Konsole do gier

 • PS3info.pl - portal dla miłośników konsol do gier

  PS3info.pl - portal dla miłośników konsol do gier

  Serdecznie zapraszamy entuzjastów gier do naszego nowego serwisu PS3info.pl. Przedstawiamy w nim najnowsze informacje ze świata miłośników konsol Sony PS4 oraz Xbox One. Podajemy parametry techniczne konsol,dobre rady i sztuczki, wyposażenie oraz porównanie ich możliwości. Chętnych do zakupu tanich konsoli Sony i Xbox, padów bezprzewodowych, najnowszych gier, czujników Kinect oraz Sony Move zapraszamy do naszego sklepu internetowego z grami na tanie zakupy. Nie zapominamy także o właścicielach konsol Sony Playstation3 oraz Xbox 360, a także dostępnych na każdym kroku aktualnie tabletów i smartfonów. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2015 szczegóły wpisu
 • www.play.station4.pl

  www.play.station4.pl

  PlayStation 4 to strona internetowa, która została w całości poświęcona najnowszemu wynalazkowi, który został zaprezentowany po raz pierwszy w Nowym Jorku w tym roku. Konsola do gier PS4 pojawi się w Europie 29 listopada, ale już dzisiaj warto wiedzieć więcej na jej temat. Na stronie dowiedzieć się można wielu przydatnych informacji, znaleźć aktualności na temat nowego urządzenia. Przejrzeć można praktycznie wszystkie wpisy, bo strona prowadzona jest w formie bloga. Dowiedz się więcej o PS4!

  Data dodania: 02 09 2013 szczegóły wpisu
 • Pad Portal

  Pad Portal

  Pad Portal to najlepszy serwis poświęcony miłośnikom konsolowej rozrywki. Znajdziecie u nas recenzje, zapowiedzi, newsy, poradniki, wywiady, felietony, kąciki tematyczne, Pad.TV i wiele więcej. Poruszamy różne tematy również te bezpośrednio związane z branżą konsolową. Prezentujemy Wam materiały z największych branżowych targów. Już dziś włącz się do gry! Pad Portal czeka na Was. Wejdź, a nie pożałujesz!

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Serwis konsol

  Serwis konsol

  Firma „serwis-konsol.com”  została zbudowana na rzetelnych wartościach, ukierunkowana na potrzeby drugiego człowieka. Jest to baza do budowania dojrzałej kultury organizacyjnej, będącej warunkiem efektywnego działania. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej naprawie konsol wideo. Nasza działalność koncentruje się na sprzedaży i serwisie konsol, akcesoriów do gier. Oferujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt o niezwykłej jakości, po bardzo atrakcyjnych cenach. Opieka naszego serwisu przeszkolonego przez dostawców zapewnia długą i bezawaryjną pracę naprawianych urządzeń. Jesteśmy Partnerem Handlowym i Serwisowym renomowanych producentów: Sony, Microsoft, Nintendo, 4gamers, dreamGear, Nyko, Nitho. Nasza historia a przede wszystkim sukcesywny, stały rozwój na tak konkurencyjnym rynku jest dobrą rekomendacją dla naszych klientów, ponieważ daje pewność i gwarancję wykonania rzetelnej naprawy. Cały czas poszerzamy naszą ofertę wprowadzając najnowsze technologie.Największym atutem naszej Firmy są wyjątkowi Pracownicy, ich doświadczenie i nieustannie podnoszone kwalifikacje zapewniają zadowolenie ze współpracy z Nami. Szanowni Państwo, niezmiennie od sześciu lat serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 19 05 2012 szczegóły wpisu
 • PlayStation Portable Poland

  PlayStation Portable Poland

  PSPoland - największa polska strona poświęcona konsoli PlayStation Portable oraz PlayStation Vita. Macie okazję poznać wszystkie sekrety PSP i PS Vita oraz wiele rzeczy, o których wcześniej mogliście nie mieć pojęcia! Znajdziecie tutaj wiele informacji o samym PSP oraz PlayStation Vita, jak i opisów i modyfikacji, dzięki którym użytkowanie PlayStation Portable może stać się jeszcze przyjemniejsze!

  Data dodania: 01 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Konsole do gier - nowa strona:

Adres: