24 08 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Doradztwo techniczne - nowa strona:

Adres: