gry stare

 • Stare gry do pobrania - LegalneGry.pl

  Stare gry do pobrania - LegalneGry.pl

  Strona z bardzo obszernymi opisami starych gier. Wszystkie pozycję tworzone są z duża starannością i dbałością o szczegóły. Recenzje te posiadają dużo zdjęć, filmów oraz wyczerpujący opis z moim podsumowaniem. Każda gierka jest legalna pod licencją freeware i dostępna do pobrania. Odwiedź koniecznie ten serwis o obiecuję, że się nie zawiedziesz, na pewno znajdziesz to czego szukasz i będziesz miał ochotę tutaj wrócić!

  Data dodania: 22 02 2013 szczegóły wpisu
 • Stare gry Amiga, PC. Abandonware

  Stare gry Amiga, PC. Abandonware

  Witaj na naszej stronie poświęconej w całości starym grom dla komputerów 16 bitowych, takich jak Amiga czy PC. W serwisie 16bit.pl, poczytasz o hitach sprzed lat oraz ściągniesz i zagrasz w najlepsze gry z lat 90-tych. U nas również poczytasz w jaki sposób można uruchomić gry na komputery Amiga. 16bit.pl to codziennie aktualizowane zasoby. Wszystkie zamieszczony na łamach serwisu gry, są grami typu Abandonware. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 04 02 2013 szczegóły wpisu
 • Gry stare

  Gry stare

  Stare gry? Bezspornie takie gry cieszą się jeszcze popularnością w szczególności wśród dorosłych, którzy wychowywali się na podobnych grach. Lecz tak naprawdę gry klasyczne podobają się także młodszym użytkownikom komputerów - tak ściśle mówiąc te stare gry mają coś w sobie, coś co przyciąga. Mniemam, że powinno się jest zapoznać się z klasycznymi grami - jeśli nie miałeś do tej pory okazji. To dla każdego prawdziwego gracza obowiązek - tak to da się dosłownie określić. Klasyczne gry wyszukasz na witrynie internetowej grystare.pl - rewelacyjna strona ze starymi grami - wypada to sprawdzić.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • The Company - Amiga EXE Games - Gry

  The Company - Amiga EXE Games - Gry

  Jest to strona oficjalna grupy The Company - zespołu, który przenosi stare gry z komputera Amiga na PC. W uproszczeniu - wystarczy pobrać plik EXE ze strony, a następnie dwa razy na niego kliknąć aby spełnić Twoje ukryte marzenie aby znowu zagrać w gry na amigę. Po wyczerpujących godzinach grania forum powita Cię z otwartymi rękami i dostarczy Ci ręczników do wytarcia spoconego czoła jak i wykorzystując swoje doświadczenie rzuci cenne uwagi nt gry jak i "prawdziwej" Amigi.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Stare gry

  Stare gry

  Extragry.pl to portal poświęcony w całości starym grom komputerowym. Serwis zawiera niezbędne emulatory, dzięki którym uruchomimy stare gry na PC. Znajdziemy tam gry, które dostępne były na platformach, takich jak np. Amiga. Solucje tam publikowane pozwolą nam pokonać trudności w grach. Działa tam także forum, gdzie można wymieniać informacje dotyczące starych gier. Wszystkie stare gry z opisywanej oferty to jedynie pełne wersje. Dodatkowo witryna zawiera interesujące poradniki i przydatne recenzje gier.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

gry stare - nowa strona:

Adres: