Organizacja czasu wolnego

 • Superiq.pl

  Superiq.pl

  Przedstawiamy Państwu firmę IQ Studio z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się organizacją półkolonii i urodzin. U nas zabawa idzie zawsze w parze z nauką. Oferujemy robotykę, matematykę oraz eksperymenty. Posiadamy bawialnię z dwupoziomową konstrukcją. Organizujemy również kursy z robotyki, matematyki i laboratorium. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 03 2018 szczegóły wpisu
 • Dron Show Rzeszów

  Dron Show Rzeszów

  Każdy kogo choć trochę interesuje innowacyjne lotnictwo będzie miał okazję do poszerzenia swojej wiedzy 11 października, o godz. 10 w Rzeszowie. To właśnie wtedy odbędzie się Dron Show Rzeszów, pierwsza tego typu impreza plenerowa na Podkarpaciu, popularyzująca systemy bezzałogowe.

  Celem tego wydarzenia jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej mającej wpływ na bezpieczeństwo lotów statków bezzałogowych. Impreza ta stwarza idealne warunki do poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej z zakresu nowych technologii stosowanych w lotnictwie, jak również z chemii i fizyki. Dzięki pokazom i wyścigom dronów będzie można uzupełnić swoją wiedzę praktyczną. Organizowane tego dnia konkursy są idealną do uporządkowania i utrwalenia zdobytych tego dnia informacji.

  Dron Show Rzeszów to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu, nie tylko dla ludzi związanych na co dzień z lotnictwem, ale również dla wszystkich miłośników systemów bezzałogowych oraz ciekawskich, którzy chcą zobaczyć je w „akcji”.

  Data dodania: 08 09 2015 szczegóły wpisu
 • Atrakcje

  Atrakcje

  Funkcjonowanie portalu online Week4U.pl opiera się na prezentowaniu ofert firm zajmujących się organizowaniem aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. W portalu odszukać można wiele interesujących usług, w tym na przykład takich, jak paintball, korty tenisowe, albo też sporty wodne. W katalogu umieszczono wiele sportów wodnych, takich jak na przykład karnety na basenach i w Aquaparkach, jednakże bardziej wymagający klienci mogą też skorzystać między innymi ze spływów kajakowych. Firmy prezentujące różne usługi posiadają w portalu swoje wizytówki, użytkownicy mogą też umieszczać komentarze o przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 17 05 2014 szczegóły wpisu
 • Jak to robić

  Jak to robić

  Jakim sposobem wykonywać różne rzeczy prędko, bez trudności a także dobrze? Portal JakToRobić przedstawia wiele użytecznych tekstów za pośrednictwem których dowiesz się jak robić różne przedsięwzięcia, o zrobieniu których raczej nie rozmyślałeś jeszcze wczoraj. Wskazówki w kuchni, sportowe, a nawet - finansowe! Sympatycznie dopingujemy każdego odwiedzającego do spojrzenia wgłąb opisywanego serwisu.

  Data dodania: 18 09 2013 szczegóły wpisu
 • Czas wolny

  Czas wolny

  Na tym portalu wyszukasz pomysły oraz rodzinne zabawy. Zobacz jak spędzanie czasu wolnego z rodzina może być szczęśliwe i przydatne dla Ciebie i twojego dziecka. W naszym serwisie znajdziesz również bazę danych filmów dla dzieci, które z pewością się spodobają, jak również interesujące książki, które bawią i uczą Twoje dziecko. Sprawdź jakie zabawy będą najlepsze dla twojej pociechy, które pozwolą mu się dobrze i poprawnie rozwijać. Dzięki wyszukiwarce, możesz precyzyjnie wyszukać odpowiednią literaturę, zabawy dla was, gry które będą uczyć i rozwijać umysł dziecka, filmy które wpłyną na jego wrażliwość i wiele wiele innych.

  Data dodania: 20 05 2013 szczegóły wpisu
 • CzasWolny.net – zarządzanie czasem oraz jego aktywne spędzanie

  CzasWolny.net – zarządzanie czasem oraz jego aktywne spędzanie

  Prezentujemy w sposoby na poprawę organizacji własnego czasu, sposoby pozyskania go i staramy się zwracać uwagę na to, co jest naprawdę ważne w życiu.
  Opisujemy książki, dostępne na rynku kalendarze i organizery oraz wszystkie inne, przydatne przy zarządzaniu czasem, narzędzia.
  Piszemy o miejscach wartych odwiedzenia i naszych sposobach aktywnego wypoczynku.
  Przedstawiamy nasze spostrzeżenia dotyczące czasu. I sami się uczymy jeszcze lepiej wykorzystywać każdą chwilę, którą dysponujemy.

  Data dodania: 11 03 2013 szczegóły wpisu
 • Zarządzanie czasem

  Zarządzanie czasem

  Co to jest czas? Jak dysponować czasem, aby go nie zabrakło? Kiedy ostatni raz temu zdawałeś sobie sprawę ze znaczenia czasu? A wiesz, co jest interesujące w samym definicji czasu? To, że absolutnie nie daje się on kontrolować. Czas jest wielki i potężny, a na przeciw niego człowiek, słaby i kruchy. Człowiek ten sam, mocarny, który ujarzmił rzeki i morza, sięgnął do gwiazd na tle czasu jest tylko małym robaczkiem. Dowiedz się więcej na temat, swoich możliwości. Jest pewien sposób na odpowiednie zarządzanie naszymi 24 godzinami, tak abyśmy zawsze ze wszystkim zdążyli. Te i inne ciekawostki, porady, przemyślenia znajdziesz na naszej stronie serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
 • Majsterkowanie - satysfakcja pełną gębą

  Majsterkowanie - satysfakcja pełną gębą

  Jeżeli lubisz czasem pomajsterkować, ale skończyły Ci się już pomysły, moja strona Ci pomoże. Na witrynie znajdziesz wiele poradników, tutoriali, pomysłów i porad dotyczący twojego hobby. Strona posiada rozbudowane forum i miłych użytkowników. Jeśli natomiast nie lubisz majsterkować, znajdziesz tu jeszcze wiele działów, które na pewno przypadną Ci do gustu, takie jak survival, czy prace domowe. Codziennie nowe porady i tematy na forum gwarantują zabawę bez nudy. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 28 08 2012 szczegóły wpisu
 • Poradniki

  Poradniki

  Wielu z nas zastanawia się nad tym w jaki sposób można uprościć sobie codzienne życie i obowiązki. Jednym ze źródeł, w których to możemy znaleźć takie rozwiązania jest internet - to tutaj ludzie opisują przeróżne metody i systemy zagospodarowania czasem, naprawy lodówek, udrażniania rur itp. Jednym z serwisów, na których to można znaleźć tego typu rozwiązania jest serwis informacyjny wpisuj.com.pl. Każdy z nas może tu zarówno udzielić rad innym czytelnikom, jak również samemu skorzystać z rozwiązań innych. Odwiedzaj systematycznie naszą stronę, a z pewnością przyniesie Ci to sporo korzyści.

  Data dodania: 11 06 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Organizacja czasu wolnego - nowa strona:

Adres: