Artystyczne talenty

 • Wszystko do praktykowania kreatywności dla dorosłych i dla dzieci

  Wszystko do praktykowania kreatywności dla dorosłych i dla dzieci

  Portal poświęcony szeroko pojmowanej kreatywności, jej rozwijaniu i zastosowaniu tak przez dzieci jaki i dorosłych w życiu osobistym i w pracy. Sklep z zagadkami i oryginalnymi planszówkami. Atrakcyjne rabaty za aktywność na forum i blogu. Forum ludzi kreatywnych, porady dyskusje, tutoriale. Wyposarzenie, przybory i akcesoria do uprawiania kreatywnych hobby i pasji. Zestawy startowe dla początkujących.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
 • ARCHIMEDIA Kompania Artystyczno - Promocyjna

  ARCHIMEDIA Kompania Artystyczno - Promocyjna

  Cechujemy się twórczym działaniem. Nasza twórczość polega na projektowaniu (w branży architektoniczno - budowlanej), ale również na motywowaniu do działania i tworzenia. Motywacja jest przede wszystkim skierowana do dzieci i młodzieży. Głównym motorem napędowym jest portal artystyczno - konkursowy Zdolniacha, gdzie poprzez różnego rodzaju konkursy, dzieci i młodzież rozwijają swoje talenty plastyczne. Sami pomagamy rozwijać artystyczne poloty, dzięki zajęciom przygotowawczym z rysunku architektonicznego, skierowanym przede wszystkim do młodzieży startującej na kierunki związane z architekturą. Dla młodszych- Centrum rozmaitości artystycznej Rysumalumba, gdzie młodzi artyści poznają tajniki i techniki sztuk plastycznych. Stworzyliśmy markę odzieżową - Ynanu, której wszystkie wzory to rezultat plastycznych dokonań młodych twórców. Każdy wzór jest niepowtarzalny i wielobarwny. Promując naszą markę promujemy naszych młodych artystów, którzy poza sławą wzbogacają się o kieszonkowe, zyskane dzięki sprzedaży naszych produktów.

  Data dodania: 27 05 2012 szczegóły wpisu
 • Zdolniacha - artystyczny portal konkursowy

  Zdolniacha - artystyczny portal konkursowy

  Zdolniacha to portal dla Was, a wszystko, co naprawdę w tym portalu wartościowe, kreujecie Wy. To Wasz talent, Wasza praca i Wasza determinacja pozwala nam nam na rozkręcenie największego w Polsce portalu internetowo-interaktywnego. Działamy już dwa lata i przez ten czas odkryliśmy mnóstwo młodych i kreatywnych ludzi, których wyobraźnia pozwalała tworzyć piękne prace. Najlepszych nagradzaliśmy. Nagrody pozwalały rozwijać inne pasje - taniec, pływanie, naukę języka angielskiego. Zdolniacha to nasza wspólna praca. Pokażmy wspólnie, jakie drzemią w nas możliwości. Pokażmy wszystkim, że potrafimy się bawić i pracować. Pokażmy wszystkim, jak to się robi! Od września ruszamy z 3 EDYCJĄ! Przyłącz się i Ty!

  Data dodania: 27 05 2012 szczegóły wpisu
 • Decoupage

  Decoupage

  Przedmioty ozdabiane w technice decoupage cieszą się w naszym kraju olbrzymią popularnością, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że samodzielne wykonanie takiego małego dzieła sztuki nie jest wcale tak trudne, jakby się mogło to wydawać na pierwszy rzut oka. Media wykorzystywane do decoupage (przynajmniej te podstawowe) nie są wcale bardzo drogie, a pierwsze ostrogi najlepiej zdobyć, zapisując się na warsztaty decoupage w jednej z profesjonalnych firm. Poznaniankom polecamy zapoznanie się z ofertą firmy Stonogi.pl, zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie. Szczególnie oblegane są u nas podstawowe kursy decoupage, na którym zapoznajemy klientki z różnicami w ozdabianiu przedmiotów drewnianych i szklanych, a także uczymy podstawowych sposobów postarzania: przecierki shabby chic i spękań country (jednoskładnikowych). Dla osób nieco bardziej zaawansowanych mamy propozycje obejmujące spękania dwuskładnikowe, cieniowania, pasty strukturalne i złocenia. Poza decoupage prowadzimy kursy innych technik, takich jak scrapbooking, quilling, filcowanie czy technika pergaminowa.
  Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego (Poznań, Grunwald). W ciągłej sprzedaży oferujemy produkty tak znanych i cenionych firm jak Stamperia, Perfetto, TO-Do i Dala (decoupage), 7 Gypsies, Tattered Angels, Pink Paislee, Papermania, Ranger, Prima Marketing, Sizzix (scrapbooking), a także Quilled Creations i Lake City Craft (quilling). Praktykującym technikę pergaminową polecamy niezwykle konkurencyjne cenowo i przełamujące monopol narzędzia Siesta.

  Data dodania: 14 03 2012 szczegóły wpisu
 • Artysta amator

  Artysta amator

  Czy w Polsce mamy dużo artystów amatorów w wieku od lat 3 do 100 ?. Na Nasze strony zapraszamy uczniów szkół, pensjonariuszy szpitali, zakładów psychiatrycznych, hospicjów, domów starców czy więzień. Staramy się pokazywać tutaj prace z działalności każdego regionalnego klubu, domu kultury i osiągnięć.jego wychowanków. Gdy potrafisz malować, rzeźbić, uprawiasz sport, tańczysz, interesujesz się astronomią czy geografią, nauką i techniką lub muzyką to tutaj jest Twoje miejsce na pokazanie swoich umiejętności. Ostatnio dużo pracowaliśmy przy technice gdzie używa się farb akrylowych. Malarstwo akrylowe jest troszkę inne niż malarstwo olejne, jest jednak łatwiejszą techniką malarstwa niż akwarele czy gwasz.Farby akrylowe występują zarówno w postaci zawiesin umożliwiających malowanie na papierze. Zbliżone są do akwareli i gwaszu jak również można je rozpuszczać w rozpuszczalnikach organicznych i uzyskiwać farby zbliżone charakterem do farb olejnych. Farby akrylowe dostępne są także w puszkach ze sprayem Te i inne informację na stronach Art amator.

  Data dodania: 11 03 2012 szczegóły wpisu
 • Lakiernictwo artystyczne

  Lakiernictwo artystyczne

  Na stronie Lakiernictwo Artystyczne prezentujemy aerograf w całej jego okazałości. Galeria zdjęć wszystkich prac wykonanych mini pistoletem lakierniczym na różnych powierzchniach. Galeria wideo przedstawia spojrzenie na aerograf z perspektywy malującego. Różnorodność prac wzbudza u oglądającego mieszane uczucia. Technika ta, bardzo powoli rozpowszechnia się w naszym kraju. Malować można na wszystkich powierzchniach. Zleceniodawce ogranicza tylko i wyłącznie, jego własna wyobraźnia.

  Data dodania: 21 02 2012 szczegóły wpisu
 • Decoupage

  Decoupage

  Serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego DecouArt.pl Jest to miejsce dla ludzi kreatywnych, zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych hobbystów i rękodzielników. W naszej ofercie znajdą Państwo papiery i serwetki (klasyczne oraz ryżowe) do decoupage, kleje, lakiery, farby, media, bejce, patyny, pędzle i akcesoria, preparaty do spękań oraz drewniane i akrylowe przedmioty do dekorowania. Polecamy produkty takich marek jak Stamperia, To-Do, Dala, Craft Line oraz Heritage. Zapraszamy także do obejrzenia różnorodnej galerii prac decoupage. Niskie ceny, duży wybór oraz szybka wysyłka - zapraszamy.

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu

Artystyczne talenty - nowa strona:

Adres: