Testy

 • Test ile dzieci

  Test ile dzieci

  Jeśli planujesz założenie lub powiększenie swojej rodziny, sprawdź najpierw dzięki naszej stronie, ile dzieci będziesz mieć w przyszłości. Dzięki doświadczeniu i unikalnej metodyce jesteśmy w stanie udzielić Ci błyskawicznej odpowiedzi, pod warunkiem, że odpowiesz precyzyjnie na pewną ilość pytań, jakie wygeneruje dla Ciebie system. Wejdź na naszą stronę i sprawdź, ilu dzieci możesz spodziewać się w przeciągu swojego życia.

  Data dodania: 25 04 2015 szczegóły wpisu
 • Test na inteligencję emocjonalną

  Test na inteligencję emocjonalną

  Rozpoznanie swoich umiejętności oraz zdolności stanowi punkt zainteresowania niejednego człowieka. Jedną z opcji, które nam to umożliwiają jest test inteligencji emocjonalnej. W naszym serwisie internetowym wykonać można testy na inteligencję emocjonalną oraz sprawdzić własne zdolności w tym zakresie. Test EQ to skuteczny i łatwy sposób na określenie możliwości rozumienia własnych odczuć jak i reakcji emocjonalnych osób trzecich. Równocześnie jest to także doskonała zabawa. Dostępne na stronie pytania to środek na poznanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zaledwie kilka przemyślanych odpowiedzi pozwala poznać poziom swojej inteligencji emocjonalnej.

  Data dodania: 25 04 2015 szczegóły wpisu
 • Test na płeć mózgu

  Test na płeć mózgu

  Już w tej chwili możesz dowiedzieć się czy twój mózg jest bardziej męski, czy może bardziej żeński. Jak to sprawdzić? Jest to o wiele prostsze niż może Ci się wydawać. Wystarczy, że uzupełnisz bardzo prosty test dostępny na naszej stronie, dzięki któremu dowiesz się jakiej płci jest twój mózg. Po co ci ta wiedza? Dzięki temu dowiedz się jak dokładnie działa twój mózg i jaki jest sposób Twojego myślenia. Tym samym dowiesz się dużo więcej o sobie. Test jest bardzo prosty i dzięki niemu bardzo szybko można dowiedzieć się całej prawdy o swoim mózgu i jego płci. Serdecznie zapraszamy do rozwiązywania testu.

  Data dodania: 23 02 2015 szczegóły wpisu
 • Alkomat internetowy

  Alkomat internetowy

  Jeżeli nie wiesz, ile alkoholu siedzi w Tobie, możesz to sprawdzić bez używania prawdziwego alkomatu. Nasza strona pozwala na jedynie przy pomocy interneut, oraz ściśle określonych informacji, na określenie tego, ile alkoholu masz jeszcze w organiźmie. Ta informacja może być dla wielu istotna, dlatego postanowiliśmy przygotować w pełni udoskonalone narzędzie, które przy pomocy internetu wykonuje dobrze swoją pracę. Podaj wszystkie dane precyzyjnie i dzięki nim dowiesz sie, kiedy w pełni wytrzeźwiejesz.

  Data dodania: 23 10 2014 szczegóły wpisu
 • Testiq.net.pl - test IQ

  Testiq.net.pl - test IQ

  Nasza strona internetowa została sformowana, tak by pozwolić chętnym na skontrolowanie ich pułapu IQ. IQ, inaczej wskaźnik inteligencji, wielkość, którą odbieramy jako wynik pomiaru psychometrycznego. Test składa się z kilkunastu zagadnień stworzonych nie bez przyczyny. Prowadzimy ranking najwyższych rezultatów, ponadto można zestawić osobisty współczynnik inteligencji z takimi personami jak na przykład Bill Gates, czy też Albert Einstein. Nasz portal oferuje również bez liku ciekawostek, oraz charakterystyczne poziomy IQ dla wielu krajów. Zapraszamy do badania swojej inteligencji.

  Data dodania: 23 05 2014 szczegóły wpisu
 • Test czy mnie zdradza

  Test czy mnie zdradza

  W Twojej głowie pojawiła się myśl - czy on mnie zdradza? Z jednej strony nie chcesz temu zawierzać, ale z drugiej wciąż masz wątpliwości. Najwyższy czas przestać się zadręczać i zwyczajnie odkryć prawdę. Jeśli zależy Ci na dyskrecji i chcesz uniknąć konfrontacji z chłopakiem, dopóki nie będziesz pewna swoich przypuszczeń, wykonaj test na naszej stronie. Zajmie Ci to tylko chwilę, a tym samym oszczędzi stresu i dalszych rozmyślań. Nie możesz przecież wciąż się zadręczać. Zasługujesz na prawdę, nawet jeśli będzie ona bolesna.

  Data dodania: 11 04 2012 szczegóły wpisu
 • Test IQ darmowy

  Test IQ darmowy

  Test IQ darmowy - brzmi jak fikcja? Nic podobnego! Na naszej stronie udostępniamy odwiedzającym całkowicie darmowy Test IQ. Jakość IQ Test zatwierdzają ogromne ilości zadowolonych odwiedzających. Dzięki dużej liczbie zbadanych osób, test iq został dopracowany do perfekcji. Dajemy gwarancję, że wynik który otrzymasz będzie realnie odwzorowywał twój rzeczywisty iloraz inteligencji. Znajomi pochwalili Ci się ilorazem inteligencji? Nie zamierzasz być gorszy, a nie chcesz iść na badanie Mensa lub płacić 30 zł za sms? Właśnie tego testu IQ poszukiwałeś! Nie pobieramy opłat za wykonanie testu iq, lecz to nie oznacza, że nasz IQ Test jakością ustępuje konkurentom. Wręcz przeciwnie! Obsługa serwisu jest ogromnie intuicyjna, wystarczy zaledwie pojedyncze kliknięcie, by zacząć rozwiązywanie testu iq. Wynik jaki dostaniesz, będzie na poziomie testu Mensa, za sprawą zaawansowanych skryptów wyliczania ilorazu inteligencji. Nie marnotraw czasu, odwiedź nasz portal i poznaj swoje iq za darmo już teraz!

  Data dodania: 10 02 2012 szczegóły wpisu
 • Testy

  Testy

  Bez wątpienia w internetowej rzeczywistości można odnaleźć wiele miejsc gdzie czeka na nas bardzo fajny metodę na spędzanie wolnego czasu. Są to strony gwarantujące nam różnego typu rozrywkę a do nich z pewnością należą takie na których można sprawdzić jak udaną jest się parą czy też dowiedzieć się jaka nas czeka przyszłe miesiące. W chwilach nudy jest to z całą pewnością bardzo dobry sposób na zabicie czasu.

  Data dodania: 03 07 2011 szczegóły wpisu

Testy - nowa strona:

Adres: