Prace ręczne

 • Zainspirujemy.pl - kobiece inspiracje przepisy

  Zainspirujemy.pl - kobiece inspiracje przepisy

  Wyjątkowy serwis dla ludzi pomysłowych i lubiących odpowiedni fason, znajdujące się tutaj materiały staną się weną w przeróżnych dziedzinach. Przykłady robiących niesamowite wrażenie tatuaży ale też najbardziej wyszukane i niebanalne aranżacje wnętrz. Pod adresem zainspirujemy.pl znajdziesz miejsce, do którego chętnie będziesz zaglądać, bowiem wyhaczyć można niezwykłe zdjęcia, które w prosty sposób możesz zamieścić na portalach społecznościowych.

  Data dodania: 04 12 2015 szczegóły wpisu
 • Odlewy gipsowe krok po kroku

  Odlewy gipsowe krok po kroku

  Zobacz jakie wspaniałe rzeczy możesz tworzyć z tego wdzięcznego materiału. Na stronie pokazuję jak odlać przedmioty w formach i w jaki sposób zalewać je w wysokiej temperaturze. Cała wiedza zawarta na mojej stronie jest przetestowana w praktyce. Od niedawna odlewy z gipsu stały się moją życiową pasją i teraz nie jestem w stanie robić nic innego. Ze zdjęć w naszym poradniku nauczysz się jak wygodnie i prosto odlać interesujące Cię figury. Cała wiedza która jest na tej stronie przetestowana została w praktyce. Znajdziesz tu wszystkie rzeczy potrzebne do zrobienia udanego odlewu z gipsu.

  Data dodania: 26 04 2014 szczegóły wpisu
 • Twój portal o hafcie krzyżykowym - Bozena321

  Twój portal o hafcie krzyżykowym - Bozena321

  Portal o hafcie krzyżykowym, połączony z blogiem. Blog to informacje o haftowaniu, gotowaniu i dekorowaniu, wszystko co ważne w domu. Opisy impresjonistów, ich dzieł, np.: Van Gogh, Claude Monet. Na stronie znajdują się także opisy technik haftu, wykonywania dekoracji, przepisy na dania, ciasta. Zapraszam do zapisania się newslettera, będziesz na bieżąco! To nic nie kosztuje. Skontaktuj się ze mną i przekaż swoje uwagi i spostrzeżenia: kontakt@bozena321.pl

  Data dodania: 08 01 2013 szczegóły wpisu
 • Obrazkowy kurs robienia na drutach

  Obrazkowy kurs robienia na drutach

  Marzysz o wyjątkowym swetrze, szaliku czy czapce? A może serwecie, topie spódnicy wykonanych na szydełku? Spełniaj sama swoje marzenia z naszymi obrazkowymi kursami. Nauczymy Cię robić na drutach i szydełku, z nami poznasz tajniki decoupeage-u, filcowania, haftu i wielu innych technik. Z nami stworzysz proste i bardzo wyszukane rzeczy od podstaw. Do tego wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy Cię we wspólna podróż do świata robótek ręcznych.

  Data dodania: 10 06 2012 szczegóły wpisu
 • Frywolitki

  Frywolitki

  Niepowtarzalne miejsce dla wszystkich fanów frywolitkę. Pasujące zarówno dla nowych jak i praktykujących koronczarek. Zawiera skuteczne instrukcje, wzory rysunkowe i instruktaże, zestawienie klasycznych technik. Wspaniale zobrazowane wpisy określają w prosty sposób zawartość. Dzięki tej stronie nauczysz się tworzenia małych cudeniek z nici. Własnoręcznie stworzona biżuteria urzeknie twoją rodzinę i przyjaciół. Frywolitka może też być niepowtarzalnym darem zarówno dla młodych jak i starszych kobiet przywołując bogate tradycje jakie ma ta technika.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu
 • Wzory na robótki ręczne

  Wzory na robótki ręczne

  Siedzę na kanapie, a moje robótki na drutach umożliwiają ciepło spędzać czas. Leniwie bez pośpiechu. Pies z kulawą nogą mnie nie ściga, z nikim nie muszę stawać w szranki. Druty, włóczka, ja i fajowy pomysł do wydziergania. Kto by tak nie chciał prawda? A wszak można. Nieskomplikowanie nauczyć się podstawowych i zaawansowanych technik robienia na drutach czy szydełkowania. Choćby w przedstawianym serwisie możesz odkryć wielu zapaleńców, którzy wesprą na duchu i doradzą. Jest sporo darmowych opisów do pobrania ze zniewalającymi rzeczami do wydziergania. Nic tylko to robić. Włóczka dostępna w sklepach na miejscu, a jak takich brakuje to poszukaj w internecie. Zamawiasz i po chwili masz swoją wybraną nitkę. Nie ma co poszukiwać wykrętów. Kto chce to działa, kto nie chce działać to szuka wymówek.

  Data dodania: 21 12 2011 szczegóły wpisu

Prace ręczne - nowa strona:

Adres: