Strony dla dzieci

 • ŚwinkaPeppa.com - Odkryj z nami świat świnki Peppy

  ŚwinkaPeppa.com - Odkryj z nami świat świnki Peppy

  Świnka Peppa jest ulubienicą dzieci. Ta 4-letnia świnka jest bardzo wesoła, uwielbia taplać się w błocie i bawić z przyjaciółmi. Peppa chodzi do przedszkola, gdzie bawi się z rówieśnikami.

  Świnka Peppa mieszka w domu z całą rodziną. Mama Świnka zajmuje się dziećmi i pracuje w domu na komputerze. Tata Świnka jest architektem. Świnka Peppa ma też młodszego brata Jackiem. Jacek ma 2 lata I płacze, kiedy Peppa mu dokucza.

  Ulubioną zabawką Świnki Peppy jest jest Miś Teddy, a zabawką jej brata Jacka – Pan Dinozaur.

  W świecie Świnki Peppy spotykamy też jej licznych przyjaciół. Są to inne zwierzaki, takie jak Królik Rebecca, Owca Zuzia czy Kucyk Pedro.

  Każdy, kto pozna Peppę i jej świat, z pewnością polubi ją na zawsze!

  Data dodania: 02 03 2015 szczegóły wpisu
 • Bajki online

  Bajki online

  Witryna internetowa dladziecibajki.pl udostępnia możliwość bezpłatnego oglądania niezwykle ciekawych bajek. Udostępniliśmy dla Państwa nowe propozycje oraz leciwe odcinki, które rodzice mogą wspominać z dzieciństwa. Oferujemy możliwość korzystania z witryny bez jakichkolwiek limitów. Często uaktualniamy spis bajek, umieszczając nowe kreskówki. W naszym zbiorze znajdą Państwo niespełna tysiąc niepowtarzających się bajek. Czuwamy nad sprawnością każdego dodanego linku. Gwarantujemy opcję dodania interesującej konkretnego odwiedzającego bajki. W tym celu prosimy o kontakt.

  Data dodania: 04 12 2014 szczegóły wpisu
 • Ministrefa - Dziecko w Sieci

  Ministrefa - Dziecko w Sieci

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ministrefa. Jest to portal stworzony specjalnie dla wszystkich malców. Możesz umieszczać tu zdjęcia swojego berbecia lub przesyłać filmiki z jego udziałem, a także opisywać jego rozwój i prowadzić album jego aktywności. Możesz także stworzyć profil, na którym twoje dziecko będzie mogło dodawać nowych przyjaciół. Mamy także specjalną zakładkę prezenty, dzięki której będziesz mógł zobaczyć co sprezentować swojemu kuzynowi na święta. Dzięki naszej witrynie Twoje maleństwo od najwcześniejszych lat będzie mogło zaznajomić się z działaniem portali społecznościowych, które w dobie społeczeństwa globalnego stanowią nieodłączny element współczesnej komunikacji.

  Data dodania: 03 10 2014 szczegóły wpisu
 • Kolorowanki do druku i wydruku dla dzieci

  Kolorowanki do druku i wydruku dla dzieci

  Dla osób które szukają kolorowanek dla swoich dzieci mamy bogatą bazę do drukowania dla każdego. Podzielone są na odpowiednie kategorie zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn. Wszystkie z nich są oczywiście za darmo dla Was. Mamy także ciekawe rymowanki i zabawy do wydrukowania dla dzieci. Poznaj obrazki z samochodami, statkami jak i też te z bajek czy księżniczkami i wiele innych na różne okazje.

  Data dodania: 21 07 2014 szczegóły wpisu
 • Rymowane wyliczanki dla najmłodszych dzieci

  Rymowane wyliczanki dla najmłodszych dzieci

  Czy wiesz, że wyliczanki, mimo tego, że są bardzo proste, rozwijają u dzieci zdolność zapamiętywania? Sami do dziś pamiętamy wiele wyliczanek ze swojego dzieciństwa. Pamiętasz też na pewno ile radości przynosiły znane przez ciebie odliczanki. Na naszej stronie znajdziesz wiele wyliczanek, których możesz nauczyć dziecko. Dotarcie do odpowiednich wyliczanek jest bardzo proste, ponieważ wszystkie publikowane przez nas odliczanki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne. Znajdziesz tu szereg wyliczanek, które mogą być wykorzystane w zabawach takich jak berek, chowany, czy choćby skakanie przez skakankę. Znajdź coś odpowiedniego dla swojego dziecka – zapraszamy!

  Data dodania: 26 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Strony dla dzieci - nowa strona:

Adres: