Modelarstwo

 • MODEL-MAKING WASŁOWICZ SP.J. odbiorniki modelarskie

  MODEL-MAKING WASŁOWICZ SP.J. odbiorniki modelarskie

  Z przyczyny dynamicznej działalności świetnego polskiego przedsiębiorstwa MODEL MAKING, na obszarze naszego kraju zaczyna odradzać się prąd modelarski. Przygotowujemy modele lotnicze w przeróżnych wzorach oraz stopniach trudności, przystosowane do Państwa podmiotowego zapotrzebowania. Zamówienia naszych modeli bądź koniecznego oprzyrządowania tworzyć można dla Państwa komfortu swobodnie - telefonicznie czy też z udziałem naszego świetnie urządzonego sklepu internetowego, telefaksem a nawet pocztą. Z kompletną propozycją przystępnych modeli lotniczych, farb i narzędzi tudzież silników albo innych szczegółów zapoznać się można poprzez stronę www firmy MODEL MAKING.

  Data dodania: 11 09 2013 szczegóły wpisu
 • Wielkie roboty

  Wielkie roboty

  Zapraszamy na Polski Serwis Gundam! Znajdziesz tutaj recenzje, opinie i dyskusje na temat popularnej serii Anime, której odyseja rozpoczęła się w 1979 roku i trwa do tej pory! Na www.ms Gundam.pl również zapoznasz się ze słynnymi modelami Gunpla, znajdziesz porady jak i czym je składać, a także galerie gotowych modeli wykonane przez naszych użytkowników. Oprócz samego Gundama mamy rozwijający się dział poświęcony Macrossowi i innych serii zarówno Super jak i Real Robots. To jedyne takie miejsce w Polskim Internecie!

  Data dodania: 19 01 2013 szczegóły wpisu
 • Blog modelarski modelarstwo modelarskie

  Blog modelarski modelarstwo modelarskie

  Blog modelarski traktujący tematykę modelarstwa kolejowego i modelarstwa plastikowego kompleksowo. Każdy po akceptacji administratora może zamieścić swoje informacje na blogu. Na tym blogu znajdziesz informacje o organizowanych wystawach i targach modelarskich, nowości z rynku modelarskiego, historię najciekawszych modeli i producentów. Blog jest dla wszystkich amatorów i profesjonalistów modelarstwa.

  Data dodania: 25 01 2012 szczegóły wpisu
 • RCT - składanie modeli z gazetek

  RCT - składanie modeli z gazetek

  Modele z gazetek Hachette - Czarna Perła, Radiocontrol Tuning, Bismarck; De Agostini - iDroid, Santisima Trinidad i inne. Akcesoria, budowanie, postępy i rozwiązywanie problemów. Sprzedaż i kupno brakujących numerów. Tuning i naprawa pojazdów zdalnie sterowanych. Wymiana opinii i doświadczeń. Opracowanie wydanych numerów. Informacje o wydawnictwach i historie korespondencji - odpowiedzi na pytania. Najczęściej zadawane pytanie.

  Najpopularniejsze kolekcje:
  Czarna Perła - Piraci z Karaibów - Kolekcja Hachette
  Radiocontrol Tuning - Kolekcja Hachette
  Bismarck - Kolekcja Hachette

  Data dodania: 10 01 2012 szczegóły wpisu
 • Helikoptery RC

  Helikoptery RC

  Przedstawiony tu serwis www.zdalniesterowane.com stworzony został specjalnie z myślą o osobach, dla których różnego rodzaju modele RC to coś znacznie więcej niż tylko zwykłe, zdalnie sterowane zabawki - to prawdziwa miłość ich życia. Serwis udostępnia bardzo dużo praktycznych informacji na różny sposób dotyczące tej tematyki, a oprócz tego również i wiele wartościowych poradników, które bez wątpienia mogą posłużyć jako świetne źródło wiedzy nawet dla osób, które wiedzą o modelach RC już naprawdę bardzo wiele. Dzięki często dokonywanym aktualizacjom jak najbardziej warto jest zaglądać tutaj przy każdej możliwej okazji, aby zabawki takie jak samochody RC wyjawiły nam wszystkie swoje największe sekrety, dzięki czemu będziemy mogli poznać jak najwięcej ich tajników - dzięki tak szerokim i zróżnicowanym informacjom bez problemu możemy w pełni samodzielnie nauczyć się, na czym rzeczywiście polega zabawa z modelami RC.

  Data dodania: 27 05 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Modelarstwo - nowa strona:

Adres: