Organizacja czasu wolnego

 • Dron Show Rzeszów

  Dron Show Rzeszów

  Każdy kogo choć trochę interesuje innowacyjne lotnictwo będzie miał okazję do poszerzenia swojej wiedzy 11 października, o godz. 10 w Rzeszowie. To właśnie wtedy odbędzie się Dron Show Rzeszów, pierwsza tego typu impreza plenerowa na Podkarpaciu, popularyzująca systemy bezzałogowe.

  Celem tego wydarzenia jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej mającej wpływ na bezpieczeństwo lotów statków bezzałogowych. Impreza ta stwarza idealne warunki do poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej z zakresu nowych technologii stosowanych w lotnictwie, jak również z chemii i fizyki. Dzięki pokazom i wyścigom dronów będzie można uzupełnić swoją wiedzę praktyczną. Organizowane tego dnia konkursy są idealną do uporządkowania i utrwalenia zdobytych tego dnia informacji.

  Dron Show Rzeszów to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu, nie tylko dla ludzi związanych na co dzień z lotnictwem, ale również dla wszystkich miłośników systemów bezzałogowych oraz ciekawskich, którzy chcą zobaczyć je w „akcji”.

  Data dodania: 08 09 2015 szczegóły wpisu
 • Atrakcje

  Atrakcje

  Funkcjonowanie portalu online Week4U.pl opiera się na prezentowaniu ofert firm zajmujących się organizowaniem aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. W portalu odszukać można wiele interesujących usług, w tym na przykład takich, jak paintball, korty tenisowe, albo też sporty wodne. W katalogu umieszczono wiele sportów wodnych, takich jak na przykład karnety na basenach i w Aquaparkach, jednakże bardziej wymagający klienci mogą też skorzystać między innymi ze spływów kajakowych. Firmy prezentujące różne usługi posiadają w portalu swoje wizytówki, użytkownicy mogą też umieszczać komentarze o przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 17 05 2014 szczegóły wpisu
 • Jak to robić

  Jak to robić

  Jakim sposobem wykonywać różne rzeczy prędko, bez trudności a także dobrze? Portal JakToRobić przedstawia wiele użytecznych tekstów za pośrednictwem których dowiesz się jak robić różne przedsięwzięcia, o zrobieniu których raczej nie rozmyślałeś jeszcze wczoraj. Wskazówki w kuchni, sportowe, a nawet - finansowe! Sympatycznie dopingujemy każdego odwiedzającego do spojrzenia wgłąb opisywanego serwisu.

  Data dodania: 18 09 2013 szczegóły wpisu
 • Czas wolny

  Czas wolny

  Na tym portalu wyszukasz pomysły oraz rodzinne zabawy. Zobacz jak spędzanie czasu wolnego z rodzina może być szczęśliwe i przydatne dla Ciebie i twojego dziecka. W naszym serwisie znajdziesz również bazę danych filmów dla dzieci, które z pewością się spodobają, jak również interesujące książki, które bawią i uczą Twoje dziecko. Sprawdź jakie zabawy będą najlepsze dla twojej pociechy, które pozwolą mu się dobrze i poprawnie rozwijać. Dzięki wyszukiwarce, możesz precyzyjnie wyszukać odpowiednią literaturę, zabawy dla was, gry które będą uczyć i rozwijać umysł dziecka, filmy które wpłyną na jego wrażliwość i wiele wiele innych.

  Data dodania: 20 05 2013 szczegóły wpisu
 • CzasWolny.net – zarządzanie czasem oraz jego aktywne spędzanie

  CzasWolny.net – zarządzanie czasem oraz jego aktywne spędzanie

  Prezentujemy w sposoby na poprawę organizacji własnego czasu, sposoby pozyskania go i staramy się zwracać uwagę na to, co jest naprawdę ważne w życiu.
  Opisujemy książki, dostępne na rynku kalendarze i organizery oraz wszystkie inne, przydatne przy zarządzaniu czasem, narzędzia.
  Piszemy o miejscach wartych odwiedzenia i naszych sposobach aktywnego wypoczynku.
  Przedstawiamy nasze spostrzeżenia dotyczące czasu. I sami się uczymy jeszcze lepiej wykorzystywać każdą chwilę, którą dysponujemy.

  Data dodania: 11 03 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Organizacja czasu wolnego - nowa strona:

Adres: