Doradztwo wizerunkowe

 • bartoszbiazik.pl

  bartoszbiazik.pl

  Bartosz Biazik zachęca do korzystania ze swoich usług. Jest on osobistym stylistą z imponującym doświadczeniem, kreatorem wizerunku oraz personelem shopperem. Usługa skierowana jest do osób poszukujących własnego stylu i tych, którzy pragną odświeżenia swojej garderoby lub pragną pomocy w zakupach. Praca z klientem ma charakter dwuetapowy. Składa się z przeglądu szafy i wspólnych zakupów. Każda usługa zachodzi w przyjemnej atmosferze. Zlecenia są przyjmowane na terenie całej Polski, z dojazdem do Klienta. Wszystkich zainteresowanych przedstawioną ofertą zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 27 08 2020 szczegóły wpisu
 • Kreowanie wizerunku

  Kreowanie wizerunku

  Strona tworzydlo.pl przedstawia działalność dr Dariusza Tworzydło. Jest to ekspert PR współpracujący z wieloma przedsiębiorstwami. Jego działalność zawodowa obejmuje także kreowanie wizerunku, doradztwo, prowadzenie szkoleń oraz warsztatów z zakresu public relations, komunikacji interpersonalnej, negocjacji oraz NLP. Był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, był także członkiem Rady Etyki Public Relations. Na jego stronie zamieszczone zostały szczegółowe analizy jego badań, adresy internetowe agencji public relations i wiele innych cennych informacji o PR.

  Data dodania: 19 07 2013 szczegóły wpisu
 • Coaching GLIWICE

  Coaching GLIWICE

  P.W.M.S. oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie kreacji wizerunku osób. Specjalnością pracowni, działającej w mieście Gliwice, jest coaching. Jest to metoda wdrażania pozytywnych zmian w różnych aspektach życia. W zakres działalności pracowni wchodzą kompleksowe zakupy ze stylistką. W firmie można liczyć na doradztwo w wyborze ubrań z uwzględnieniem figury. Ważny punkt oferty to przeprowadzanie kompleksowej analizy kolorystycznej. Pracownia ta ma za zadanie pomoc w odnalezieniu przez klienta swojego stylu.

  Data dodania: 24 05 2012 szczegóły wpisu

Doradztwo wizerunkowe - nowa strona:

Adres: