gry strzelanki

 • Crysis

  Crysis

  Wortal poświęcony grom przygotowanym przez studio CryTek, na których serię składają się Crysis, Crysis Warhead wraz z dodatkiem wprowadzającym ulepszony tryb multiplayer o podtytule Crysis Wars, a także zapowiedziana część druga - Crysis 2. Strona zawiera rozbudowany download - do każdej z gier należącej do serii Crysis można znaleźć komplet plików. Jest także forum, na którym można na przykład znaleźć rozwiązanie problemu z grą. Przejrzysta szata graficzna i intuicyjne menu to niewątpliwe zalety tej strony.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Call Of Duty - Modern Warfe 3

  Call Of Duty - Modern Warfe 3

  Polski serwis gry Call Of Duty: Modern Warfe 3. Tylko u nas najświeższe informacje i największy zbiór informacji na temat gry, ponadto pomoc na naszym forum dyskusyjnym.
  Znajdziesz tu wszystko co graczowi do życia jest potrzebne, od solucji po recenzje, zapowiedzi, kody, galerie screenów, artów, tapet oraz patche do gier liczne artykuły, forum, bogaty download, informacje o liczne artykuły, forum, bogaty download.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Duke Nukem Center

  Duke Nukem Center

  Duke Nukem Center - Centrum informacji o grach z serii Duke Nukem. Znajdziesz tu aktualności, screeny, porady, dema, trailery, gameplayer i znacznie więcej. Znajdziecie u nas opisy i materiały związane z Duke Nukem I, Duke Nukem II, Duke Nukuem 3D, Duke Nukem: Manhattan Project, Duke Nukem Trilogy oraz o nadchodzącej grze Duke Nukem Forever. Jeśli jesteś fanem Księcia, ta strona obowiązkowo powinna być w Twoich zakładkach.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
 • Red Orchestra 2 Bohaterowie Stalingradu

  Red Orchestra 2 Bohaterowie Stalingradu

  Red Orchestra to realistyczna gra typu first-person shooter osadzona w Stalingradzie podczas oblężenia go przez Niemców. Heroes of Stalingrad jest nastawiona przede wszystkim na jak najbardziej realistyczne odwzorowanie odbywających się tam walk a także wyglądu żołnierzy. Tripwire Interactive - studio, które wymyśliło grę ma ogromne doświadczenie w wytwarzaniu FPSów, które zdobyło podczas tworzenia pierwszej wersji Red Orchestry. Heroes of Stalingrad posiada polską wersję językową, do której głosów użyczyli bardzo sławni bardzo dobrzy aktorzy a dokładniej Daniel Olbrychski i Mirosław Baka. Nasza witryna jest fansitem, na którym przeczytacie różne ciekawe artykuły na temat gry, pobierzecie przydatne pliki oraz patche i pogadacie z innymi graczami.

  Data dodania: 07 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

gry strzelanki - nowa strona:

Adres: