Strony dla dzieci

 • ŚwinkaPeppa.com - Odkryj z nami świat świnki Peppy

  ŚwinkaPeppa.com - Odkryj z nami świat świnki Peppy

  Świnka Peppa jest ulubienicą dzieci. Ta 4-letnia świnka jest bardzo wesoła, uwielbia taplać się w błocie i bawić z przyjaciółmi. Peppa chodzi do przedszkola, gdzie bawi się z rówieśnikami.

  Świnka Peppa mieszka w domu z całą rodziną. Mama Świnka zajmuje się dziećmi i pracuje w domu na komputerze. Tata Świnka jest architektem. Świnka Peppa ma też młodszego brata Jackiem. Jacek ma 2 lata I płacze, kiedy Peppa mu dokucza.

  Ulubioną zabawką Świnki Peppy jest jest Miś Teddy, a zabawką jej brata Jacka – Pan Dinozaur.

  W świecie Świnki Peppy spotykamy też jej licznych przyjaciół. Są to inne zwierzaki, takie jak Królik Rebecca, Owca Zuzia czy Kucyk Pedro.

  Każdy, kto pozna Peppę i jej świat, z pewnością polubi ją na zawsze!

  Data dodania: 02 03 2015 szczegóły wpisu
 • Bajki online

  Bajki online

  Witryna internetowa dladziecibajki.pl udostępnia możliwość bezpłatnego oglądania niezwykle ciekawych bajek. Udostępniliśmy dla Państwa nowe propozycje oraz leciwe odcinki, które rodzice mogą wspominać z dzieciństwa. Oferujemy możliwość korzystania z witryny bez jakichkolwiek limitów. Często uaktualniamy spis bajek, umieszczając nowe kreskówki. W naszym zbiorze znajdą Państwo niespełna tysiąc niepowtarzających się bajek. Czuwamy nad sprawnością każdego dodanego linku. Gwarantujemy opcję dodania interesującej konkretnego odwiedzającego bajki. W tym celu prosimy o kontakt.

  Data dodania: 04 12 2014 szczegóły wpisu
 • Ministrefa - Dziecko w Sieci

  Ministrefa - Dziecko w Sieci

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ministrefa. Jest to portal stworzony specjalnie dla wszystkich malców. Możesz umieszczać tu zdjęcia swojego berbecia lub przesyłać filmiki z jego udziałem, a także opisywać jego rozwój i prowadzić album jego aktywności. Możesz także stworzyć profil, na którym twoje dziecko będzie mogło dodawać nowych przyjaciół. Mamy także specjalną zakładkę prezenty, dzięki której będziesz mógł zobaczyć co sprezentować swojemu kuzynowi na święta. Dzięki naszej witrynie Twoje maleństwo od najwcześniejszych lat będzie mogło zaznajomić się z działaniem portali społecznościowych, które w dobie społeczeństwa globalnego stanowią nieodłączny element współczesnej komunikacji.

  Data dodania: 03 10 2014 szczegóły wpisu
 • Kolorowanki do druku i wydruku dla dzieci

  Kolorowanki do druku i wydruku dla dzieci

  Dla osób które szukają kolorowanek dla swoich dzieci mamy bogatą bazę do drukowania dla każdego. Podzielone są na odpowiednie kategorie zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn. Wszystkie z nich są oczywiście za darmo dla Was. Mamy także ciekawe rymowanki i zabawy do wydrukowania dla dzieci. Poznaj obrazki z samochodami, statkami jak i też te z bajek czy księżniczkami i wiele innych na różne okazje.

  Data dodania: 21 07 2014 szczegóły wpisu
 • Rymowane wyliczanki dla najmłodszych dzieci

  Rymowane wyliczanki dla najmłodszych dzieci

  Czy wiesz, że wyliczanki, mimo tego, że są bardzo proste, rozwijają u dzieci zdolność zapamiętywania? Sami do dziś pamiętamy wiele wyliczanek ze swojego dzieciństwa. Pamiętasz też na pewno ile radości przynosiły znane przez ciebie odliczanki. Na naszej stronie znajdziesz wiele wyliczanek, których możesz nauczyć dziecko. Dotarcie do odpowiednich wyliczanek jest bardzo proste, ponieważ wszystkie publikowane przez nas odliczanki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne. Znajdziesz tu szereg wyliczanek, które mogą być wykorzystane w zabawach takich jak berek, chowany, czy choćby skakanie przez skakankę. Znajdź coś odpowiedniego dla swojego dziecka – zapraszamy!

  Data dodania: 26 11 2013 szczegóły wpisu
 • Gry kolorowanki na komputerze

  Gry kolorowanki na komputerze

  Jeżeli szukasz darmowych obrazków które możesz z pomocą myszki pomalować na swoim komputerze całkowicie za darmo to bardzo dobrze trafiłeś. Serwis kolorowankionline.pl ma Ci do zaoferowania kilkaset obrazków zarówno dla dziewczyn jak i też dla chłopców. Podzielony został na tematyczne kategorie, tak abyś znalazł tutaj coś ciekawego dla Siebie. Wybierz te które Ci się podobają i maluj do woli. Obrazki możemy również drukować ze strony.

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Darmowy zbiór kolorowanek do wydruku

  Darmowy zbiór kolorowanek do wydruku

  Jesteś szczęśliwym rodzicem szukającym kreatywnej zabawy dla swojego dziecka? A może jesteś dzieckiem, które szuka ciekawego sposobu na nudę? Witaj! Ten serwis jest właśnie dla ciebie. Znajdziesz tu zbiór całkowicie darmowych kolorowanek podzielonych na ciekawe kategorie tematyczne od postaci z bajek, po sławnych ludzi. Publikujemy kolorowanki o różnej szczegółowości – zarówno te proste, jak i takie, które wymagają większego zaangażowania i staranności. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, co cię interesuje. Wybrane malowanki możesz samodzielnie wydrukować lub pobrać na komputer zupełnie za darmo. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2013 szczegóły wpisu
 • Bajki dla dzieci

  Bajki dla dzieci

  Prowadzony przez nas serwis internetowy na pewno zainteresuje każdego rodzica. Właśnie tutaj można znaleźć wiele interesujących, praktycznych informacji dotyczących rozwoju dzieci, wychowania, kwestii dietetyki u maluchów czy też sposobów na spędzanie z nimi wolnego czasu. Dla serwisu wypowiadają się eksperci z dziedziny psychologii, pediatrii oraz dietetyki. Zapraszamy każdego rodzica do nas – z nami będzie można wiedzieć więcej!

  Data dodania: 19 06 2013 szczegóły wpisu
 • Zagadki dla dzieci w ciekawych kategoriach tematycznych

  Zagadki dla dzieci w ciekawych kategoriach tematycznych

  Nie wiesz jak pobudzić w dziecku zdolność kreatywnego myślenia? Mamy dla ciebie gotowa receptę. Zapoznaj się z zagadkami zamieszczonymi na łamach serwisu zagadkidladzieci. net. Możesz uczyć dziecko i pomóc poznać mu otaczający świat przez zabawę. To najlepsza forma nauki dla malucha. W tym serwisie znajdziesz nie tylko zagadki o postaciach z bajek, czy zabawkach. Możesz także umilić dziecku codzienne czynności zadając mu zagadki o jedzeniu, sprzętach domowych lub o higienie osobistej. Zagadki w serwisie zagadkidladzieci. net podzielone są na wiele ciekawych kategorii tematycznych, które pomogą ci z łatwością odnaleźć to, czego akurat potrzebujesz. Zagadki mają formę wierszyków i rymowanek, dzięki czemu sprawią dziecku wiele radości. Wszystkie zagadki w serwisie podzielone są ze względu na poziom trudności i wiek dziecka, dla którego mają być przeznaczone. Zapraszamy do zabawy!

  Data dodania: 13 06 2013 szczegóły wpisu
 • Zabawy dla dzieci, kolorowanki, piosenki i bajki dla dzieci

  Zabawy dla dzieci, kolorowanki, piosenki i bajki dla dzieci

  Dzieci uczą się przez zabawę - dlatego powstał serwis edukacyjny OtoKoto.pl. Tu znajdują się bezpieczne gry dla dzieci, mądre bajki, miejsca które warto odwiedzić z dzieckiem i wszystko co może pomóc rodzicom wspierać wszechstronny rozwój swoich pociech. Na OtoKoto.pl znajdziecie także pomysły na zabawy z dzieckiem, naukowe eksperymenty dla najmłodszych, kolorowanki i materiały dydaktyczne do wydruku, a także piosenki dla dzieci i propozycje zajęć ruchowych.Serwis przygotowywany jest przez specjalistów z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki. Gry i zabawy na OtoKoto.pl przygotowane są dla dzieci w wieku 3- 8 lat i stanowią doskonałe przygotowanie do dalszej edukacji.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Strony dla dzieci - nowa strona:

Adres: