Lotnictwo

 • Drony

  Drony

  By wznieś się w powietrze oraz zobaczyć rzeczywistość z innej perspektywy, warto zastanowić się nad kupnem drona. Do wyboru mamy kilka modeli, np. octocoptery, wielownirnikowce, hexacoptery, bądź quadroceptery. Przed zakupem, warto jeszcze zorientować się jakie zalety posiadają poszczególne modele, różniące się na przykład ilością ramion. Quadrocopter posiada cztery takie ramiona, a na każdym z nich zamontowany jest silnik.

  Data dodania: 14 12 2016 szczegóły wpisu
 • Forum o dronach

  Forum o dronach

  Portal droneclub.pl to forum skonstruowane specjalnie dla wszystkich, którzy latają dronami lub się nimi interesują. Na stronie opublikowana jest mapka z miejscami, gdzie wolno latać dronami. Stworzyliśmy też dział z drobnymi ogłoszeniami. Forum posiada działy związane z prawem lotniczym, pojedynczymi modelami dronów. Użytkownicy mogą znaleźć w tym miejscu wiele wskazówek technicznych i podzielić się własną wiedzą na temat dronów z innymi. Nie brakuje dodatkowo dyskusji powiązanych z kwestiami prawa lotniczego, terminów interesujących imprez oraz wydarzeń powiązanych z dronami. Ponadto użytkownicy forum zamieszczają zdjęcia oraz filmy wykonane w powietrzu.

  Data dodania: 16 10 2015 szczegóły wpisu
 • Testy LKE Symulator LKE pytania na licencje pilota - www.lke.boruh.com.pl

  Testy LKE Symulator LKE pytania na licencje pilota - www.lke.boruh.com.pl

  www.lke.boruh.com.pl zawiera opracowania testów LKE oraz UKE opublikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Strona ta zawiera komplet materiałów i testów lke dla kandydatów na pilotów: samolotwych [PPL(A)], szybowcowych [PL(G)], balonowych [PL(FB)], ultralekkich [UAP], paralotniarzy [PP], skoczków spadochronowych [PJ] Baza pytań jest w pełni zgodna z oficjalnymi źródłami i wzbogacona o materiały teoretyczne i komentarze niezbędne do prawidłowego przygotowania się do testów.

  Data dodania: 04 08 2011 szczegóły wpisu
 • Historia polskiego lotnictwa

  Historia polskiego lotnictwa

  Jeśli jesteś pasjonatem historii to ten serwis jest idealnym miejscem właśnie dla Ciebie. W portalu znajdziecie Państwo informacje na temat bogatej historii polskiego lotnictwa, o której warto wiedzieć. Różne ciekawostki, fakty o polskich pilotach, czy tez o pierwszych lotach. Dowiesz się także jak były konstruowane samoloty, a także o udziale naszych sił powietrznych uczestniczących w I i II Wojnie Światowej. Zapraszamy pasjonatów historii.

  Data dodania: 18 05 2011 szczegóły wpisu
 • AIRFIGHTERS.PL Aviation Portal

  AIRFIGHTERS.PL Aviation Portal

  AIRFIGHTERS.PL - Aviation Portal - Portal o lotnictwie wojskowym, reportaże z pokazów lotniczych (Air Show), ćwiczeń wojsk lotniczych ZLOT 2010 Poznań Krzesiny, salonów lotniczych Paris Air Show - Le Bourget, ILA Berlin Air Show, opisy i budowa konstrukcji lotniczych: F-16 Jastrząb F-16 Jastrząb, AH-1W Super Cobra, Mi-24,samoloty bojowe: MiG-29, TS-11 ISKRA; śmigłowce bojowe: AH-64D Apache / Longbow Apache; zespoły karobacyjne Frecce Tricolori Frecce Tricolori], Zespoł Akrobacyjny Biało Czerowne ISKRY, Red Arrows, fotogaleria

  Data dodania: 16 02 2011 szczegóły wpisu

Lotnictwo - nowa strona:

Adres: