Szkolne artykuły

 • Naklejki motywacyjne dla dzieci - eduklejki.pl

  Naklejki motywacyjne dla dzieci - eduklejki.pl

  W naszej ofercie znajdują się eduklejki - naklejki motywacyjne dla dzieci, dzięki którym nauczyciele i rodzice mogą motywować i nagradzać swoich podopiecznych. Jesteśmy elastyczni! Ciągle się rozwijamy i szukamy pomysłów na nowe szkolne i domowe naklejki. Nasze naklejki - motywatory są kolorowe i ciekawe. Eduklejki są ciekawą pomocą dydaktyczną dla nauczycieli i rodziców. Nasze naklejki są sposobem na ciekawszą edukację!

  Data dodania: 16 12 2014 szczegóły wpisu
 • Tablice interaktywne Aktin.pl

  Tablice interaktywne Aktin.pl

  Sosnowska firma Aktin od lat obecna jest na rynku nowoczesnych technologii edukacyjnych, dzięki czemu posiada duże doświadczenie we współpracy z placówkami edukacyjnymi w całej Polsce. Wiele szkół posiada w pełni wyposażone przez Aktin pracownie językowe, sale lekcyjne z tablicami interaktywnymi i nowoczesnym sprzętem komputerowym. Firma świadczy także usługi szkoleniowe z zakresu obsługi technologii edukacyjnych, a także z zakresu zasad bhp.

  Data dodania: 26 06 2013 szczegóły wpisu
 • Artykuły dla dzieci i młodzieży

  Artykuły dla dzieci i młodzieży

  Gandalf to wyjątkowy sklep, w którym znajdziesz artykuły szkolne i artykuły papiernicze. W ofercie także obuwie dziecięce. Gandalf oferuję również dodatki do odzieży, takie jak czapki, szaliki kapcie, rękawiczki, plecaki czy okulary przeciwsłoneczne. Asortyment ten pochodzi z renomowanych kolekcji. Jednym słowem wszystko co niezbędne dla naszych pociech. Gandalf oferuję także artykuły z nadrukami popularnych wśród dzieci postaci, jak bohaterowie komiksów czy filmów, np. Spiderman, Hannah Montana, The Simpsons. Sklep jest również dystrybutorem niepowtarzalnych maskotek pluszowych. Zakupy na tej stronie pozwolą na połączenie praktycznego zastosowania np. akcesoriów szkolnych czy odzieży razem z atrakcyjnym i modnym wyglądem, wręcz czyniącym z nich zabawki.

  Data dodania: 15 02 2011 szczegóły wpisu

Szkolne artykuły - nowa strona:

Adres: