Mapy, atlasy

 • Mapa Krakowa

  Mapa Krakowa

  Kraków miasto położone w województwie małopolskim nad Wisłą. Trzecie miasto pod względem ludności. Kraków posiada ponad tysiąc letnią historię. Obecnie miasto jest stolicą woj. małopolskiego, podzielone jest na 18 obszarów. W Krakowie jest port lotniczy im. Jana Pawła II, który średnio odprawia ponad 3 miliony pasażerów rok w rok. W Krakowie są dwa kluby piłkarskie Cracovia oraz Wisła. Główne atrakcje turystyczne Krakowa to Zamek Królewski na Wawelu, Sukiennice, Kościół Mariacki, Kazimierz tudzież Kopiec Kościuszki.

  Data dodania: 13 04 2012 szczegóły wpisu
 • Mapa Polski

  Mapa Polski

  Nasz serwis powstał z myślą o podróżnikach i amatorach wycieczek. Dlatego zamieściliśmy w nim mapy Polski oraz szczegółowe plany miast, które z pewnością pomogą odnaleźć żądaną lokalizację. Dla wielu miast dostępna jest funkcja lokalizowania fotoradarów na drogach. Najatrakcyjniejsze turystycznie i rozrywkowo miejsca zostały skomentowane oraz ocenione przez naszych użytkowników, co pomoże Ci wybrać najciekawszą propozycję.

  Data dodania: 03 04 2012 szczegóły wpisu
 • Księgarnia turystyczna Mapnik - mapy i przewodniki

  Księgarnia turystyczna Mapnik - mapy i przewodniki

  Sklep oferuje mapy turystyczne i topograficzne, przewodniki i atlasy wydawnictw Compass, Plan, Wojskowe Zakłady Kartograficzne WZKart, Rewasz, Eko-Map, CartoMedia, Wydawnictwo Turystyczne Paweł Wład i wielu innych. Z mapami zakupionymi w księgarni Mapnik zaplanujesz każdą wycieczkę górską czy nizinną pieszą i rowerową po Polsce. Znajdzie się też coś dla kajakarzy. W sklepie śmiało można liczyć na pomoc w doborze map na wyprawy i wycieczki.

  Data dodania: 26 03 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

Mapy, atlasy - nowa strona:

Adres: