Terminale płatnicze

 • Eterminale.pl - oferta terminale płatnicze

  Eterminale.pl - oferta terminale płatnicze

  Wyjątkowa oferta, jaką przygotowała firma Eterminale.pl pozwoli ci przygotować zaplecze dla poprawy jakości funkcjonowanie twojego biznesu. Terminale płatnicze doskonale sprawdzają się nie tylko w sklepach, ale wszędzie tam, gdzie świadczone są jakiekolwiek usługi - nowoczesny terminal kart płatniczych to idealny sposób, by uregulować należność bez konieczności noszenia przy sobie dużych kwot gotówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eterminale.pl - doskonałe, intuicyjne terminale płatnicze.

  Data dodania: 20 03 2017 szczegóły wpisu
 • Terminale Płatnicze Wrocław

  Terminale Płatnicze Wrocław

  Tanie terminale płatnicze z szybką instalacją
  Nasza oferta zawiera kompleksowe usługi związane z rozliczaniem płatności kartami płatniczymi. Akceptacja kart płatniczych może mieć miejsce poprzez terminal płatniczy, system online oraz aplikację w smartfonie. Terminale płatnicze Wrocław
  Współpracujemy z firmami na terenie całej Polski.

  Termiale płatnicze Trzebnica Wołów Oleśnica Oborniki Śląskie

  Obniżka prowizji od transakcji kartami. Konkurencyjne stawki prowizji.

  Terminale przenośne do restauracji, taksówek i innych form działalności.

  Systemy płatności online (płatności elektronicznych)

  Terminal płatniczy za granicą.

  Prowadzisz działalność międzynarodową? Chcesz używać terminal płatniczy za granicą? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 21 06 2014 szczegóły wpisu
 • Terminale płatnicze POS

  Terminale płatnicze POS

  Terminale POS, przyczyniają się do wzrostu obrotów, a co za tym idzie wzrostu zysków przedsiębiorcy. Klient mając do wyboru punkty w których dostępne są te same produkty często wybierze ten w którym znajduje się terminal kart płatniczych i gdzie będzie miał możliwość płatności kartą płatniczą, gdyż jest to dla niego po prostu wygodniejszy sposób (nie traci czasu na szukanie bankomatu lub wizyty w banku w celu wypłaty gotówki). Wszystkie niezbędne informacje na temat urządzeń płatniczych znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 26 03 2014 szczegóły wpisu
 • Dasoft S.A. Systemy kolejkowe i terminale płatnicze

  Dasoft S.A. Systemy kolejkowe i terminale płatnicze

  Nasza firma proponuje zaawansowane urządzenia z zakresu obsługi klientów i bezpieczeństwa inwestycji. W naszej ofercie znajdują się Terminale płatnicze oraz Systemy kolejkowe. Oba te rozwiązania pozwalają placówkom takim jak urzędy, banki lub poczta zarządzać ruchem klientów w sposób zorganizowany i na najwyższym poziomie, tworząc pozytywny wizerunek firmy. Terminale płatnicze zapewniają rozwiązania bezpieczeństwa na najwyższym poziomie z użyciem autorskim rozwiązań, które sprawdziły się we wszystkich przypadkach w czasie naszej 10 letniej działalności. Zapraszamy

  Firma DASOFT S.A. działa od 10 lat na rynku usług teleinformatycznych. Stworzyliśmy wiele autorskich rozwiązań, które wdrażamy do naszych produktów. Oferujemy systemy kolejkowe - podstawowe narzędzie obsługi klienta w dużych instytucjach i firmach. Systemy zarządzania ruchem klientów, które proponujemy, są zaawansowanymi rozwiązania zarówno pod względem informatycznym jak i designerskim - wiemy jak ważna jest estetyka naszych urządzeń w kwestii wystroju wnętrz i dopasowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 20 12 2013 szczegóły wpisu
 • Terminale płatnicze

  Terminale płatnicze

  Jako Doradca Klienta firmy eService S.A. pragnę zaproponować Państwu nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia Państwa punktu sprzedaży w terminal płatniczy POS. Nasze terminale służą nie tylko do przyjmowania płatności kartą kredytową lub debetową. Posiadają również funkcję doładowania telefonów komórkowych i cash back, czyli wypłatę gotówki podczas płatności kartą. Polecamy również płatności zbliżeniowe, telefonem komórkowym IKO oraz rozliczanie płatności w walucie karty (DCC). Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 22 04 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Terminale płatnicze - nowa strona:

Adres: