POD WIERZBĄ przedszkole niepubliczne

POD WIERZBĄ przedszkole niepubliczne

Ocena: 4.7/10 (19 głosów)Niepubliczne Przedszkole „Pod Wierzbą” znajduje się w Mszanowie w województwie warmińsko-mazurskim. Placówka przygotowała atrakcyjną ofertę dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zapewniamy całodzienną, profesjonalną opiekę z mnóstwem atrakcji, ciekawymi zajęciami (rytmika, muzyka, plastyka, sport, język angielski czy przedstawienia), zabawami na świeżym powietrzu oraz smacznym, zdrowym żywieniem. Zatrudniamy kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów i opiekunów, którzy na co dzień czuwają nad bezpieczeństwem i zdrowym rozwojem naszych podopiecznych. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej witrynie.Podobne strony
 • Mini Żłobek Zakątek Marta Stasiewicz

  W naszej placówce współpracując z rodzicami, pomagamy dzieciom w rozwijaniu samodzielności i wiary we własne siły. Dzieci uczą się samodzielnego jedzenia, ubierania się i załatwiania potrzeb fizjologicznych. Maluchy mają różnego rodzaju zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe, pozwalające na rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny.

  Pod okiem wykwalifikowanej kadry w czasie pobytu w naszej placówce dzieci będą uczestniczyły w zajęciach wychowawczo - dydaktycznych w formie zabawy np.:
  ZABAWY RUCHOWE - ćwiczenia ogólnorozwojowe, doskonalenie sprawności fizycznej, taniec.
  ZABAWY TEMATYCZNE - zabawy w kąciku kuchennym, lalek, sklepowym, kształtowanie mowy i pamięci.
  ZABAWY DYDAKTYCZNE - opowiadanie bajek, poznawanie zwierząt i roślin, nazewnictwo przedmiotów, oglądanie ilustracji, nauka wierszyków oraz śpiewania piosenek.
  ZABAWY MANUALNO-KONSTRUKCYJNE - zabawa klockami, rysunek, rozwój procesów poznawczych, myślenia, wyobraźni przestrzennej i spostrzeżeń.

 • FAMILIA przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych3g

  Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko miało zagwarantowany jak najlepszy start w przyszłość. Decydując się na niepubliczny zespół żłobkowo-przedszkolny Familia w Katowicach masz pewność, że Twoje dziecko będzie pod właściwą opieką. Tutaj, w życzliwej i domowej atmosferze, każdy wychowanek przedszkola nabędzie wiedzę niezbędną do rozpoczęcia dalszej nauki w szkole. Grupa doświadczonych pedagogów, poprzez szereg zabaw edukacyjnych i ruchowych, zadbają o prawidłowy rozwój psychoruchowy swoich podopiecznych. Pomogą też odkryć ich talenty oraz rozwinąć umiejętności. Przedszkole zapewnia też pełne wyżywienie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie zamieszczone są szczegóły oferty placówki.