gry logiczne

 • Gra Escape Room Poznań

  Gra Escape Room Poznań

  Wielokrotnie grałeś w gry, które wymagały od Ciebie opuszczenie pomieszczania w wskazanym czasie? Jeżeli potrzebujesz się sprawdzić w grze typu escape w rzeczywistości, zaznajom się ze szczegółami oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Do zabawy będziesz mógł zaprosić kilku swoich kumpli oraz razem z nimi rozwiązać wszystkie zagadki. Jeśli zdołasz to zrobić w ciągu godziny, uda Wam się opuścić pokój. Sprawdź już dzisiaj naszą lokalizację oraz proponowane ceny. Jesteśmy przekonani, że będziesz pozytywnie zaskoczony jak również prędko zdecydujesz się podjąć próbę wydostania się z kolejnego pokoju, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 30 04 2015 szczegóły wpisu
 • Darmowe gry logiczne

  Darmowe gry logiczne

  Strona w całości poświęcona ciekawym grom logicznym dostępnym przez Internet. Komputerowe gry logiczne z kilku niezwykle popularnych kategorii to gwarancja dobrej zabawy na długie godziny. Wciągające pasjanse, starożytna gra mahjong czy niezwykle proste, ale jakże efektowne gry z kulkami to gry które znajdziecie na stronie grylog.pl. Wszystkie posiadają ciekawe opisy w języku polskim co znacznie ułatwia grę. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

  Data dodania: 06 12 2014 szczegóły wpisu
 • Gry logiczne mahjong

  Gry logiczne mahjong

  Mahjong to nie tylko świetna zabawa umysłowa, to również wspaniały trening spostrzegawczości i cierpliwości. Gra mahjong wymaga również strategicznego myślenia i wytrwałości. Wszystko to powoduje, że komputerowe wersje tej tradycyjnej chińskiej gry są bardzo popularne wśród wielu graczy. Po grę mahjong sięgają gracze w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jest to gra dla każdego. Jeśli jeszcze nie graliście w komputerowego mahjonga koniecznie musicie wejść na stronę mahjong.biz.pl, by dać się porwać doskonałej rozrywce!

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Bigbangplay.com

  Bigbangplay.com

  Kręcą cię proste i ponadczasowe gry logiczno-myślowe? Poszukujesz strony z darmowymi grami online, które swobodnie uruchomisz na swoim PC, laptopie, tablecie czy smartphonie? Jeśli tak, to Big Bang Play jest miejscem idealnym dla ciebie. A co ma do zaproponowania serwis? Prosty i przejrzysty interfejs strony i gier, gry napisane w nowoczesnej technologii jaką jest HTML 5 oraz różne wersje językowe.

  Data dodania: 12 08 2014 szczegóły wpisu
 • Gry kulki

  Gry kulki

  Fajne i efektowne gry z kulkami to wspaniała pozycja idealna nawet podczas krótkiej przerwy w pracy lub domu. Ich proste zasady opanowuje się w kilka chwil. Szybkie i zabawne gry polegające na strzelaniu do kolorowych kulek lub układaniu ich według określonych reguł to sprawdzona metoda na walkę ze stresem i nudą. Zajrzyjcie więc do nas koniecznie i bawcie się świetnie za każdym razem. Uważajcie jednak bo nasze gry uzależniają!

  Data dodania: 16 05 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

gry logiczne - nowa strona:

Adres: