• THEDUCATION.PL - BLOG O PSYCHOLOGII DZIECKA - katalog.inforam.pl

Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Ocena: 4.5/10 (21 głosów)Theducation to blog psychologia jest mu bardzo dobrze znana. Potrzebujesz dawkę inspiracji i kreatywnych zabaw dla swojego dziecka? Portale edukacyjne mogą dać Ci bardzo dużo wiedzy jak i zapas artykułów na temat edukacji wczesnoszkolnej, czy po prostu o samych dzieciach. Ten blog nauczycielski został stworzony z myślą o rodzicach i nauczycielach. Autorka sama prowadzi trzy przedszkola, więc przez wiele lat zdobywała doświadczenie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz kompetencje. Doskonale wie, jak powinno wyglądać dobre przedszkole. Ten blog, dzieci oraz edukacja to jej największe pasje!Podobne strony
 • Dla Mojego Dziecka

  Dla Mojego Dziecka to strona dla rodziców oraz dla tych którzy dopiero nimi zostaną. Na stronie znajdziesz ciekawe artykuły dotyczące dzieci i ich wychowania, porady fachowców na codzień pracujących z dziecmi. W portalu Dla Mojego Dziecka znajdziesz obszerne spisy przedszkoli, żłobków, opiekunek do dzieci, sklepów z artykułami dziecięcymi, placy zabaw, przychodni, i innych przydatnych dla obojga rodzicow. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące zajęć dodatkowych dla dzieci dzięki czemu możesz wybrać dla swojej pociechy intersujące go zajęcia, które pozwolą rozwijać jego zainteresowania a być może przerodza się w życiową pasję. Możesz wejść bezpośrednio do trzech najbardziej popularnych podstron Tutaj możesz przeczytać nasze artykuły. Podążając za tym linkiem możesz wyszukać przedszkole w swojej okolicy,natommiast idąc za tym linkiem będziesz mógł wyszukać żłobkek w odpowiedniej dla Ciebie lokalizacji. Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących dzieci i mamy nadzieję że nasz portal dostarczy wam wiele przydatnych informacji.

 • Pieluszkomania - EKOLOGICZNE PIELUSZKI WIELORAZOWE

  Pieluszkomania - strona poświęcona porównaniu ekologicznych pieluszek wielorazowych pochodzących od różnych producentów (m.in FUZZIBUNZ, CHARLE BANANNA, BUMGENOUS, BLUEBERRY, HIP HIP BABY, itp.). Oprócz tego na stronie zostaną zamieszczone/opisane zalety i ewentualne wady stosowania ekologicznych pieluch wielorazowych - m.in pieluch tetrowych, otulaczy, pieluszek jednoczęściowych, wkładek bambusowych, kosmetyków naturalnych, chust, zabawki, itp. Nowoczesne pieluszki wielorazowe funkcjonalnością nie odbiegają od jednorazówek. Mają podobny kształt i łatwość zakładania i zdej- mowania. Do lamusa odeszła babcina ceratka powodująca odparzenia. Dzisiejsze pieluszki szyje się z nieprzemakalnego PULu (poliester lub bawełna powlekane laminatem) lub wełny, a przy pupie dziecko ma mięciutką bawełnę, bambus czy mikropolar dający uczucie suchości jak w jednorazówkach. A oto kilka powodów: Ekologia, Zdrowa pupa, Ekonomia, Wygoda.

 • Castingi dla dzieci

  KidModels to nowoczesny, polski portal który został stworzony z myślą o Twoich pociechach. KidModels - castingi dla dzieci promuje talent i piękno dzieci oraz młodzieży, których największym pragnieniem jest pojawienie się na rynku filmowym, reklamowym bądź w branży modelingowej. Zrób pierwszy krok ku wielkiej karierze swojej pociechy. Jeśli Twoje dziecko jest piękne, śmiałe, otwarte na ludzi, jest przebojowe, jest utalentowane aktorsko, muzycznie bądź tanecznie to nie zwlekaj i załóż mu profil na portalu KidModels, a dasz mu szanse aby świat stanął przed nim otworem. Mile widziane są także osoby, które posiadają już jakiekolwiek doświadczenia w tej branży. Ponadto niesiemy pomoc w rozwoju talentu oraz kariery, nad czym czuwa sztab specjalistów zajmujących się polskim rynkiem show biznesu. Portal KidModels - castingi dla dzieci to wspaniałe miejsce, aby pokazać światu swoje szczęście, którym jest dziecko. Zapraszamy serdecznie! Pozwól swojemu dziecku zostać zauważonym. Zapraszamy także firmy i niezależnych profesjonalistów, którzy chcieliby podjąć współpracę z nami m.in. agencje reklamowe, firmy producenckie, fotografów, wizażystów, fryzjerów i stylistów.

 • Jejdziecko.pl

  Nasza strona internetowa to dobre miejsce na to, aby móc dowiedzieć się więcej o zdrowiu i wychowaniu dzieci. Znajduje się tutaj bardzo wiele różnego rodzaju porad i wskazówek pisanych przez specjalistów, dzięki którym będzie można o wiele łatwiej zajmować się dziećmi. Poruszane są między innymi tematy ciąży, porodu, relacji rodzinnych, wychowania. Także dieta, zdrowe żywienie, znajdziesz tu też różnorodne przepisy kulinarne. Zapraszamy rodziców do korzystania z naszej strony!

 • Recenzje produktów dziecięcych

  Specjalny katalog produktów i usług, dzięki któremu uda ci się łatwo i szybko znaleźć dla siebie odpowiednie towary. W tym katalogu produkty poświęcone są dzieciom i rodzicom. Wobec tego uda ci się wyszukać najlepszy wózek, lekarza czy też kosmetyki do pielęgnacji piersi. Oferujemy szeroki wybór produktów i usług – zawsze możesz znaleźć u siebie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszego katalogu i do tego, aby także dokonywać u nas ocen!

 • Szczecin Przyjazny Rodzinie - Szczecińska Karta Rodzinna

  Program Szczecin Przyjazny Rodzinie jest odpowiedzią samorządu na istotne potrzeby obywateli Szczecina, którzy przyjęli na siebie trud wychowania dzieci. W obecnej sytuacji ekonomicznej i demograficznej wsparcie udzielane w ramach programu przez samorząd Miasta Szczecina jest niezwykle ważne. Brak rozwiązań systemowych oferowanych na poziomie krajowym oraz kompetencje przypisane samorządowi do stanowienia prawa w obszarach wymagających jego inicjatywy były podstawą do podjęcia działań zakończonych przygotowaniem projektu uchwały. Celem programu jest m.in. niwelowanie różnic pomiędzy obywatelami zamieszkującymi na terenie Szczecina, stwarzanie warunków do korzystania z różnych form preferencji, ulg i udogodnień, które wspierać będą rodzinę, zwiększenie dostępności dla rodzin i ich członków, do różnego rodzaju dóbr m.in. kultury, wypoczynku, sportu, rekreacji, turystyki, oświaty oferowanych przez jednostki organizacyjne Gminy Miasto Szczecin, miejskie instytucje kultury oraz do towarów i usług oferowanych przez inne instytucje publiczne i inne podmioty zainteresowane udziałem w programie, wsparcie w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży w rodzinach szczególnie tego potrzebujących oraz promocja miejsc przyjaznych rodzinie istniejących i powstających zarówno w sferze publicznej, pozarządowej jak i prywatnej, wyróżnionych certyfikatem wydawanym przez Gminę Miasto Szczecin.

 • Blog o dzieciach

  Szukacie Państwo informacji na temat aktywności ruchowej Waszych dzieci? Na naszej stronie internetowej rozwiązujemy najważniejsze problemy dotyczące wychowania fizycznego najmłodszych. Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania i radzimy co można zrobić w tym aspekcie. Prezentujemy potrzebne akcesoria oraz omawiamy instytucje, które mogą Wam pomóc takie jak szkoły pływania, karate czy przetrwania. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • Fazy rozwojowe dziecka - EvoKids.pl

  Na stronie internetowej EvoKids.pl możesz znaleźć wsparcie w kwestii wychowania oraz prawidłowego rozwoju dziecka. Dostępne u nas testy rozwojowe dostosowane są do określonych grup wiekowych dzieci, co pozwala na otrzymanie miarodajnych wyników. Uzupełnianie testów odbywa się w domowym zaciszu, co daje poczucie komfortu zarówno rodzicom jak u ich pociechom. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cyklem porad wideo Vademecum Świadomego Rodzica. Jeżeli zależy ci na optymalnych rozwoju dziecka, koniecznie nas odwiedź!