Sport

 • Strzelnica Kraków – Cracow Shooting Academy

  Strzelnica Kraków – Cracow Shooting Academy

  Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoją pasję strzelecką? Pragniesz szkolić się pośród ludzi zafascynowanych bronią palną tak samo jak ty? Zależy ci na dostępie do różnorodnego sprzętu strzeleckiego oraz na zajęciach na w pełni wyposażonej strzelnicy?
  Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! Cracow Shooting Academy to miejsce stworzone specjalnie dla ciebie. Trenując z nami będziesz mógł szkolić się pod okiem prawdziwych ekspertów w dziedzinie strzelectwa. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • survival

  survival

  Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. zaprasza do sklepu internetowego https://wphmilitaria.pl/ Szeroki wybór militariów dostępny jest także w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Daniłowiczowskiej. Zajmujemy się sprzedażą oraz szyciem mundurów wojskowych, taktycznych i dla wszelkich służb mundurowych. W naszym sklepie kupisz wyposażenie taktyczne: noże, latarki, kamizelki taktyczne, ładownice, kabury, śpiwory, karimaty i wszystko to, co na pewno się przyda podczas weekendowych wypadów do lasu!

  Data dodania: 04 09 2018 szczegóły wpisu
 • Beauty-heaven - blog o zumbie

  Beauty-heaven - blog o zumbie

  Z radością możemy zaobserwować, że coraz więcej ludzi (szczególnie młodych) docenia wartość sportu i zaczyna dbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Do bardzo skutecznych metod dbania o kondycję należą bieganie i coraz popularniejsza w Polsce zumba. Bieganie jest najprostszym i najtańszym sportem. Wystarczą chęci, nie potrzeba szczególnych miejsc, bo biegać można wszędzie. Dodatkowo nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt. Odwiedź mój blog o zumbie i zobacz porady dla początkujących, dzięki którym dowiesz się jak uniknąć kontuzji. Zapraszam!

  Data dodania: 31 03 2015 szczegóły wpisu
 • Sport w Telewizji

  Sport w Telewizji

  Serwis prezentuje ofertę polskich kanałów telewizyjnych o profilu sportowym. W tym przewodniku dowiesz się gdzie szukać transmisji z najważniejszych wydarzeń twojej ulubionej dyscypliny sportowej. Strona Sport w Telewizji pomoże Ci przy wyborze platformy satelitarnej, doradzi na jakie kanały zwracać uwagę, a jakie pomijać. Tutaj dowiesz się, która stacja posiada prawa transmisji Ekstraklasy, PlusLigi, lig europejskich czy lig mniej popularnych dyscyplin sportowych jak na przykład tenis stołowy czy hokej na lodzie. Ponadto znajdziesz tu sporo informacji o zagranicznych stacjach sportowych m.in. z Czech i Niemiec.

  Data dodania: 29 10 2011 szczegóły wpisu

Sport - nowa strona:

Adres: