Poradnie i Ośrodki Szkolno-Wychowawcze

 • www.plusik-minusik.pl

  www.plusik-minusik.pl

  Jeśli Twoje dziecko jest nadpobudliwe, wykazuje zaburzenia zachowania, ma problemy z czytaniem, liczeniem, zapamiętywaniem, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Instytutu Wspierania Rozwoju - Integracja sensoryczna dla dzieci w Gdyni i Gdańsku.Wpłyniemy na poprawę koncentracji Twojego dziecka, jego spostrzegawczości i zachowania! Wspieramy rozwój dzieci dyslektycznych, nadpobudliwych i z problemami emocjonalno- społecznymi. Wykonujemy ćwiczenia z dziećmi, cierpiącymi na porażenie mózgowe, prowadzimy zajęcia z muzykoterapii i wspomagamy rozwój reakcji. Wspomagamy prawidłowy rozwój zmysłów. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 07 07 2018 szczegóły wpisu
 • www.dzieciwujatoma.pl ośrodek zooterapii

  www.dzieciwujatoma.pl ośrodek zooterapii

  Fundacja Dzieci Wuja Toma znajduje się w Aleksandrii Drugiej w województwie śląskim i założona powstała w 2015 roku. Zajmujemy się organizacją zajęć zooterapeutycznych dla dzieci niepełnosprawnych jak i z zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzimy zajęcia hipoterapii a w przyszłości planujemy także zajęcia z psami, kotami, osiołkami, alpakami oraz kozami. Dysponujemy obszernym terenem w którym zamierzamy otworzyć ogród sensoryczny i udoskonalić bazę relaksacyjną i edukacyjną zarówno dla naszych podopiecznych jak również młodzieży z okolicznych domów dziecka, świetlic środowiskowych i placówek oświatowych. Detale na stronie.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
 • Ośrodek Mały Człowiek

  Ośrodek Mały Człowiek

  Regularna fizjoterapia dzieci przynosi skuteczne efekty w szybkim czasie. Nasi pracownicy przygotują indywidualną terapię dla każdego dziecka. Przy pierwszym spotkaniu nasz specjalista dokładnie zbada dziecko, a także przeprowadzi z Państwem krótką rozmowę na temat małego pacjenta. Terapia dzieci Targówek to nie tylko i wyłącznie ćwiczenia, ale także wspólna zabawa oraz zajęcia rozwijające umiejętności dziecka.


  Aby wspomóc dziecko w trakcie terapii zachęcamy rodziców do przyłączenia się do pomocy.


  Oferujemy:

  *Terapie zaburzeń rozwojowych
  *Terapię behawioralną
  *Rehabilitację wad postawy

  oraz na wiele innych zabiegów. Wszelkie informacje dotyczące ośrodka oraz jego oferty można znaleźć na www.osrodekmalyczlowiek.pl

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Wychowanie dziecka

  Wychowanie dziecka

  Znajdą tu Państwo opisane codzienne sytuację z udziałem dzieci i ich trudnymi i niecodziennymi zachowaniami. Pedagog specjalny i trener rozwoju osobistego podpowiada co można w takich sytuacjach zrobić by nie pojawiły się w przyszłości.
  Mogą Państwo zadać pytanie autorowi serwisu, zarówno drogą mailową jak i bezpośrednio na stronie w miejscu przeznaczonym na komentarz i opinie. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 07 07 2014 szczegóły wpisu
 • Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Krapkowicach

  Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Krapkowicach

  Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Krapkowicach, 47-303 Krapkowice, ul. Kilińskiego 1, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Krapkowicach jest placówką oświatową o zasięgu powiatowym prowadzoną przez Radę Powiatu Krapkowickiego, będącą pod nadzorem pedagogicznym Opolskiego Kuratora Oświaty. Poradnia udziela pomocy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom szkół i przedszkoli mających siedzibę na terenie działania poradni. Poradnia jest placówką nieferyjną, działa więc w trakcie całego roku kalendarzowego.

  Data dodania: 05 01 2012 szczegóły wpisu
 • PSJO Junior - angielski dla dzieci

  PSJO Junior - angielski dla dzieci

  Jesteśmy szkołą z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków, podlegającą kontroli Wydziału Oświaty i Wychowania. Główna siedziba szkoły mieści się w Opolu przy ul. Sosnkowskiego 4a. Szkoła posiada niezależne Centrum Języków Obcych w Kluczborku i Oleśnie oraz filie w Dobrodzieniu, Głogówku, Głubczycach i Praszce.

  Junior to także ośrodek kształcenia języka businessowego. Posiadamy certyfikaty LCCI, FTBE oraz certyfikat instytucji szkoleniowej WUP. Jesteśmy członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej. Zatrudniamy wykwalifikowanego managera z uprawnieniami międzynarodowego egzaminatora języka businessu, który opracowuje indywidualne programy kursów dla poszczególnych firm oraz nadzoruje pracę lektorów.

  Od 1999 roku prowadzimy kursy dla dzieci w wieku od 1 do 14 roku życia nowatorską metodą Helen Doron na terenie województwa opolskiego, gdzie posiadamy wyłączność na jej rozpowszechnianie. Pracujemy również na własnych, autorskich programach nauczania ucząc młodzież i dorosłych.

  Data dodania: 27 01 2011 szczegóły wpisu

Poradnie i Ośrodki Szkolno-Wychowawcze - nowa strona:

Adres: