Rysunki, ilustracje

 • Strongmen Gallery

  Strongmen Gallery

  Na stronie są zamieszczone moje rysunki i obrazki stworzone techniką "digital art". Rysuję hobbystycznie korzystając ze zdjęć znalezionych w internecie bądź prasie. Posługuję się kredkami, ołówkami, rzadziej tabletem graficznym. W mojej galerii znajdują się portrety siłaczy, bokserów, ciężarowców, aktorów i policjantów. Staram się szukać w otaczającym świecie echa dawnych mitów, baśni,opowieści i legend o bogach i herosach.

  Data dodania: 27 11 2014 szczegóły wpisu
 • Crea Szkoła

  Crea Szkoła

  Jeśli intryguje Państwa kurs rysunku lub kurs malarstwa, uprzejmie zapraszamy do naszej siedziby. Oferujemy wielorakie kursy, w oparciu o elastyczny grafik i Państwa zainteresowanie. Istniejemy przekonani, iż to oczywiście nasze zdolności i własna pasja zwerbuje Was do naszej szkoły. Na kursie dowiecie się Państwo, w jaki sposób poprawnie wykorzystywać swój potencjał, jak operować światłocieniem a także, w jaki sposób tworzyć najrozmaitsze dzieła. Jeżeli ledwie czują Państwo chęć przemiany swojego życia i nabycia oryginalnych kompetencji, zapraszamy do lokalnej szkoły.

  Data dodania: 08 10 2014 szczegóły wpisu
 • Rysunki - Karykatury

  Rysunki - Karykatury

  Chcesz dowiedzieć się dlaczego karykatura ze zdjęcia potrafi spełniać marzenia? Chcesz obejrzeć niebanalne pełne humoru rysunki satyryczne? Chcesz zobaczyć zabawne. Zafunduj sobie dawkę humoru, wejdź na stronę już teraz, a potem uśmiechaj się do każdego przez resztę dnia. Podziel się linkiem do strony ze znajomymi by zarażać humorem inne osoby bo śmiech to samo zdrowie.

  Data dodania: 03 02 2014 szczegóły wpisu
 • Craft Art. Centrum rzemiosła i rękodzieła artystycznego

  Craft Art. Centrum rzemiosła i rękodzieła artystycznego

  Akademia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia prowadzi zajęcia, jakie są kierowane do pracowników placówek kulturalno-edukacyjnych, zakładów rehabilitacji zajęciowej, nauczycieli, studentów oraz bezrobotnych. Nasze usługi świadczymy dla osób, jakie chcą rozszerzyć swoją wiedzę bądź uzyskać umiejętności potrzebne do podwyższenia lub zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych z zakresu edukacji artystycznej, w tym rzemiosła i rękodzieła artystycznego. mamy autorski system szkoleń, który zapewnia nam przekazywanie wiedzy słuchaczom indywidualnym jak i grupą zorganizowanym. Więcej informacji na temat naszych warsztatów artystycznych pod adresem internetowym.

  Data dodania: 03 10 2013 szczegóły wpisu
 • Karykatury

  Karykatury

  Studio portretowe Ireneusz Bieliński oferuje usługi obejmujące między innymi tworzenie karykatur na zamówienie. Właściciel studia posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w działalności malarskiej związanej zwłaszcza z portretami. Studio świadczy usługi na imprezach okolicznościowych, takich jak wesela, osiemnastki oraz na innego rodzaju eventach, jak na przykład spotkania firmowe. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mej strony internetowej, spotkania ze mną i skorzystania z oferowanych usług.

  Data dodania: 21 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rysunki, ilustracje - nowa strona:

Adres: