gry strategiczne

 • Bezpłatne strategie online

  Bezpłatne strategie online

  Witryna oferują najciekawsze darmowe gry strategiczne jakie można sobie w ten chwili wyobrazić. Dobra jak również fascynująca gra stanowi odpowiednią opcję w wypadku, czy to po pracy, czy po szkole. Dlatego właśnie istnieją serwisy podobne do naszego. Nadają się one idealnie do zabawy na wysokim poziomie, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszej strony internetowej. Naturalnie trzeba przypominać że gry darmowe są idealne i nie trzeba nigdzie po nie wychodzić – można siedzieć sobie spokojnie w domu. W końcu jak się kocha gry, to powinno się kochać je wszystko, zgodzicie się ze mną? Omawianego rodzaju nieodpłatnych oraz świetnie rokujących gier strategicznych, może być zabawą samą w sobie, a że duża ich część jest darmowa - to tym lepiej dla wszystkich graczy. Czasami i one są cross platformowe, dlatego warto rzucić na nie okiem i pobrać na komputer, tablet, smartfona lub odtwarzać w przeglądarce internetowej. Wybierz wygodnie jakąś z wyjątkowych, opisywanych przez nas strategii online, na jaką masz ochotę z tego serwisu. Można spędzić z nami bardzo wiele udanych chwil, pod warunkiem, że macie ochotę pobierać za darmo lub grać w przeglądarkach. Obecnie coraz większa ilość jest graczy zajmujących się błyskawicznym skutecznym jak również precyzyjnym prowadzeniem swojej detektywistycznej kariery. Jest to pozytywna alternatywa szczególnie dla członków społeczeństwa, którzy wolę siedzieć w domu albo jest aktualnie zima i nie ma sensu nigdzie specjalnie wychodzić. Po co wychodzić, skoro można pograć? Wybranie bezpłatnej strategii nie powinno być jakimkolwiek większym problemem. Można u nas również odkryć bardzo wiele wciągających produkcji do pobrania na komputery lub smartfony. MMO są cały czas na pierwszym planie, dlatego nie macie się co martwić.

  Data dodania: 23 10 2014 szczegóły wpisu
 • Strona o Warcraft 3 The Frozen Throne

  Strona o Warcraft 3 The Frozen Throne

  Strona www opisująca przebojowy świat Warcraft 3 the frozen throne. Jest to kontynuacja poprzednich części. Zaletą tej gry jest grafika 3D oraz wprowadzenie nowych ras do rozgrywki. Jeżeli jesteś wielbicielem serii Blizzarda to powinieneś koniecznie tutaj wejść bez względu na to czy jesteś nowym graczem czy zaprawionym strategiem. Nie rozczarujesz się ogromem informacji, które chcą Ci dać bardziej doświadczeni gracze. Być może sam chciałbyś pomóc w tworzeniu kompendium wiedzy na temat Warcraft. Sprawdź jak grają najlepsi gracze i obejrzyj powtórki walk z mistrzostw. Wiedza potrzebna by być mistrzem jest w zasięgu twojej ręki. Gorąco zapraszam!

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Gry heroes 3

  Gry heroes 3

  Portal ten powstał z myślą o wszystkich osobach które są fanami gry Heroes. Użytkownik znajdzie tutaj wszystko co mu będzie potrzebne do grania w grę. Odnajdziemy liczne porady jak pokonywać kolejne etapy gry wszystkich wersji Heroes począwszy od 1 a skończywszy na ostatniej 4 wersji tej gierki na PC. Zachęcamy użytkoników do komentowania artykułów i wymieniania się poglądami. Co dzień trafiają na portal nowe wiadomości dotyczące gry Heroes oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Wejdź i zobacz co czeka Cię na stronie.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Tajemnice Antagarichu - Heroes of Might and Magic III Forum

  Tajemnice Antagarichu - Heroes of Might and Magic III Forum

  Forum dotyczące kultowej strategii turowej - Heroes of Might & Magic III - Tajemnice Antagarichu. Oferujemy ciekawe dyskusje o grze na wysokim poziomie. Gwarantujemy przyjemną atmosferę, dobrą zabawę i równość. Znajdziesz u nas POMOC w przypadku problemów z grą, KODY, wiele porad napisanych przez weteranów tytułu, a także masę tricków, ciekawostek i sztuczek do zastosowania w heroesach. U nas poznasz NOWINY ze świata HoM&M. Ponadto organizujemy różnorodne konkursy z nagrodami, turnieje multiplayer i internetowe spotkania tematyczne. Warto również wspomnieć, że posiadamy działy o dodatkach do gry: Wake of Gods, VCMI, Heroes Chronicles czy Horn of the Abbys. Użytkownicy mogą się gromadzić w wewnętrznych klanach i tworzyć w nich kluby ulubionych miast: tam prowadzą ukryte rozmowy o grze, dzielą się zdobytym doświadczeniem, rywalizują z innymi klanami na różnych płaszczyznach. Poza tym otwarto Cechy, w których zbierają się użytkownicy o talentach pisarskim, artystycznym, dziennikarskim czy kartograficznym. Na naszym portalu internetowym pozyskasz informacje o Heroes 3, solucje kampanii, recenzje zamków i mapy autorskie. Tajemnice Antagarichu to forum z tradycjami: posiadamy interesującą HISTORIĘ i dbamy, aby nie została ona zapomniana. W specjalnym dziale Sala Opowieści użytkownicy umieszczają swoje artykuły fantasy. Wyjątkowo stawiamy akcent na klimat: w Kompleksie Pałacowym w ośmiu komnatach można znaleźć bardzo interesujące materiały. Dbamy także o przestrzeganie prawa i utrzymanie dobrych relacji między userami. Nie jesteśmy ograniczeni jednak tylko do tego tytułu: posiadamy działy o pozostałych częściach sagi, o innych grach, a nawet forum Karczma, gdzie dyskutujemy na wszystkie tematy. Warto także dodać, iż Użytkownicy mają znaczny wpływ na budowę naszej społeczności: zawsze mogą wyjść z inicjatywą wprowadzenia nowości, zmian, zorganizowania turnieju, konkursu, itd. Serdecznie zapraszamy do REJESTRACJI!

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Strefa Starcraft

  Strefa Starcraft

  Strefa Starcraft to fansite traktujący o serii gier wytwórni Blizzard - Starcraft. U nas znajdziesz zawsze najświeższe informacje ze sceny SC, oglądniesz stream z aktualnie rozgrywanych pojedynków i weźmiesz udział w turniejach z nagrodami. Także u nas znajdziesz miłe towarzystwo i fachową pomoc na forum poświęconym grom z serii starcraft.
  Jeśli jesteś zapalonym graczem starcrafta, zarówno pierwszej jak i drugiej części gry, to z pewnością nasza strona jest dla Ciebie.
  Oprócz wyżej wymienionych rzeczy znajdziesz u nas również szczegółowe opisy jednostek i taktyki, a także całą masę różnych gadżetów związanych ze starcraftem.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu

gry strategiczne - nowa strona:

Adres: