Serwery gier

 • Serwery CS GO

  Serwery CS GO

  Przejrzysta, wyraźna i oryginalna lista serwerów Counter Strike Global Offensive. Jako jedyna jedna z wielu stron internetowych tego typu ta jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ cechuje ją unikalność i codzienna aktualizacja. Serwery CS:GO przed ukazaniem się na liście są starannie weryfikowane i dlatego też ukazują się tutaj te wyjątkowe perełki wśród wszystkich miejsc do gry. Zapraszamy do zabawy.

  Data dodania: 31 03 2015 szczegóły wpisu
 • HardBots - Play Hard, Have Fun

  HardBots - Play Hard, Have Fun

  Doświadczona sieć serwerów gier multiplayer typu Minecraft, Counter-Strike i wiele więcej. Oferujemy miłą i stabilną rozgrywkę. Możesz znaleźć wiele oryginalnych i autorskich serwerów do gier. Staramy się, aby jakość oferowanych przez nas usług była jak najwyższa. Posiadamy doświadczoną administrację i programistę. Na naszym forum otrzymasz także błyskawiczną pomoc od innych użytkowników. Jesteśmy otwarci na różne rodzaje współpracy.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Serwer minecraft

  Serwer minecraft

  Minecraft to sandboxowa gra, w którą można grać bezpłatnie. Publiczny serwer minecraft to jeden ze sposobów. Minecraft serwery, to miejsca na których można pograć w tą epicką grę. Serwery minecraft dzielą się na kilka typów. Serwery na których walczy się o przeżycie, mając na sam początek do dyspozycji pusty ekwipunek to serwery które nazywane są Survivalem. Survival to z angielskiego przetrwanie. Na serwerach typu survival masz jedynie to, co sam znajdziesz. Minecraft server pozwoli Ludzie na odszukanie jednego z nich dla siebie.

  Istnieją bez wątpienia inne rodzaje serwerów do Minecrafta, a mianowicie FreeBuild, PVP, a ponadto takie z frakcjami, potocznie zwanymi guildiami. By odnaleźć cały potencjał płynący z tej gry, musiałbyś spróbować każdego typu. Nasza lista o nazwie Serwery minecraft doskonale się do tego nadaje. Dzięki niej odnajdziesz serwer na jakim w tym momencie chcesz zagrać.

  Nasza lista serwerów Minecraft, to darmowa strona, na której całkowicie bezpłatnie można dodać serwer Minecraft, nie będąc dosłownie jego adminem. Jako użytkownik, możesz dawać plusy oraz minusy, dzięki którym serwery znajdują się wyżej na liście. Nasza lista faworyzuje serwery, które podczas ostatniej aktualizacji były przez Internet, znaczy to tyle, że serwery które są nieaktywne, niezależnie od ilości plusów, a ponadto minusów są na szarym końcu listy serwerów Minecraft.

  Dzięki popularności gry Minecraft, zbiera się wokół niej coraz więcej osób, przeradzających się w Maniaków. Nie zapomnijmy natomiast, że w tym kwadratowym świecie, nie wszystko jest odwzorowaniem świata rzeczywistego. W życiu przecież, nie ścina się drzewa ręką.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Serwery gier

  Serwery gier

  Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż oraz obsługę serwerów gier on-line typu multiplayer. Istniejemy od 2006 roku, posiadamy bogate doświadczenie w branży hostingu gier. Kompetentna obsługa, merytoryczna pomoc techniczna, konkurencyjne ceny, wysoka jakość serwerów - to jedne z cech, które nas wyróżniają. Dla naszych klientów udostępniamy panel zarządzania serwerami, wygodny i prosty w obsłudze, nawet dla osób nie posiadających dużego doświadczenia w zarządzaniu i konfiguracji serwerami gier. Posiadamy sieć serwerów publicznych - dostępnych za darmo dla każdego - wokół której skupiona jest duża społeczność graczy. Dzięki udostępnieniu serwerów publicznych każdy kto rozważa skorzystanie z naszej oferty może sam sprawdzić jakość gry na oferowanych przez nas serwerach. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 26 11 2012 szczegóły wpisu
 • CreeperWorld MineCraft Polska

  CreeperWorld MineCraft Polska

  CreeperWorld jest siecią serwerów minecraft w Polsce. Posiadamy serwery FreeBuild i Survival w przyszłości mamy zamiar zrobić jeszcze serwer SkyBlock. Posiadamy własny sms-shop możliwość kupna kont premium i dodatkowych rzeczy. Planujemy też zrobić możliwość kupna poprzez przelewy internetowe. Posiadamy również teamspeak. Średnio mamy 300 graczy dziennie na serwerze. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy z minecraftem

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Serwery gier - nowa strona:

Adres: