Domy maklerskie

 • Fundusze inwestycyjne

  Fundusze inwestycyjne

  Potrzebujesz fachowej porady dotyczącej inwestycji? Dla nas to żaden problem! Dom Maklerski Michael/ Ström to kopalnia wiedzy na temat inwestycji. Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w przeprowadzaniu emisji obligacji korporacyjnych. Wśród nas znajdują się doradcy inwestycyjny, maklerzy, a nawet osoby posiadające tytuł CFA. W tym miejscu możesz liczyć na pełne wsparcie najlepszych specjalistów. Dzięki nam rozbudujesz swój portfel inwestycyjny w taki sposób aby pracował jak najbardziej efektywnie, a także zminimalizujesz ryzyko inwestycji. Jesteśmy tu dla Ciebie.

  Data dodania: 04 01 2016 szczegóły wpisu
 • DIF Broker, platforma inwestycyjna

  DIF Broker, platforma inwestycyjna

  Dostęp do możliwości inwestycyjnych z całego świata. Dzięki platformie inwestycyjnej inwestor uzyskuje dostęp do takich instrumentów jak: fundusze ETF, kontrakty CFD, kontrakty terminowe, akcje. Wszystko to na giełdach zagranicznych oraz polskiej giełdzie papierów wartościowych. DIF Broker dwukrotnie otrzymał nagrodę magazynu World Finance: Najlepszy on-line broker Europy Zachodniej. Dodatkowo DIF Broker oferuje usługi zarządzania portfelem papierów wartościowych.

  Data dodania: 18 11 2011 szczegóły wpisu
 • Dom maklerski

  Dom maklerski

  IDMSA to jeden z największych domów maklerskich w Polsce. W 2005 roku zadebiutował na giełdzie z sukcesem przeprowadzając własną ofertę publiczną akcji o wartości 18 mln złotych. W 2008 roku spółka obracała już kapitałem o wysokości przekraczającej 100mln. Firma IDMSA to jeden z największych i najbardziej znanych domów maklerskich w Polsce. Spółka zaczynała swoją działalność w roku 1993, jako Krakowski Dom Maklerski. W roku 2001 nazwa została zmieniona na Internetowy Dom Maklerski S.A., po to by, w roku 2006 zmienić ją jeszcze raz na Dom Maklerski IDMSA, ktra to nazwa funkcjonuje do dziś. W 2005 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przeprowadzając własną ofertę publiczną na kwotę 18mln złotych. Firma nie ogranicza swojej działalności jedynie do rynków polskich,a Dział Rynków Zagranicznych oferuje dostęp do platformy IDM Trader oraz zapewnia możliwość inwestowania na rynku FOREX.

  Data dodania: 10 04 2011 szczegóły wpisu

Domy maklerskie - nowa strona:

Adres: