Drzewa genealogiczne

 • Lubiszewski

  Lubiszewski

  Lubiszewski to strona rodzinna. Powstała aby pomóc znaleźć swoje korzenie, a może tak że, odnaleźć nieznanych członków swojej rodziny. Zbiera informacje na temat osób noszących to nazwisko i stara się je usystematyzować. Znajdują się tutaj osoby, które żyły w XX wieku i wcześniej. Można tu znaleźć drzewa rodowe, index osób, archiwalne zdjęcia, oraz wzmianki w różnych publikacjach, o osobach noszących to nazwisko. Na forum można wymienić poglądy i dodawać zdjęcia rodziny.

  Data dodania: 19 12 2012 szczegóły wpisu
 • Genealogia Łyczkowskich

  Genealogia Łyczkowskich

  Strona jest poświęcona Łyczkowskim, krewnym, rodzonym, przyjaciołom i bliskim tego rodzaju i prosto amatorom genealogii. Zrobiona na podstawie wieloletnich archiwnych badań autora. Prześladowała się cel studiowania genealogii Łyczkowskich h. Sulima, areały rozsiedlenia po terytoria WKL, socjalny status przedstawicielów rodzaju. W trakcie swoich badań autor nagromadził dużą ilość dokumentalnych materiałów bardziej, aniżeli po 300 nazwiskom przedstawicieli szlachty Białoruskiej. Autor jest gotowy do przekazania informacji dla zainteresowanych. Dla badaczów własnej genealogii przedstawiają interes zestawienia z białoruskich wydań drukarskich o małym nakładzie - herbarze, informatorów na podstawie badań archiwnych.

  Data dodania: 17 08 2012 szczegóły wpisu
 • Genealogia, pochodzenie i znaczenie nazwiska

  Genealogia, pochodzenie i znaczenie nazwiska

  Genealogia dla każdego! Poszukiwanie przodków, genealogia i pochodzenie nazwisk, znaczenie imion. Wykaz nazwisk, nazwiska szlacheckie, herbarze i bogata literatura. Heraldyka polska i herby polskie. Poradnik jak szukać - jak prowadzić poszukiwania genealogiczne, jak gromadzić dane, pierwsze kroki w zdobywaniu informacji. Drzewa genealogiczne - zasady tworzenia, rodzaje, zasady opisu. Genealogia ogólna, rodzinna i genetyczna.

  Data dodania: 13 07 2011 szczegóły wpisu
 • Drzewo genealogiczne i wspomnienia

  Drzewo genealogiczne i wspomnienia

  Serwis ogrodywspomnien.pl powstał w 2007 roku. Będąc jego użytkownikiem można w prosty sposób stworzyć drzewo genealogiczne własnej rodziny. Można także oddać hołd wybranej osobie poprzez wpis do księgi pamiątkowej. Serwis umożliwia dodawanie zdjęć i wspomnień. Ożywcie wspomnienia, wróćcie pamięcią do chwil spędzonych z bliskimi. Wspólnie ocalmy od zapomnienia ludzi, wyjątkowe wydarzenia, miejsca i pamiątki z nimi związane.

  Data dodania: 12 11 2010 szczegóły wpisu

Drzewa genealogiczne - nowa strona:

Adres: