Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Ocena: 4.4/10 (25 głosów)Theducation to blog psychologia jest mu bardzo dobrze znana. Potrzebujesz dawkę inspiracji i kreatywnych zabaw dla swojego dziecka? Portale edukacyjne mogą dać Ci bardzo dużo wiedzy jak i zapas artykułów na temat edukacji wczesnoszkolnej, czy po prostu o samych dzieciach. Ten blog nauczycielski został stworzony z myślą o rodzicach i nauczycielach. Autorka sama prowadzi trzy przedszkola, więc przez wiele lat zdobywała doświadczenie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz kompetencje. Doskonale wie, jak powinno wyglądać dobre przedszkole. Ten blog, dzieci oraz edukacja to jej największe pasje!Podobne strony
 • Pieluszkomania - EKOLOGICZNE PIELUSZKI WIELORAZOWE

  Pieluszkomania - strona poświęcona porównaniu ekologicznych pieluszek wielorazowych pochodzących od różnych producentów (m.in FUZZIBUNZ, CHARLE BANANNA, BUMGENOUS, BLUEBERRY, HIP HIP BABY, itp.). Oprócz tego na stronie zostaną zamieszczone/opisane zalety i ewentualne wady stosowania ekologicznych pieluch wielorazowych - m.in pieluch tetrowych, otulaczy, pieluszek jednoczęściowych, wkładek bambusowych, kosmetyków naturalnych, chust, zabawki, itp. Nowoczesne pieluszki wielorazowe funkcjonalnością nie odbiegają od jednorazówek. Mają podobny kształt i łatwość zakładania i zdej- mowania. Do lamusa odeszła babcina ceratka powodująca odparzenia. Dzisiejsze pieluszki szyje się z nieprzemakalnego PULu (poliester lub bawełna powlekane laminatem) lub wełny, a przy pupie dziecko ma mięciutką bawełnę, bambus czy mikropolar dający uczucie suchości jak w jednorazówkach. A oto kilka powodów: Ekologia, Zdrowa pupa, Ekonomia, Wygoda.

 • Dobre dla Dziecka - Subiektywne opinie o produktach dla dzieci

  Strona www.dobredladziecka.pl to blog zawierający subiektywne opinie o produktach dla dzieci. Wyszukujemy te produkty, które wg nas są dobre dla dziecka, wartościowe, służące jego rozwojowi i edukacji. Wśród produktów, których szukamy znajdują się zabawki, gry, czasopisma i książki dla dzieci, a także elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Proponujemy także tematy zajęć plastycznych, które można wykonać z dzieckiem w domu, wyszukujemy ciekawe imprezy i wydarzenia, w których mogą wziąć udział dzieci.

 • Bezpieczne dziecko - serwis o bezpieczeństwie dzieci

  Zapraszamy do serwisu który powstał z myślą o przekazywaniu informacji dotyczących bezpieczeństwa naszych dzieci. Naszym celem jest wymiana myśli, informacji oraz propagowanie wiedzy dotyczącej wszelkich aspektów bezpieczeństwa w życiu dziecka. Poruszamy zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa dzieci podczas podróży, fotelików dziecięcych, bezpiecznej zabawy i sportu. Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych dyskusjach.

 • Wychowywanie dzieci.

  Blog internetowy sklepu naszkoliberek zapraszam do zapoznania się z wskazówkami o dzieciach i niemowlętach. Blog jest prowadzony w formie poradnik, gdzie znajdują się dwie główne kategorie Babcia radzi oraz Poradnik mamy. Poza tym dostępne są zdjęcia niemowlaków, które można pobrać na i zamontować na pulpicie komputera. Systematycznie powiększa się dział z Polecamy, gdzie opisujemy książki dla dzieci i niemowląt. W poradniku mamy znajduje się kompendium wiedzy jak postępować z dziećmi w trudnych chwilach, gdy są chore lub mamy problemy wychowawcze. Na blogu znajdziecie dużo informacji o dzieciach i niemowlętach. Między innymi jak zostać rozsądną mamą i przede wszystkim niemowlęta na pulpit komputera.

 • Jejdziecko.pl

  Nasza strona internetowa to dobre miejsce na to, aby móc dowiedzieć się więcej o zdrowiu i wychowaniu dzieci. Znajduje się tutaj bardzo wiele różnego rodzaju porad i wskazówek pisanych przez specjalistów, dzięki którym będzie można o wiele łatwiej zajmować się dziećmi. Poruszane są między innymi tematy ciąży, porodu, relacji rodzinnych, wychowania. Także dieta, zdrowe żywienie, znajdziesz tu też różnorodne przepisy kulinarne. Zapraszamy rodziców do korzystania z naszej strony!

 • Szczecin Przyjazny Rodzinie - Szczecińska Karta Rodzinna

  Program Szczecin Przyjazny Rodzinie jest odpowiedzią samorządu na istotne potrzeby obywateli Szczecina, którzy przyjęli na siebie trud wychowania dzieci. W obecnej sytuacji ekonomicznej i demograficznej wsparcie udzielane w ramach programu przez samorząd Miasta Szczecina jest niezwykle ważne. Brak rozwiązań systemowych oferowanych na poziomie krajowym oraz kompetencje przypisane samorządowi do stanowienia prawa w obszarach wymagających jego inicjatywy były podstawą do podjęcia działań zakończonych przygotowaniem projektu uchwały. Celem programu jest m.in. niwelowanie różnic pomiędzy obywatelami zamieszkującymi na terenie Szczecina, stwarzanie warunków do korzystania z różnych form preferencji, ulg i udogodnień, które wspierać będą rodzinę, zwiększenie dostępności dla rodzin i ich członków, do różnego rodzaju dóbr m.in. kultury, wypoczynku, sportu, rekreacji, turystyki, oświaty oferowanych przez jednostki organizacyjne Gminy Miasto Szczecin, miejskie instytucje kultury oraz do towarów i usług oferowanych przez inne instytucje publiczne i inne podmioty zainteresowane udziałem w programie, wsparcie w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży w rodzinach szczególnie tego potrzebujących oraz promocja miejsc przyjaznych rodzinie istniejących i powstających zarówno w sferze publicznej, pozarządowej jak i prywatnej, wyróżnionych certyfikatem wydawanym przez Gminę Miasto Szczecin.

 • Dobre nawyki

  Dobre Nawyki to serwis internetowy przeznaczony dla każdego rodzica, który poszukuje sposobów na utrwalenie dobrych nawyków u swoich pociech. Przygotowaliśmy wiele porad oraz pomysłów na to, aby ukształtować dobre nawyki dotyczące wychowania, obowiązków domowych, dbania o higienę, zdrowego stylu życia u dzieci. Możesz u nas również dodać swoje sposoby na utrwalenie dobrych nawyków i wygrywać nagrody. Zapraszamy serdecznie!

 • BazaDziecka - portal z imprezami dla dzieci

  Poznaj ciekawe wydarzenia dla dzieci w twoim mieście.
  W każdym mieście dzieje się nieustannie bardzo wiele. Zwykle nie dowiadujemy się o większości tego typu wydarzeń, bowiem trzeba wiedzieć gdzie przyłożyć ucho; do opinii publicznej przedostają się bowiem tylko najgłośniejsze inicjatywy, choćby koncerty gwiazd albo ważne premiery filmowe, teatralne. Tymczasem również wiele wartościowych imprez wydarza się bez większego echa, jednak warto w nich uczestniczyć.
  To tyczy się także jeśli chodzi o wydarzenia dla dzieci bowiem wiadomo jest, iż tutaj także tylko największe imprezy będą szeroko opisywane i zapowiadane w mediach. Tymczasem jest gros fundacji, domów kultury, które nieustannie mają atrakcyjną ofertę warsztatów, koncertów i konkursów dla najmłodszych, tak iż jeśli tylko wiemy gdzie szukać informacji na ten temat praktycznie w każdym tygodniu możemy zorganizować naszemu dziecku ciekawie czas, a zawsze przynajmniej spróbować tym razem czegoś innego. Najlepiej poszukać za pośrednictwem sieci, wiadomo bowiem, iż to właśnie w internecie mamy najłatwiejszy dostęp do tego typu informacji; bynajmniej stron internetowych poświęconych wydarzeniom dla dzieci nie brakuje, trzeba tylko zwrócić uwagę na perspektywy jakie daje ta możliwość i zacząć z niej aktywnie korzystać.

 • Fazy rozwojowe dziecka - EvoKids.pl

  Na stronie internetowej EvoKids.pl możesz znaleźć wsparcie w kwestii wychowania oraz prawidłowego rozwoju dziecka. Dostępne u nas testy rozwojowe dostosowane są do określonych grup wiekowych dzieci, co pozwala na otrzymanie miarodajnych wyników. Uzupełnianie testów odbywa się w domowym zaciszu, co daje poczucie komfortu zarówno rodzicom jak u ich pociechom. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cyklem porad wideo Vademecum Świadomego Rodzica. Jeżeli zależy ci na optymalnych rozwoju dziecka, koniecznie nas odwiedź!