Dyskoteki, kluby muzyczne

 • Klub muzyczny Loca Music Club Kraków

  Klub muzyczny Loca Music Club Kraków

  Zlokalizowany w stolicy Małopolski na Kazimierzu klub muzyczny Loca Music Club może pomieścić około 100 uczestników. Nasz lokal posiada salę do tańczenia z dużym lustrem.. Przeznaczyliśmy także dodatkową salę dla palaczy. Da się z nami dogadać w kwestii granej muzyki. Gramy na życzenie gości różne utwory. Dużym atutem naszego lokalu jest szeroki wybór napojów wyskokowych, w tym wielu piw smakowych. Zapraszamy klientów od czwartku do soboty od godziny 18. Proponujemy również możliwość zaplanowania imprezy tematycznej, jubileuszowej albo firmowej.

  Data dodania: 29 07 2014 szczegóły wpisu
 • Koncerty w Krakowie - Klub Kwadrat

  Koncerty w Krakowie - Klub Kwadrat

  Poszukujesz świetnego koncertu, podczas którego chciałbyś się wspaniale i znakomicie bawić, i jednocześnie niepowtarzalnego miejsca z odpowiednim klimatem? Klub Kwadrat to miejsce słynące z organizowania najlepszych koncertów w Krakowie. Jest to klub o wspaniałej atmosferze, w którym przy oryginalnej muzyce można naprawdę {przyjemnie|miło|sympatycznie| spędzić czas. Gwarantem dobrej zabawy są klimat, ludzie oraz możliwość rozrywki innej niż typowy koncert. Tworzą go osoby z dużym fachem – nie ma więc imprezy, której nie mogliby zorganizować. Warto zaznajomić się z ofertą klubu na jego stronie www, gdzie znaleźć można obszerny repertuar karty drinków w przystępnych cenach.

  Data dodania: 19 06 2013 szczegóły wpisu
 • Olimp Club w Bydgoszczy

  Olimp Club w Bydgoszczy

  Zapraszamy do wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy. Masz chęć na imprezę? Lata 80, 90 lub współczesne. Wpadnij do nas! Drinki, przyjemni barmani, dobry dj zapewnią ci rozrywkę na dobrym poziomie. Pamiętaj wybierz nasz klub i nasze promocje i płać mniej. Zobacz stronę www: http://www.olimpclub.pl/ i znajdź nas na Facebooku. Przewiązujemy promocje dla studentów Ścisłe centrum Bydgoszczy ul. Długa 9 Zapraszamy Was!

  Data dodania: 24 07 2011 szczegóły wpisu

Dyskoteki, kluby muzyczne - nowa strona:

Adres: