Klodzko24.eu - wiadomości z Kłodzka

Klodzko24.eu - wiadomości z Kłodzka


Portal powstał w październiku 2010 r. i prezentuje najświeższe informacje i wydarzenia szczególnie z miasta Kłodzko oraz gmin Bystrzyca Kłodzka, Polanica-Zdrój, Szczytna oraz m.in. Międzylesie. Newsy ze świata sportu, polityki i kultury od władz samorządowych po informacje o PKS i PKP. Zawiera również informacje turystyczne o takich zabytkach, jak most gotycki czy też Twierdza Kłodzko. Stale aktualizowany repertuar kina Dąbrówka oraz Cinema 3D pomaga zaplanować czas dla wszystkich kłodzczan. Portal jest prawdopodobnie najpopularniejszym serwisem i stroną internetową w Kłodzku.Podobne strony
 • Oferty pracy

  GazetaPraca.pl - strona, która celuje oczywiście do ludności poszukującej fachu, ale także do pracodawców dodających kolejne ogłoszenia. Na naszej stronie znajdziesz takie rzeczy jak: praca za granicą i znacznie więcej! Praca kierowca – po prostu wszystko, dla wszystkich! Nie czekaj i sam poszukaj roboty już teraz! Nasza ekstra wygodna wyszukiwarka tylko usprawni Twoje wyszukiwania. Nie ważne jest to, czy straciłeś pracę, czy najzwyklej w świecie szukasz swojej dziewiczej albo pracy na drugi etat – praca spawacz, czy też inna tylko czeka na Ciebie. Jeszcze możesz napisać list motywacyjny, co jeszcze konkretniej ułatwi Ci znaleźć pracę. Jeśli zamierzasz odmienić swoje życie to wykonaj to szybko! Jak już poprzednio napisaliśmy nasza witryna Web czeka także na wejścia pracodawców, którzy tylko wspomagają ruch na naszym portalu. Mało ważne, co oferujesz, nie ważne czy jest to praca opiekunka, czy też zupełnie odmienna – każde ogłoszenie jest dla nas błogim sygnałem. Po dodaniu oferty pracy czekaj tylko, aż wyszukasz na swojej skrzynce pocztowej kodeks pracy od Twojego nowego pracobiorcy. Serdecznie zapraszamy!

 • Profecjonalne konferencje w całej Polsce

  Strona MojeKonferencje.pl to rozbudowane kompendium wiedzy w kraju, umieszczające informacje na temat fachowych obiektów szkoleniowych oraz konferencyjnych w w Polsce. Oferujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. Na naszej stronie odnajdą Państwo przodujące sale nad morzem i w górach. Posiadamy również, fachowy spis miejsc konferencyjnych, a także szkoleniowych. MojeKonferencje.pl to dogodny sposób na odnalezienie sali w Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach.

 • Ciekawostki

  Serwis o ciekawostkach ze świata to niesamowite miejsce dla wszystkich fanów najnowszych informacji na temat nadzwyczajnych zdarzeń. Naszą główną domeną są rekordy guinnessa, w których się specjalizujemy. Opisujemy najnowsze rekordy, które pobijane są każdego dnia na całym świecie. Kategorie rekordów jakie dostępne są na stronie, to także: zwierzęta świata, rekordy ryb czy też księga rekordów Guinessa. Szukamy cały czas nowych pomysłów na niesamowite artykuły, które podbiją serca naszych czytelników i czytelniczki. A może Ty chcesz pobić swój własny rekord? Nie ma co się zastanawiać. Udowodnij światu, że potrafisz pokonać najlepszych.

 • Transmisje live

  Strona została poświęcona marce StreamOnline, która świadczy usługi z zakresu transmisji na żywo zarówno audio jak i video bezpośrednio do internetu. Firma wyróżnia się na rynku przede wszystkim profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a także wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Niezawodny zespół dopilnuje aby każde zamówienie zostało realizowane w jak najlepszej jakości. Na stronie mogą Państwo znaleźć materiały z poszczególnymi realizacjami dla Klientów, a także informacje na temat powstawania i działalności firmy.

 • Portal informacyjny infonaluzie.pl

  Portal www.infonaluzie.plprzeznaczony jest do prezentacji artykułów na tematy polityczne, sportowe, rozrywkowe, nowinek technologicznych. Zawiera on śmieszne artykuły i ciekawe informacje, które mogą być dobrym źródłem wiedzy dla czytelnika tego serwisu. Jest on tworzony przez grupę młodych ludzi, których dużą zaletą jest humor i energia. Jest on konkurencją dla dużych komercyjnych serwisów internetowych.

 • Wielobranżowe informacje prasowe na prasa24h.pl

  Jeżeli chcą Państwo być na bieżąco z informacjami z kraju i zagranicy polecamy nasz portal, jesteśmy wielobranżowym serwisem informacyjnym, w którym znajda Państwo aktualne informacje z wielu dziedzin między innymi polityka, praca, biznes, budowlane, edukacja, gastronomia, motoryzacja, turystyka, sport i rozrywka u nas można sprawdzić gdzie i jakie są aktualne imprezy i wydarzenia warte uczestnictwa w nich, znaczące zmiany na rynku pracy, porady turystyczne jak na przykład jakie zakątki świata watro odwiedzić, nowości gastronomiczne, innowacje w motoryzacji i budownictwie oraz jakie kursy i szkolenia warto rozpocząć.

  Publikujemy wszelkie nowości i ciekawości z świata technologii, informatyki. gastronomii mody, kultury i sztuki oraz z innych znaczących branż po to aby Państwo zawsze bili na bieżąco z nowiami i trendami.

  Wiadomości prasowe w serwisie www.prasa24h.pl są doskonałym źródłem aktualnej wiedzy o Polsce oraz świcie. Zapraszamy Państwo do odwiedzenia stron serwisu informacyjnego.

 • Zdarzenia z Polski - wypadki drogowe

  Aktualne informacje z polskich dróg i miast. Wypadki drogowe, kolizje, pożary, przestępczość. Portal o działalności policji, straży pożarnej i pogotowia. Informacje kryminalne od internautów oraz uzyskiwane bezpośrednio z komend policyjnych i jednostek straży pożarnej. Zwiększanie świadomości istnienia jednolitego europejskiego numeru alarmowego 112. Zobacz jak policja ustala przyczyny wypadków, walczy z przestępczością, wykrywa nielegalne działania. Strażacy w akcji: gaszenie pożarów mieszkań, domów, pól i lasów. Uwalnianie poszkodowanych z miejsca wypadków za pomocą specjalistycznego sprzętu.

 • Studiuje.pl - portal informacyjny

  Serwis internetowy Studiuje.pl to baza informacji skierowanych do młodych i aktywnych użytkowników internetu, w tym także do osób studiujących.

  Nasi redaktorzy skupiają się na przygotowywaniu rzetelnych informacji na tematy najczęściej poruszane przez młode osoby.

  I tak na stronie możemy znaleźć takie działy, jak Finanse i Biznes w którym poruszamy tematykę finansową. Podpowiadamy np. jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem na Giełdzie Papierów Wartościowych. Piszemy oczywiście także o Motoryzacji przedstawiając porady dla zmotoryzowanych kierujących oraz omawiamy najnowsze trendy motoryzacyjne.

  W sekcji Turystyka inspirujemy pisząc o ciekawych miejscach na świecie.

  Bardzo ważną częścią serwisu jest dział kuchnia w której skupiamy się na zdrowym odżywianiu. Dlatego też skupiamy się na kwestiach związanych z wegetarianizmem oraz weganizmem.

 • WarsawCity.ino - portal informacyjny Warszawa

  WarsawCity.ino - portal informacyjny Warszawa. WarsawCity.info - portal informacyjny Warszawa. Aktualne wydarzenia Warszawa, dzieje się w Warszawie, Weekend w Warszawie, co warto zobaczyć w Warszawie, gdzie dobrze zjeść w Warszawie, czas wolny w Warszawie. Portal powstał z miłości do Warszawy.

  Na portalu znajdziecie wiele ciekawych miejsc i atrakcji w Warszawie.

  Lista polecanych kin, teatrów, muzea, parki, najlepsze restauracje w Warszawie.