Turystyka aktywna

 • Portal o wakacjach i formach spędzania wolnego czasu

  Portal o wakacjach i formach spędzania wolnego czasu

  Na naszej stronie pojawiają się ciekawe informacje o miastach na terenie Mazur, piszemy także o najważniejszych zabytkach na tym terenie i o najbardziej interesujących formach spędzania wolnego czasu. Jeżeli jesteś fanem Mazur, interesuje Cię historia, zabytki lub festiwale na terenie Krainy Tysiąca Jezior - to świetnie trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz ciekawe informacje na ten temat. Zapraszamy wszystkich fanów Mazur i osoby zainteresowane aktywnymi formami wypoczynku i zwiedzaniem do zapoznania się z naszym portalem.

  Data dodania: 24 09 2015 szczegóły wpisu
 • Rodzinna turystyka aktywna

  Rodzinna turystyka aktywna

  Witryna poświęcona jest Rodzinnej Turystyce Aktywnej. Na jej łamach opisuje moje podróże po Polsce i nie tylko. Na łamach witryny znajdziemy informacje o obiektach pomilitarnych, podziemiach, zamkach, pałacach, grodach, ciekawych zakątkach natury, kościołach, pomnikach, imprezach, zlotach, inscenizacjach historycznych, miastach oraz innych ciekawych miejscach. Znajdziemy tu również proponowane trasy wycieczek. Na każdej stronie użytkownik znajdzie informacje o danym miejscu lokalizacje na mapie oraz dokumentacje fotograficzna.

  Data dodania: 07 05 2012 szczegóły wpisu
 • Imprezy-jura.pl

  Imprezy-jura.pl

  Profesjonalna i kompleksowa organizacja imprez integracyjnych, imprez motywacyjnych, szkoleń dla firm i pikników firmowych. Najlepsze atrakcje, profesjonalna obsługa. Zapraszamy do współpracy! Organizujemy między innymi paintball, wycieczki samochodami terenowymi, survival i projekty fabularyzowane. Posiadamy własny wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Imprezy dla firm organizujemy od 2002 roku.

  Data dodania: 14 06 2010 szczegóły wpisu

Turystyka aktywna - nowa strona:

Adres: