Rowery

 • Rower dla niepełnosprawnych

  Rower dla niepełnosprawnych

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości rowerów. W naszej ofercie posiadamy między innymi rowery miejskie. Specjalizujemy się w dostarczaniu na polskim rynku rowerów, które idealnie nadają się dla osób starszych, rowerów dla osób niepełnosprawnych oraz rowerów rehabilitacyjnych dla osób z różnego typu upośledzeniami. Nasze rowery posiadają bezpieczną oraz stabilną konstrukcję. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 20 08 2013 szczegóły wpisu
 • Sprzęt rowerowy

  Sprzęt rowerowy

  Rowerowcy.pl to serwis internetowy, na którym można znaleźć dużo porad dotyczących rowerów każdego rodzaju. Pomożemy ci przy selekcji właściwego modelu roweru, który będzie spełniał wszystkie twoje oczekiwania. Możesz u nas sprawdzić rankingi rowerów, nowości takich marek jak m.in. Kross czy Giant. Także publikujemy porady dotyczące eksploatacji roweru, doboru odpowiedniego osprzętu. Wejdź do nas i sprawdź już teraz!

  Data dodania: 02 08 2013 szczegóły wpisu
 • Historia roweru

  Historia roweru

  Każdy wie czym jest rower, tymczasem czy ktokolwiek potrafi w tym momencie opowiedzieć, jaka jest przeszłość roweru? Przypuszczalnie nie jest to najistotniejsze, niemniej jednak masę ludzi nie wie dodatkowo, jakie istnieją zyski z jazdy na rowerze. Istnieje ich naprawdę wiele. Na opisywanym blogu odnajdziecie te, a także mnóstwo pozostałych wiadomości powiązanych z rowerami. Przedstawiany jest tu znaczenie jazdy rowerem na nasze humor, spalanie tkanki tłuszczowej, zdrowie, zwiększenie muskułów i również pozostałe pożądane aspekty samej jazdy. Na pewno znajdziesz w tym miejscu nieco dla siebie i dowiesz się wielu interesujących spraw.

  Data dodania: 14 09 2012 szczegóły wpisu
 • Ostrekola.pl - Polskie forum ostrego koła

  Ostrekola.pl - Polskie forum ostrego koła

  Polskie forum o ostrym kole, single speed, bike polo, kurierach oraz alleycatach i waszych rowerach ostrokołowych. Rozmowy, dyskusje i porady techniczne, jak zbudować ostre koło oraz jak na nim jeździć. Zapraszamy do dyskusji! Jeśli chcesz poznać osoby związane z ostrym kołem, dostać zniżki w sklepach, brać udział w imprezach oraz tworzyć największe Polskie forum o ostrym kole zapraszamy do naszej strony!

  Data dodania: 07 06 2012 szczegóły wpisu
 • Rower – ciekawe informacje o rowerze których nie znasz

  Rower – ciekawe informacje o rowerze których nie znasz

  Zdrowy tryb życia jest dzisiaj koniecznością. Jednym ze sposobów jego realizacji jest zaprzyjaźnienie się z rowerem. Zamieszczamy w serwisie znane i nieznane informacje o rowerach, ich sposobie używania, zasadach bezpiecznego poruszania po drogach i ścieżkach rowerowych. Na stronie możesz znaleźć informację o rowerze o których nigdy nie słyszałeś, a mogą okazać się przydatne w rowerowej przygodzie.

  Data dodania: 05 06 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rowery - nowa strona:

Adres: