gry RPG akcji

 • M&B.Bnx.PL - wszystko o grze Mount&Blade, mody, dodatki i inne

  M&B.Bnx.PL - wszystko o grze Mount&Blade, mody, dodatki i inne

  M&B.Bnx.PL-Wszystko o Grze Mount&Blade, mody, dodatki i Inne na stronie znajdziemy również wszystkie informacje na temat Gry mount&Blade serwis oferuje również pobieralnie z którego możemy pobrać mody, spolszczenia i inne Modyfikacje do Gry Mout & Blade. Strona posiada również kącik nudy z którego można pograć w Gry online lub Pooglądać Telewizje internetową. Posiadamy Wielkie informacje na Temat gry z wszystkich serii M&B warband, Ogniem i mieczem, i jedynki

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Torchlight 2

  Torchlight 2

  Torchlight to wspaniała gra z gatunku hack and slash. Dlatego też w celu spopularyzowania tej gry postanowiliśmy stworzyć fansite. Na stronie znajdziemy dział newsów, w którym dowiemy się między innymi o drugiej odsłonie tej gry. Tutaj też znajdują się media ( screeny, tapety, filmiki) artykuły dotyczące gry i oczywiście obszerne forum dyskusyjne. Zachęcamy do dowiedzenia portalu by móc być na bieżąco z newsami dotyczącymi już gry Torchlight 2!

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Diablo III

  Diablo III

  Miłośnicy gry Diablo już zacierają ręce gdyż całkiem niebawem zostanie wypuszcza trzecia odsłona tej gry. W tym celu powstał niniejszy portal, w którym znaleźć można wiele ciekawych artykułów. Codziennie newsy, które warto śledzić. Warto również wypowiadać się na forum dyskusyjnym, gdyż aktywni będą nagradzani. Dlatego też serdecznie zapraszamy do naszego portalu, w którym panuje bardzo miła atmosfera.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu

gry RPG akcji - nowa strona:

Adres: