Gry planszowe - uwookiego.pl

Gry planszowe - uwookiego.pl

Ocena: 3.8/10 (9 głosów)Rozwój dziecka to priorytet każdego rodzica. Bardzo ważne jest to, aby podejmowane działania były zróżnicowane i kreatywne. Doskonałym rozwiązaniem okazują się gry planszowe dla dzieci, z których korzystać mogą również osoby dorosłe. Szczególnie ważna w przypadku dzieci jest funkcja motywacyjne, która polega na pobudzeniu do aktywności oraz rozwijaniu własnych umiejętności analitycznych i strategicznych. Gry planszowe uczą samodzielności w podejmowaniu decyzji, uczą obserwacji, a także wdrażają świadomą samodyscyplinę.Podobne strony
 • Gry Planszowe - okiem planszoholika

  Blog na temat gier planszowych i karcianych. Piszemy o naszym hobby, nowościach, ciekawostkach. Ciekawe informacje ze świata gier planszowych w postaci bloga. Gry planszowe są świetnym sposobem na spędzenie czasu ze znajomymi. Pomożemy Ci uzależnić się od gier planszowych i zrobimy to skutecznie a w dodatku zupełnie za darmo :)
  Ciekawi Cię tematyka gier planszowych. Nie wiesz co to są gry planszowe? Pomożemy zapoznać się z tą tematyką, poprowadzimy Cię w świat planszówek i zrobimy to za darmo. Nowości, ciekawostki, recenzje, opinie, humor i rozgrywki. Wszystko na bieżąco i w przystępny sposób. Zapraszamy do subskrypcji kanału RSS wpisów i komentarzy.

 • Shogi - szachy Japońskie

  Strona poświęcona szachom japońskim, zasady gry shogi, shogi Dobutsu, FESA, ranking graczy. Na stronie dowiesz się więcej o szachach japońskich kulturze japońskiej i zwyczajach. Możesz również pograć w Shogi online zobaczyć strategie oraz wiele innych ciekawych opcji. Na forum zadasz pytania związane z Shogi i nie tylko dowiesz się co się dzieje w związku z szachami japońskimi w Polsce Europie oraz Japoni. Na shogi.pl również wiele innych ciekawych linków do treningów oraz innych stron powiązanych z Shogi oraz Japonią.

 • Notatki zplanszowanego Pingwina

  Od kilku lat poczesne miejsce na liście hobby Pingwina zajmują planszówki. Jak na prawdziwego hobbita (pardon, hobbistę) przystało chcemy zarazić swoim hobby jeśli nie cały świat to przynajmniej swoich znajomych. Dlatego właśnie powstał ten blog, na którym dzielimy się wrażeniami z gier towarzyskich - głównie planszowych i karcianych - w które sami gramy. Stałym elementem opisu każdej gry - obok subiektywnej opinii - są skrócone zasady i linki do opublikowanych w internecie instrukcji - może to Ci pomoże wyrobić sobie zdanie na temat danej gry gdy zechcesz ją kupić, a może po prostu będzie Ci łatwiej nauczyć się zasad, kiedy zapragniesz w nią zagrać. Zapraszamy.