Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Theducation.pl - Blog o psychologii dziecka

Ocena: 3.2/10 (39 głosów)Theducation to blog psychologia jest mu bardzo dobrze znana. Potrzebujesz dawkę inspiracji i kreatywnych zabaw dla swojego dziecka? Portale edukacyjne mogą dać Ci bardzo dużo wiedzy jak i zapas artykułów na temat edukacji wczesnoszkolnej, czy po prostu o samych dzieciach. Ten blog nauczycielski został stworzony z myślą o rodzicach i nauczycielach. Autorka sama prowadzi trzy przedszkola, więc przez wiele lat zdobywała doświadczenie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz kompetencje. Doskonale wie, jak powinno wyglądać dobre przedszkole. Ten blog, dzieci oraz edukacja to jej największe pasje!Podobne strony
 • Wygląd dziecka

  Bobo-maker jest to dość ciekawa strona internetowa na której możesz zobaczyć jak będzie wyglądało twoje dziecko! Zastanawiasz się, jak będzie wyglądało Twoje dziecko? Nasz system odpowie na nurtujące Cię pytanie! Musisz tylko wypełnić specjalnie przygotowany test w naszym generatorze oraz dodać fotkę Mamy i Taty a system wygeneruje przybliżony opis i foto bobaska! Serdecznie zapraszam na tą stronę internetową!

 • Namierz dziecko

  Nie wiesz gdzie jest Twoje dziecko - od dziś to się zmieni. Strona Namierz Dziecko służy do monitorowania lokalizacji przebywania dziecka lub innej osoby. Dzięki niej zawsze będziesz wiedzieć, gdzie jest Twoja pociecha. Na Stronie, na mapie wyświetlana jest ostatnia pozycja lub trasa jaką poruszało się Dziecko. Aplikacja może służyć również do monitorowania szczególnie cennych dla Ciebie przedmiotów (samochód, rower, aparat, itd)

 • Pieluszkomania - EKOLOGICZNE PIELUSZKI WIELORAZOWE

  Pieluszkomania - strona poświęcona porównaniu ekologicznych pieluszek wielorazowych pochodzących od różnych producentów (m.in FUZZIBUNZ, CHARLE BANANNA, BUMGENOUS, BLUEBERRY, HIP HIP BABY, itp.). Oprócz tego na stronie zostaną zamieszczone/opisane zalety i ewentualne wady stosowania ekologicznych pieluch wielorazowych - m.in pieluch tetrowych, otulaczy, pieluszek jednoczęściowych, wkładek bambusowych, kosmetyków naturalnych, chust, zabawki, itp. Nowoczesne pieluszki wielorazowe funkcjonalnością nie odbiegają od jednorazówek. Mają podobny kształt i łatwość zakładania i zdej- mowania. Do lamusa odeszła babcina ceratka powodująca odparzenia. Dzisiejsze pieluszki szyje się z nieprzemakalnego PULu (poliester lub bawełna powlekane laminatem) lub wełny, a przy pupie dziecko ma mięciutką bawełnę, bambus czy mikropolar dający uczucie suchości jak w jednorazówkach. A oto kilka powodów: Ekologia, Zdrowa pupa, Ekonomia, Wygoda.

 • Wirtualne Centrum Integracji Sensorycznej - forum

  Forum poświęcone Integracji Sensorycznej Jeśli masz pytania dotyczące diagnozy, przebiegu terapii, kwalifikacji terapeuty (nawet znane fundacje zatrudniają osoby nieposiadających stosownych uprawnień) lub niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka to forum jest dla Ciebie. Często nie zdajemy sobie sprawy ile problemów codziennych wynika z zaburzeń SI. Mogą to być np.: problemy ze snem, potykanie się, nadwrażliwość węchowa lub słuchowa, nadwrażliwość dotykowa, chodzenie na palcach, opóźniony rozwój mowy i szereg innych nieprawidłowości. Wirtualne Centrum Integracji Sensorycznej posiada też sklep oferujący pomoce do terapii SI.

 • Wychowywanie dzieci.

  Blog internetowy sklepu naszkoliberek zapraszam do zapoznania się z wskazówkami o dzieciach i niemowlętach. Blog jest prowadzony w formie poradnik, gdzie znajdują się dwie główne kategorie Babcia radzi oraz Poradnik mamy. Poza tym dostępne są zdjęcia niemowlaków, które można pobrać na i zamontować na pulpicie komputera. Systematycznie powiększa się dział z Polecamy, gdzie opisujemy książki dla dzieci i niemowląt. W poradniku mamy znajduje się kompendium wiedzy jak postępować z dziećmi w trudnych chwilach, gdy są chore lub mamy problemy wychowawcze. Na blogu znajdziecie dużo informacji o dzieciach i niemowlętach. Między innymi jak zostać rozsądną mamą i przede wszystkim niemowlęta na pulpit komputera.

 • Godmother.pl

  Rozwój intelektualny dzieci, od poczęcia aż po studia. Jak nauczyć dziecko czytać jeszcze zanim nauczy się mówić? Jak sprawić by było dwujęzyczne, albo nawet trój - języzcne? Na godmother.pl dowiesz się jak wychować małego geniusza - kreatywne, ambitne, otwarte na świat i co najważniejsze szczęśliwe dziecko. Zapraszam na stronę godmother.pl! Matka Chrzestna rozwoju intelektualnego Twojego dziecka.

 • Recenzje produktów dziecięcych

  Specjalny katalog produktów i usług, dzięki któremu uda ci się łatwo i szybko znaleźć dla siebie odpowiednie towary. W tym katalogu produkty poświęcone są dzieciom i rodzicom. Wobec tego uda ci się wyszukać najlepszy wózek, lekarza czy też kosmetyki do pielęgnacji piersi. Oferujemy szeroki wybór produktów i usług – zawsze możesz znaleźć u siebie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszego katalogu i do tego, aby także dokonywać u nas ocen!

 • Zabawy urodzinowe

  Dzięki informacjom na naszej stronie internetowej możesz mieć pod ręką wiele ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Zapraszamy rodziców, opiekunów maluchów, każdego, kto szuka rewelacyjnej inspiracji do zabaw. U nas każda zabawa jest szczegółowo opisana, więc możesz dowiedzieć się od razu, na czym ona polega i jakie są korzyści z jej stosowania. Wszystkie zabawy podzielone są przy tym na wygodne kategorie, na przykład zabawy integracyjne, ruchowe czy terenowe. Możesz też poszeregować je według liczby uczestników czy ich wieku.

 • Blog o dzieciach

  Szukacie Państwo informacji na temat aktywności ruchowej Waszych dzieci? Na naszej stronie internetowej rozwiązujemy najważniejsze problemy dotyczące wychowania fizycznego najmłodszych. Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania i radzimy co można zrobić w tym aspekcie. Prezentujemy potrzebne akcesoria oraz omawiamy instytucje, które mogą Wam pomóc takie jak szkoły pływania, karate czy przetrwania. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • Klub dziecięcy

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej emaluch.com.pl. Znaleźć na niej można wszystko na temat resortowego programu Maluch i nie tylko. Zajmujemy się pisaniem artykułów o zabawkach dla dzieci, artykułach plastycznych dla żłobków oraz ogólnie o wyposażaniu żłobków. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym charakteryzuje się opiekun dzienny, o czym mówi ustawa żłobkowa oraz jak założyć i prowadzić klub dziecięcy, nie czekaj i już dziś odwiedź naszą witrynę. Czekamy na Ciebie.