Elektronika

 • Przekladnie-planetarne.pl - budowa przekładni planetarnej

  Przekladnie-planetarne.pl - budowa przekładni planetarnej

  Nasz blog to miejsce, gdzie będziecie mieli okazje dowiedzieć się wiele ciekawych informacji na temat przekładni planetarnych, które jak wiadomo często są obecnie stosowane w przemyśle maszynowym. Jeśli będziecie mogli zaglądać na naszą stronę dowiecie się coś więcej o przekładniach. Pokażemy Wam różne rodzaje tego typu rozwiązań, dostępne schematy, zdjęcia i filmy, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej ostatecznie będzie można podjąć decyzję przy wyborze idealnej przekładni. W ten sposób ostatecznie otrzymacie świetne rozwiązania

  Data dodania: 10 04 2017 szczegóły wpisu
 • Cinematic.pl

  Cinematic.pl

  Firma Cinematic wykonuje systemy związane z kinem domowym oraz automatyką do sterowania urządzeniami domowymi. Siedziba firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu. Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Wszystkie prowadzone prace wykonujemy w oparciu o zaakceptowany przez klienta projekt. Opieramy się na sprawdzonych systemach, które używane są na całym świecie. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami urządzeń, którzy gwarantują nienaganną jakość oraz właściwe ich działanie przez wiele lat.

  Data dodania: 07 07 2014 szczegóły wpisu
 • Strona poświęcona elektronice, fizyce i informatyce

  Strona poświęcona elektronice, fizyce i informatyce

  Strona ma na celu promowanie nauk przyrodniczych takich jak fizyka, chemia, matematyka, informatyka i elektronika. Na stronie prezentuje różne języki programowania i udostępniam swoje amatorskie projekty wraz z kodem źródłowym. Najbardziej skupiam się na elektronice i programowaniu mikroprocesorów z rodziny AVR (Atmega16 i 32) i ARM (STM32f107 i STM32F107). Na stronie można znaleźć kursy z PHP, HTML i JavaScript oraz linki do sklepów elektronicznych na których można zamówić tanie podzespoły do projektów.

  Data dodania: 28 05 2012 szczegóły wpisu

Elektronika - nowa strona:

Adres: