Imiona

 • www.Kiedy-Imieniny.pl

  www.Kiedy-Imieniny.pl

  Nasza oferta skierowana jest do osób, które łatwo zapominają o dacie imienin swoich bliskich czy przyjaciół. Dzięki nam się to nigdy więcej nie powtórzy. Korzystając z naszej strony internetowej zawsze będziesz wiedział, kto i kiedy obchodzi swoje imieniny. Ponadto dzięki nam możesz zrobić solenizantowi niespodziankę oraz wysłać mu przepiękny bukiet kwiatów zamówiony przez internet. Zamówić możesz także maskotkę albo czekoladki - to wszystko bez wychodzenia z domu. Spraw radość swoim bliskim.

  Data dodania: 21 09 2013 szczegóły wpisu
 • Imiona dla dzieci

  Imiona dla dzieci

  Na stronie znajdziesz najbardziej znane imiona wraz z ich charakterystyką. Jeśli szukasz imienia dla swojego dziecka tutaj dowiesz się jakie są jego cechy osobowości, skąd się wzięło imię i jaka jest jego historia. Dzięki analizie imion wybierzesz takie imię dla swojej pociechy, które według ciebie będzie do niej pasować najbardziej. Dzięki interpretacji własnego imienia dowiesz się również więcej na temat siebie i swoich atrybutów.

  Data dodania: 20 08 2013 szczegóły wpisu
 • Imiona znaczenie

  Imiona znaczenie

  Imiona niosą w sobie tak wiele ukrytych znaczeń związanych z ich tradycją i pochodzeniem i używaniem. Niektóre wywodzą się z greki, z łaciny, hebrajskiego; można też spotkać wiele egzotycznych form, które przywędrowały do Polski z różnych stron świata. Mają one niewątpliwie wpływ na ludzi noszących je, na ich charakter i wybory życiowe. Warto dowiedzieć się co ukrywa się pod imieniem, które chcemy nadać dziecku. Księga imion oferuje szeroki wachlarz imion, które pomogą w wyborze imion dla chłopca i dla dziewczynki. Zagłęb się w fascynującą wiedzę i odkrywaj znaczenie imion razem z serwisem Imiona-Znaczenie.vixo.pl

  Data dodania: 17 07 2012 szczegóły wpisu
 • Znaczenie imion

  Znaczenie imion

  Prezentowana strona Profetis.pl to szczególne miejsce, gdzie będziesz mógł poznać własne ja – swoje imię. Jak powszechnie wierzono, imiona nadawane podczas chrztu determinują nasze zachowania, czyny czy osobowość. W prezentowanym serwisie dowiesz się nie tylko o genezie Twojego oraz imienia, ale także o datach imienin, świętym patronie oraz odmianach imion w innych językach. Z pewnością zainteresuje Cię szczęśliwa cyfra, która jest Ci przypisana oraz kolor zapewniający pomyślność. Kolejnym ciekawym dodatkiem serwisu są przysłowia związane z danym imieniem czy sylwetki znanych osobistości noszące prezentowane imiona. Odkryj znaczenie swojego imienia już dziś!

  Data dodania: 25 10 2011 szczegóły wpisu
 • Zdrobnienia imion

  Zdrobnienia imion

  Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki sieci masz możliwość sprawdzenia jakie cechy temperamentu, zachowania są przypisane do Twojego imienia? Otóż w internecie jest dosyć dużo portali poświęconych właśnie imionom. Na przykład interesuje Cię zdrobnienia imienia Natalia, wchodzisz na serwis internetowy imiona.sennik.biz i dowiadujesz się wszystkiego dosłownie wszystkiego na temat wybranego imienia. Nawet jego pochodzenie nie będzie Ci już obce. Jak się przekonasz, na pewno większość informacji będzie się zgadzać z tym jaka jesteś.

  Tak więc jeszcze dzisiaj sprawdź wspaniałą stronę internetową ze znaczeniami najróżniejszych imion. Na stronie są także zdrobnienia imion jak i interpretacja.

  Data dodania: 28 05 2011 szczegóły wpisu

Imiona - nowa strona:

Adres: