Szachy

 • Szachy.com.pl

  Szachy.com.pl

  Jest to profesjonalny sklep z szachami, który istnieje już wiele lat na rynku. Znajdziesz tu szachy dla każdego, są tu takie typy jak szachy profesjonalne, ogrodowe, zegary szachowe. Zamówienie realizowane jest bardzo szybko, nawet w ciągu 24 godzin. By kupić coś w sklepie rejestracja nie jest wymagana. Towar można zwracać w ramach reklamacji lub bez podania przyczyny i z żądaniem zwrotu należności. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z ofertą sklepu.

  Data dodania: 08 10 2013 szczegóły wpisu
 • Szachy drewniane

  Szachy drewniane

  W sklepie internetowym Szachowo zakupić można najpiękniejsze szachy wykonane ręcznie w drewnie. Prezentujemy unikatowe wyroby rzemieślnicze, które doskonale nadają się także na prezent. Dostępne są u nas między innymi szachy turniejowe, amatorskie, dekoracyjne, turystyczne, szachy dla dzieci, a także szachy dla 3 osób. Zamówić można także gry backgammon i warcaby, w tym w zestawach, stoliki, deski, zegary do szachów, książki szachowe światowych wydawnictw. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 07 2013 szczegóły wpisu
 • Szachy - Progres

  Szachy - Progres

  Firma Progres jest organizatorem szkoleń, które odbywają się w słupskich szkołach. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży, na których uczymy zasad gry w szachy oraz zachęcamy do udziału w turniejach szachowych. Nasza działalność prowadzona jest od 2009 roku i przez ten czas wyszkoliliśmy kilkadziesiąt silnych szachistów, którzy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na naszej witrynie. Uzyskana wiedza powinna pomóc w samodzielnym nauczeniu się gry w szachy.

  Data dodania: 16 03 2013 szczegóły wpisu
 • Turniej szachowy

  Turniej szachowy

  Szachy to gratka dla każdego! Jesteś wyrobionym szachistą a nie ma dla Ciebie współzawodnika? A może chcesz potrenować wśród znawców? Odszukaj gdzie odbywają się najbliższe rozgrywki szachowe! Na naszym serwisie odkryjesz szczegółową mapę. Wyszukiwarka jest tak stworzona, aby trafiać w konkretne wymogi internauty, ogromnym uproszczeniem jest też filtr wyszukiwania dotyczący m.in. kategorii wiekowej na turnieju. Udostępniamy wszelkie informacje, traktujące o miejscu i dacie. Turniej szachowy to absolutnie nadzwyczajne zdarzenie!

  Data dodania: 04 08 2012 szczegóły wpisu

Szachy - nowa strona:

Adres: