Ezoteryka

 • Tarot

  Tarot

  Tarot online. Serwis ezoteryczny, w którym wróżki online przepowiadają przyszłość. Karty tarota jest to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Jeśli masz problemy finansowe, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej zapraszamy do naszych działów poświęconych tym wróżbom. Tutaj wróżki z pomocą kart tarota, kart klasycznych, run i wahadełka przepowiadają przyszłość. Wróżby miłosne z kart tarota są bardzo popularne i poważane, dzięki temu, że ich sprawdzalność jest bardzo duża.

  Data dodania: 26 01 2011 szczegóły wpisu
 • Zaklęcia

  Zaklęcia

  Zaklecia.com.pl to witryna pełna zaklęć. Każdy, kogo ciekawi magia, bezapelacyjnie powinien zapoznać się z tą witryną. Możesz poznać tutaj zaklęcia, które pomogą ci w życiu na co dzień, ale i w miłości. Sprawdź, jaki urok należy rzucić na mężczyznę, aby był Ci wierny, lub chciał się z tobą ożenić! Dowiedz się też, jaką rzucić klątwę, na nieuczciwego partnera! Nasze zaklęcia mają dostępną cenę i nie różnią się niczym od zaklęć oferowanych za niebagatelne sumy. Zaklęcia mają taką samą cenę i nie ważne jest ile problemów chcesz nimi rozwiązać. Pamiętaj nasze zaklęcia działają najlepiej wówczas gdy bardzo wierzysz w ich efekty.

  Data dodania: 30 12 2010 szczegóły wpisu
 • Galeria magiczna

  Galeria magiczna

  Czy ciekawią Cię niewyjaśnione zjawiska, tajemnice zaginionej Atlantydy, miejsca mocy na świata? Może szukasz przesłań aniołów, zapewnień na życie po życiu albo perspektyw na rok 2012? A Może poszukujesz informacji o rozwoju duchowym albo naturalnych metodach uzdrawiania? Jeżeli już tak, książki ezoteryczne w internetowym sklepie CzaryMary.pl zaspokoją Twoją ciekawość. Znajdziesz tu także karty z przesłaniami aniołów, talie całe wróżek i jednorożców, bogatą ofertę kart tarota, talizmany i amulety. Piękne minerały i kryształy, najlepsze indyjskie i tybetańskie kadzidła, zioła i świece wzbogacą Twój magiczny asortyment, wprowadzą harmonię do Twojego domu i Twojej duszy. Z nami zobaczysz, że świat jest wypełniony magią.

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • Gabinet wróżb i ezoteryki

  Gabinet wróżb i ezoteryki

  GABINET WRÓŻB I EZOTERYKI" V E R A"Tarot, Runy, Karty Klasyczne Numerologia, Feng-Shui,Doradztwo Duchowe,Karty Anielskie.Jeśli chcesz sięgnąć po magię, poczuć jej siłę i wykorzystać ją aby odwrócić zły los – umów się na spotkanie z kartami. Pomogą Ci one rozwiązać problem i podjąć decyzję w ważnych sprawach uczuciowych, partnerskich, materialnych, zawodowych. Naprowadzą na drogę powodzenia, miłości i sukcesu.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • Tarot

  Tarot

  Wiele osób boi się kart tarot. Nie wezmę ich do ręki mówi do mnie pewna dziewczyna. Na seansie często słyszę proszę o wyczerpującą wróżbę ale niech Pan nie używa kart tarot. Dlaczego pytam się. Skąd ten strach. Tarot to niewinna talia kart sama z siebie bez udziału człowieka krzywdy nikomu zrobić nie może. A czy na przykład nóż sam może wyrządzić nam szkodę ? Nie dopiero jak go niewłaściwie użyjemy. Podobnie jest z kartami tarot.

  Data dodania: 15 07 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: