Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Ocena: 4.4/10 (22 głosów)Theducation to blog psychologia jest mu bardzo dobrze znana. Potrzebujesz dawkę inspiracji i kreatywnych zabaw dla swojego dziecka? Portale edukacyjne mogą dać Ci bardzo dużo wiedzy jak i zapas artykułów na temat edukacji wczesnoszkolnej, czy po prostu o samych dzieciach. Ten blog nauczycielski został stworzony z myślą o rodzicach i nauczycielach. Autorka sama prowadzi trzy przedszkola, więc przez wiele lat zdobywała doświadczenie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz kompetencje. Doskonale wie, jak powinno wyglądać dobre przedszkole. Ten blog, dzieci oraz edukacja to jej największe pasje!Podobne strony
 • TaTenTo - społeczność pozytywnie zakręconych rodziców

  Jesteś zakochana po uszy w swoim dziecku? Fotografujesz je bez ustanku i bez przerwy zasypujesz zdjęciami znajomych i bliskich? Konto na www.TaTenTo.pl znacznie ułatwi dzielenie się Twoją radością. Na TATENTO możesz tworzyć albumy, archiwizować pliki, zamawiać odbitki, a wszystko to na wybranym stopniu prywatności. To od Ciebie zależy, kto zobaczy stronę Twojego dziecka, dołączy do listy jego przyjaciół, czy zamówi sobie odbitki jego zdjęć. Ponadto dyskutuj na naszym forum, czytaj bloga, korzystaj z giełdy oraz wspieraj fundacje charytatywne, z którymi współpracujemy. Dołącz już dziś do społeczności pozytywnie zakręconych rodziców na TATENTO!

 • Pieluszkomania - EKOLOGICZNE PIELUSZKI WIELORAZOWE

  Pieluszkomania - strona poświęcona porównaniu ekologicznych pieluszek wielorazowych pochodzących od różnych producentów (m.in FUZZIBUNZ, CHARLE BANANNA, BUMGENOUS, BLUEBERRY, HIP HIP BABY, itp.). Oprócz tego na stronie zostaną zamieszczone/opisane zalety i ewentualne wady stosowania ekologicznych pieluch wielorazowych - m.in pieluch tetrowych, otulaczy, pieluszek jednoczęściowych, wkładek bambusowych, kosmetyków naturalnych, chust, zabawki, itp. Nowoczesne pieluszki wielorazowe funkcjonalnością nie odbiegają od jednorazówek. Mają podobny kształt i łatwość zakładania i zdej- mowania. Do lamusa odeszła babcina ceratka powodująca odparzenia. Dzisiejsze pieluszki szyje się z nieprzemakalnego PULu (poliester lub bawełna powlekane laminatem) lub wełny, a przy pupie dziecko ma mięciutką bawełnę, bambus czy mikropolar dający uczucie suchości jak w jednorazówkach. A oto kilka powodów: Ekologia, Zdrowa pupa, Ekonomia, Wygoda.

 • Plagiocefalia

  Jeśli obawiasz się, że grozi Twemu dziecku w czasie spania śmierć łóżeczkowa, czyli tzw. Sids, zastosuj monitor oddechu. Opinie na temat skuteczności jego działania wydało zarówno Centrum Zdrowia Dziecka jak i również liczne szkoły rodzenia. Produkty z linii Lifenest sleeping system zapewniają maksymalną ochronę przed licznymi problemami zdrowotnymi takimi jak refluks u dzieci czy plagiocefalia. Szczegóły na temat prezentowanej linii produktów oraz opinie opisujące proponowany przez wytwórcę monitor oddechu, znaleźć można w obrębie strony Lifenest.pl.

 • Jejdziecko.pl

  Nasza strona internetowa to dobre miejsce na to, aby móc dowiedzieć się więcej o zdrowiu i wychowaniu dzieci. Znajduje się tutaj bardzo wiele różnego rodzaju porad i wskazówek pisanych przez specjalistów, dzięki którym będzie można o wiele łatwiej zajmować się dziećmi. Poruszane są między innymi tematy ciąży, porodu, relacji rodzinnych, wychowania. Także dieta, zdrowe żywienie, znajdziesz tu też różnorodne przepisy kulinarne. Zapraszamy rodziców do korzystania z naszej strony!

 • Recenzje produktów dziecięcych

  Specjalny katalog produktów i usług, dzięki któremu uda ci się łatwo i szybko znaleźć dla siebie odpowiednie towary. W tym katalogu produkty poświęcone są dzieciom i rodzicom. Wobec tego uda ci się wyszukać najlepszy wózek, lekarza czy też kosmetyki do pielęgnacji piersi. Oferujemy szeroki wybór produktów i usług – zawsze możesz znaleźć u siebie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszego katalogu i do tego, aby także dokonywać u nas ocen!

 • Zabawy urodzinowe

  Dzięki informacjom na naszej stronie internetowej możesz mieć pod ręką wiele ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Zapraszamy rodziców, opiekunów maluchów, każdego, kto szuka rewelacyjnej inspiracji do zabaw. U nas każda zabawa jest szczegółowo opisana, więc możesz dowiedzieć się od razu, na czym ona polega i jakie są korzyści z jej stosowania. Wszystkie zabawy podzielone są przy tym na wygodne kategorie, na przykład zabawy integracyjne, ruchowe czy terenowe. Możesz też poszeregować je według liczby uczestników czy ich wieku.

 • Szczecin Przyjazny Rodzinie - Szczecińska Karta Rodzinna

  Program Szczecin Przyjazny Rodzinie jest odpowiedzią samorządu na istotne potrzeby obywateli Szczecina, którzy przyjęli na siebie trud wychowania dzieci. W obecnej sytuacji ekonomicznej i demograficznej wsparcie udzielane w ramach programu przez samorząd Miasta Szczecina jest niezwykle ważne. Brak rozwiązań systemowych oferowanych na poziomie krajowym oraz kompetencje przypisane samorządowi do stanowienia prawa w obszarach wymagających jego inicjatywy były podstawą do podjęcia działań zakończonych przygotowaniem projektu uchwały. Celem programu jest m.in. niwelowanie różnic pomiędzy obywatelami zamieszkującymi na terenie Szczecina, stwarzanie warunków do korzystania z różnych form preferencji, ulg i udogodnień, które wspierać będą rodzinę, zwiększenie dostępności dla rodzin i ich członków, do różnego rodzaju dóbr m.in. kultury, wypoczynku, sportu, rekreacji, turystyki, oświaty oferowanych przez jednostki organizacyjne Gminy Miasto Szczecin, miejskie instytucje kultury oraz do towarów i usług oferowanych przez inne instytucje publiczne i inne podmioty zainteresowane udziałem w programie, wsparcie w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży w rodzinach szczególnie tego potrzebujących oraz promocja miejsc przyjaznych rodzinie istniejących i powstających zarówno w sferze publicznej, pozarządowej jak i prywatnej, wyróżnionych certyfikatem wydawanym przez Gminę Miasto Szczecin.

 • Stylowy Brzdac - Fashion Toddler Blog

  Moda dziecięca. Blog dla rodziców dla których moda w wersji mini nie jest obojętna, dla rodziców którzy już od początku starają się uwrażliwiać swoje dzieci na piękno, a poczucie smaku i stylu jest jednym z ważnych elementów osobowości przyszłych - dorosłych już dzieci. Ponadto zapraszamy do naszego sklepu Stylowy Brzdąc oferującego markowe ciuszki w przystępnych cenach sprowadzane z Wielkiej Brytanii.