Fantastyka

 • Wiedźmiński Szlak - miejsce, gdzie fantastyka budzi się na nowo

  Wiedźmiński Szlak - miejsce, gdzie fantastyka budzi się na nowo

  Na Wiedźmińskim Szlaku znajdziesz wszystko to, co podróżujący po gościńcach Temerii człek. Spotkasz fantastycznych ludzi i zasiądziesz przy nich, wysłuchasz ich opowieści, poznasz świat i ruszysz dalej. Zatrzymasz się w gospodzie, gdzie dobry gospodarz podzieli się swoimi jak i historiami innych podróżnych.

  Opowiadania fantasy w najlepszym wydaniu. Polska fantastyka czerpiąca od klasyków takich jak Jarosław Grzędowicz, Michał Gołkowski, Andrzej Sapkowski, Kres i inni.

  Jeżeli jesteś fanem wiedźmina, niezależnie czy książkowej czy komputerowej adaptacji, znajdziesz tutaj coś dla siebie.

  Kim jestem? Jestem początkującym pisarzem, który stawia swoje pierwsze kroki na łamach świata wiedźmina, udostępniając rysunki, okraszając je własnymi opisami i opowiadaniami.

  Data dodania: 06 05 2017 szczegóły wpisu
 • Efantastyka - polski portal miłośników science fiction, fantasy i horroru

  Efantastyka - polski portal miłośników science fiction, fantasy i horroru

  Nasz portal to bogaty zbiór rzetelnych recenzji, ciekawych newsów ze świata fantastyki, relacji z konwentów jak i częstych konkursów, w których do wygrania są cenne nagrody. Od samego początku skupiamy wokół siebie ludzi, dla których fantastyka jest życiową pasją. Nie ograniczamy się do jednego tematu, u nas liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a dzięki Wam, z dnia na dzień, stajemy się coraz lepsi. Serdecznie zapraszamy! Efantastyka potrzebuje właśnie Ciebie!

  Pod skrzydłami Efantastyki znajduje się także Oficjalny Fanklub "Kłamcy" Jakuba Ćwieka, jak i oficjalna strona pisarki Mai Lidii Kossakowskiej.

  Data dodania: 30 05 2011 szczegóły wpisu

Fantastyka - nowa strona:

Adres: