Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Ocena: 4.5/10 (21 głosów)Theducation to blog psychologia jest mu bardzo dobrze znana. Potrzebujesz dawkę inspiracji i kreatywnych zabaw dla swojego dziecka? Portale edukacyjne mogą dać Ci bardzo dużo wiedzy jak i zapas artykułów na temat edukacji wczesnoszkolnej, czy po prostu o samych dzieciach. Ten blog nauczycielski został stworzony z myślą o rodzicach i nauczycielach. Autorka sama prowadzi trzy przedszkola, więc przez wiele lat zdobywała doświadczenie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz kompetencje. Doskonale wie, jak powinno wyglądać dobre przedszkole. Ten blog, dzieci oraz edukacja to jej największe pasje!Podobne strony
 • Rozmowy z dzieckiem na trudne tematy

  Rozmowy z dzieckiem na trudne tematy to serwis poświęcony rodzicom i ich dzieciom przeżywającym trudne chwile. Nie pomija również pociech nie szczędzącym rodzicom dziwacznych pytań i intrygujących doświadczeń. Wychowanie dziecka na szczęśliwego i zaradnego człowieka nie jest dziś proste. Otaczające nas pokusy i zagrożenia rzadko umożliwiają bezproblemowe dorastanie dziecka czy nastolatka. Aby to osiągnąć, rodzice i opiekunowie muszą skierować ogromną uwagę na rozwój dziecka. Serwis proponuje rozwiązania niektórych dziecięcych problemów, podpowiada odpowiedzi na pytania dzieci: skąd się biorą dzieci, czym się różnią chłopcy od dziewczynek, czym jest rodzina i jak pożegnać odchodzących najbliższych. Niestety nie każdemu dziecku te same propozycje pomogą. Niektórym dzieciom i młodym ludziom trzeba będzie pomóc stosując inne metody, czytając inne książki.

 • Porady dla rodziców

  Poradnik powstał z inicjatywą o obecnych i przyszłych rodzicach, dla których ich pociechy są w życiu najważniejsze. Na stronie znajdują się fascynujące wskazówki i sugestie odnoszące się do rozmaitych kłopotów, zarazem zdrowotnych, jak i wychowawczych. Fascynująca tematyka dotycząca pielęgnacji niemowlaka jak również starszego dziecka, oraz problemy kobiety ciężarnej. Strona zawiera różnorakie wiadomości, takie jak sposoby odżywiania, zdrowie, infekcje, problemy wychowawcze, pielęgnacja, alergia, nie pomijając zagadnień tyczących się rozwoju i umiejętności dzieci w poszczególnych okresach życia.

 • Stylowy Brzdac - Fashion Toddler Blog

  Moda dziecięca. Blog dla rodziców dla których moda w wersji mini nie jest obojętna, dla rodziców którzy już od początku starają się uwrażliwiać swoje dzieci na piękno, a poczucie smaku i stylu jest jednym z ważnych elementów osobowości przyszłych - dorosłych już dzieci. Ponadto zapraszamy do naszego sklepu Stylowy Brzdąc oferującego markowe ciuszki w przystępnych cenach sprowadzane z Wielkiej Brytanii.

 • Zabawy dla dzieci

  Wychowanie dziecka to duże wyzwanie dla każdego z rodziców. Dlatego specjalnie dla nich zgromadziliśmy w jednym miejscu porady dotyczące wielu aspektów dorastania każdego malucha: diety, zabawy, schorzenia i profilaktyka zdrowotna. Porad udzielają lekarze oraz specjaliści. Odpowiadają na wątpliwości najczęściej nurtujące młodych rodziców. Ponadto przepisy na posiłki dla dzieci wzbogacone w witaminy i zarazem nie pozbawione smaku, którego oczekują mali smakosze. Porady jak zaplanować dziecku pełen zabaw i radości czas wolny.