gry RPG

 • Polski Portal Project Eternity

  Polski Portal Project Eternity

  Polski Portal Project Eternity to portal w całości poświęcony klasycznej grze cRPG w nowoczesnej oprawie -- Project Eternity. Zawsze aktualne informacje, najnowsze wieści oraz mnóstwo multimediów jest jego cechą szczególną i wyróżniającą na tle innych stron piszących o tej grze. Project Eternity to tytuł, którym zainteresować powinni się szczególnie miłośnicy takich klasyków jak Baldur's Gate, Icewind Dale czy Planescape: Torment.

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
 • Ścieżki Wyobraźni - blog RPG

  Ścieżki Wyobraźni - blog RPG

  Ścieżki Wyobraźni to blog RPG w ramach którego publikowane są treści dotyczące tradycyjnych gier fabularnych takich jak Dungeons & Dragons, Pathfinder, Shadowrun, Legenda Pięciu Kręgów czy Exalted. Na blogu pojawiają się regularne podsumowania najciekawszych wpisów z blogosfery RPG, recenzje podręczników, raporty z sesji oraz różnego rodzaju inspiracje, z których mogą skorzystać Mistrzowie Gry i gracze.

  Data dodania: 12 03 2013 szczegóły wpisu
 • The Grey Wardens - Dragon Age Początek Przebudzenie Toolset tutorial poradnik

  The Grey Wardens - Dragon Age Początek Przebudzenie Toolset tutorial poradnik

  The Grey Wardens to serwis w całości poświęcony grom z serii Dragon Age. Znajdziecie tu wszelkie informacje na temat gier Dragon Age 2, Dragon Age Początek, Dragon Age Przebudzenie, Dragon Age Journeys czy Dragon Age Legends. Dodatkowo masę tutoriali do narzędzia Toolset, które pozwoli tworzyć Wam niezapomniane i zapierające dech w piersiach przygody. Zapraszam również na nasze forum dyskusyjne, gdzie możecie toczyć niekończące się dyskusje na wszelkie tematy związane z uniwersum Dragon Age i nie tylko.Nie zastanawiaj się więcej. Jeśli jesteś prawdziwym fanem Dragon Age, powinieneś/powinnaś czym prędzej wstąpić w szeregi Szarej Straży, zostań członkiem naszej wspaniałej społeczności i pomóż wyplewić Plagę!

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu

gry RPG - nowa strona:

Adres: